Przejdź do głównej zawartości

Masaż stóp Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego początku weekendu ;-) Obie Panie spisały się pod każdym względem - masaż „gwoździami” rewelacja ! wszystko dokładnie tłumaczone, a peeling na twarz i maseczka również rewelacja - delikatnie, dokładnie. Obie Panie przesympatyczne, otwarte, czułam, ze jestem w dobrych rękach :-)

Płatności online
Terapia naturalna - Marzena Awdziej - zarezerwuj wizytę

Terapia naturalna - Marzena Awdziej

Masaż

Edwarda Wittiga 6, 51-627 Wrocław
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Masaż klasyczny, tego oczekiwałam.podczas masażu jak i po jego wykonaniu. Lepiej mi się oddycha, nie bola plecy, Pani Marzena rozmasowała mi bolący bark, z którym od dawna miałam problemy. Z awsze mogę polecić Panią Marzenę,jest świetną masażystką stwarzającą bardzo miłą atmosferę podczas zabiegu. bardzo ciepłe ręce,.

Salony z podobnych kategorii

Ogólnie rzecz biorąc, masaż to oddziaływanie poprzez dotyk na skórę i mięśnie. Jego celem jest rozluźnienie spiętych partii ciała, wyleczenie ich oraz ogólne odprężenie i uczucie zrelaksowania przez osobę masowaną. Masaż stóp, mimo, że nie jest najbardziej popularnym rodzajem masażu, zyskuje sobie coraz to większą liczbę fanów. Jest on wyjątkowo przyjemny i koi ból. Dzięki pobudzaniu w nich receptorów natychmiast poprawia nasze samopoczucie zapewniając uczucie głębokiego relaksu.

Jak wykonuje się masaż stóp we Wrocławiu?

Masaż stóp we Wrocławiu wykonuje się, jak wiele innych, przy użyciu odpowiedniej ilości oliwki lub olejku. Masażysta uciska oraz masuje strategiczne punkty w stopach. Dla zmęczonych stóp zaleca się codzienne masaże stóp wykonywane samodzielnie w domu. Jeśli natomiast chcemy udać się na profesjonalny masaż stóp, otrzymamy taki w salonach SPA, w profesjonalnych gabinetach masażu oraz w niektórych salonach kosmetycznych.

Wpływ masażu stóp na cały organizm

Masaż stóp ma wiele zalet, które można odczuć już po skończonym zabiegu. Poprawia on samopoczucie, relaksuje, odpręża oraz przynosi ulgę w bólu zmęczonym stopom. Oprócz tego działa także profilaktycznie - pobudza odpowiednie receptory, czyi punkty w stopach oraz tym samym rozpoczyna proces samoleczenia organizmu, dzięki czemu możliwe jest na przykład wylecenie źle funkcjonujących organów wewnątrz ciała. Stopy bowiem posiadają bardzo delikatną skórę oraz znajdują się na nich punkty odpowiadające wybranym narządom. Taki masaż świetnie wspomaga kobiety podczas napięcia przedmiesiączkowego czy po długim okresie noszenia butów na obcasie.

Kto powinien udać się na masaż stóp?

Wszystkie osoby, które odczuwają ciągłe napięcie i stres powinny spróbować tego rodzaju masażu. Zaleca się go również tym, którzy dużo chodzą, ich praca wymaga ciągłego stania lub wykonują wzmożony wysiłek fizyczny. Wskazaniami do masażu stóp są także bezsenność, artretyzm, brak energii, osteoporoza, hemofilia oraz cukrzyca. Masaż stóp we Wrocławiu poleca się również wszystkim kobietom będącym w ciąży, w momencie, kiedy nie jest ona zagrożona.

Masaż stóp z Moment.pl

Szukasz najlepszego gabinetu wykonującego relaksacyjny masaż stóp we Wrocławiu? Nie mogłeś trafić lepiej. Z nami wszystko staje się łatwiejsze. Oferujemy rozmaite wyszukiwanie - za pomocą Twojej lokalizacji, cen, opinii, a także dzielnic Wrocławia. Krzyki, Śródmieście i wiele innych! Z nami umówisz się także na wizytę bez wychodzenia z domu i stania w korkach. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację lub wejdziesz na naszą stronę internetową Moment.pl, wybierzesz gabinet, termin z godziną i gotowe!

Najlepszy gabinet masażu stóp we Wrocławiu jest na wyciągnięcie Twojej ręki!