Masaż stóp Warszawa Wola

Salony z podobnych kategorii

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
141 opinii

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Masaż

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
49 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

J'adore Instytut Warszawa

Masaż

Żelazna 59, 00-848 Warszawa
4.9
58 opinii

Thank you to Sandra to give me suggestions and solutions for my skin. She is really an expert and with all treatments i am very satisfied. To invest time and money into yourself is the best thing what you can do for yourself ❤️🙏.

Dream Aesthetic

Masaż

Jaktorowska 8, 01-202 Warszawa
5.0
11 opinii

Jak zawsze usługa wykonana mega profesjonalnie przez Panią Martyne . Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług salonu. A Panią Martyne polecam z całego serca !! Młoda posiadająca dużo wiedzę i do tego bardzo sympatyczna osoba.

Galatea Beauty Power

Masaż

ul. Krochmalna 3 lok.2, 00-864 Warszawa
5.0
21 opinii

Pani Lidia jest super, bardzo profesjonalna. Zabieg zrobione na ellytis duo (RF mikroiglowe) najbardziej efektywne urządzenia na rinku i w dobrej cenie, dlatego sie Zdecydowałem . Rezerwacja online jest bardzo skuteczna i latwa. Polecam gorąco.

Masaż stóp Warszawa Wola

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł