Przejdź do głównej zawartości

Masaż świecą Kraków

Bezpieczny salon
Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Masaż

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Profesjonalnie wykonany przez Panią Kamilę masaż twarzy z wielkim wyczuciem potrzeb klientki ! Efekty były widoczne natychmiast, opuchlizna i obrzęki zniknęły 😊 Dodatkowo, stres i napięcie zastąpiło miłe uczucie odprężenia ! Bravo !

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi ul.Śliczna 32 - zarezerwuj wizytę

Yasumi ul.Śliczna 32

Masaż

Śliczna 32, 31-444 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Staramy się pracować tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni... - przekonajcie się Państwo sami :) Kilka najważniejszych informacji: - podczas rezerwacji wizyty online wymagana jest przedpłata w wysokości 50% wartości usługi, traktowana jest ona jako bezzwrotny zadatek, przesunięcie lub o

Masaż antystresowy gorącą świecą w Krakowie to klasyczna metoda relaksacyjna, która wykorzystuje działanie specjalnej świecy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry, jednocześnie koi nerwy i pozwala osiągnąć harmonię- na długo wprowadza w stan rozluźnienia i relaksu.

Jak wykonywany jest masaż świecą w Krakowie?

Masaż gorącą świecą w Krakowie wykonywany jest specjalną techniką, a rozpoczyna się od zapalenia aromatycznej świecy. Wysoka temperatura powoduje, że wosk roztapia się do postaci płynnego olejku, który zapewnia poślizg w trakcie masażu. Dodatkowo pełni rolę rozgrzewającą, ładnie pachnie i wnika do skóry. Sesja trwa od jednej do półtorej godziny. Do masażu wykorzystywana jest specjalna świeca, która zawiera wiele cennych składników, w tym naturalne oleje, np. z kiełków soi, wosk pszczeli, olejek kokosowy. Specjalnie skomponowana mieszanka powoduje, że masaż przynosi odprężenie dla ciała i umysłu oraz dostarcza cennych witamin i kwasów tłuszczowych. Świeca zawiera także naturalne dodatki zapachowe, które potęgują jej działanie.

Korzyści z antystresowego masażu w Krakowie

Masaż świecą powoduje odżywienie i nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się ona gładka i miękka. Dodatkowym skutkiem ubocznym jest zmniejszenie obrzęków oraz redukcja cellulitu. Techniki ucisku powodują rozluźnienie i odprężenie mięśni, a zapach świecy przynosi efekty aromaterapeutyczne. Zabieg jest szczególnie polecany osobom, które cierpią z powodu długotrwałego zmęczenia lub chronicznego stresu. Masaż wpływa na różne elementy ciała. Atmosfera towarzysząca zabiegowi koi nerwy i pozwala odpocząć. Masaż jest przyjemny dla wielu zmysłów: wzroku, słuchu czy dotyku. Ciepły, intensywnie pachnący olejek pobudza mięśnie i pozwala się zregenerować. W większości gabinetów masażowi towarzyszy uspokajająca muzyka. Masaż dogłębnie relaksuje ciało, ale ma również wspaniały wpływ na umysł. W związku z tym staje się coraz bardziej popularny i zyskuje nową rzeszę zwolenników.

Jak umówić się na masaż antystresowy gorącą świecą w Krakowie?

Aby masaż gorącą w Krakowie świecą spełnił swoją rolę, warto skorzystać z oferty profesjonalnego masażysty. Idealnym miejscem do takich poszukiwań jest strona internetowa moment.pl, która gromadzi usługi najlepszych masażystów, a także fryzjerów, kosmetyczek czy tatuażystów. Na stronie można sprawdzić opinie klientów, którzy korzystali już z zabiegów, a także cennik usług. Ponadto przejrzyste filtry skracają czas poszukiwań i pozwalają znaleźć to, czego naprawdę szukamy. Platforma działa szybko i trafnie.