Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Kraków Podgórze

Human Body Gabinet Masażu - zarezerwuj wizytę

Human Body Gabinet Masażu

Masaż

Jana Długosza 13, 30-512 Kraków
5.0

Miła atmosfera podczas zabiegu, a mimo to pełen profesjonalizm :) To był chyba najbardziej efektywny masaż w moim życiu, dodatkowo otrzymałam również porady jakie ćwiczenia wykonywać w domu aby moje plecy się 'naprawiły' :) Bardzo polecam i wrócę na pewno!

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
DALI Nailart Studio - zarezerwuj wizytę

DALI Nailart Studio

Masaż

Ulica Kalwaryjska 56, 30-504 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Drugi raz byłem na masażu i jestem szczerze zachwycony podejściem do klienta. Pan Igor skrupulatnie masuje każdy mięsień, rozbija urządzeniem pneumatycznym - przy tym jest bardzo miły i profesjonalny. Trafiłem tu, bo mam blisko, ale warto by tu było przyjechać nawet z drugiego końca miasta. Bardzo polecam!

Bezpieczny salon
My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Masaż

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Polecam! Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (jak zawsze) ;). Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, (również wtedy, gdy jest to kolejna wizyta). Za każdym razem, co oczywiście odbieram na plus, jesteśmy informowani o właściwej pielęgnacji skory po zabiegach. W razie pytań, zawsze uzyskuję odpowiedź.

Płatności online
Bezpieczny salon
Ręce i Nogi - zarezerwuj wizytę

Ręce i Nogi

Masaż

Kalwaryjska 67, 30-504 Kraków
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu laminacji rzęs wykonanego przez panią Agnieszkę. Profesjonalizm, miła atmosfera i przytulny salon - tak wspominam wizytę w Ręce i nogi, na pewno nie ostatnią!

Płatności online
Salon Bellezza - zarezerwuj wizytę

Salon Bellezza

Masaż

Piwna 19, 30-527 Kraków
4.65
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu manicure hybrydowego. Został on starannie i dokładnie wykonany. Salon piękny, panie miłe i sympatyczne. Polecam serdecznie wizytę w salonie Bellezza.