Przejdź do głównej zawartości

Masaż stóp Warszawa

Masaż stóp przynosi im niebywałą ulgę. Delikatne masowanie, ugniatanie i głaskanie okrężnymi ruchami sprawia, iż jest to doskonały sposób na relaks i odprężenie. Zmęczone stopy, po całym dniu noszenia ciężarów, stania, czy nawet chodzenia, zasługują na chwilę ukojenia i porządny oraz regularny masaż. Jeśli nie masz jednak wprawy w robieniu masaży lub chcesz nauczyć się wyczuwać receptory w stopach, warto udać się do profesjonalnego salonu masażu, SPA lub salonu kosmetycznego, gdzie taki rodzaj masażu zostanie wykonany.

Masaż stóp w Warszawie najlepiej wykona profesjonalny masażysta w gabinecie. Idealna pora na ten zabieg to wieczór, kiedy skończy się już nasze całodzienne bieganie, a stopy są obolałe i zmęczone. Nie tylko przyniesie on ulgę zmęczonym stopom, ale również przyczyni się do szybszego krążenia krwi, poprawi przemianę materii oraz sprawi, że toksyny z organizmu będą usuwane znacznie szybciej. Aby efekty masażu były odczuwalne należy go wykonywać dłużej niż 20 minut.

Masaż stóp w Warszawie - rodzaje

Najbardziej popularnym rodzajem masażu stóp jest masaż relaksacyjny. Polega on na zregenerowaniu oraz ukojenia bólu w stopach. Ten rodzaj masażu niezwykle odpręża i wprawia w znakomity nastrój poprawiając nasze samopoczucie. Po zakończonym masowaniu stopy są przyjemne w dotyku oraz wydają się być dużo lżejsze. Drugim najbardziej popularnym rodzajem masażu jest masaż leczniczy wykonywany metodą refleksologii. Jest to terapia uciskowa punktów (receptorów), która ma za zadanie wywołać reakcję fizjologiczną, która zagwarantuje uzyskanie stanu równowagi organizmu. Dzięki temu rodzajowi masażu z ciała eliminowane są wszelkie toksyny, a także pobudzane jest prawidłowe krążenie. Refleksologia jest bowiem uznawana za doskonałe antidotum na stres, ból głowy, kręgosłupa oraz inny części ciała. 

Zgodnie z tematem tradycyjnej medycyny chińskiej, masaż stóp odblokowuje energii życiowej Chi poprzez kanały w stopach. Dzięki temu, profesjonalny masaż stóp, pomaga pracować organizmowi w należyty sposób.

Masaż stóp z Moment.pl

Szukasz gabinetu wykonującego relaksacyjny masaż stóp w Warszawie dopasowany do twoich potrzeb? Świetnie się składa. Oferujemy wyszukiwanie za pomocą wielu filtrów - cen, opinii, Twojej lokalizacji oraz dzielnic Warszawy. Wilanów, Targówek i wiele innych! Swoje poszukiwania możesz również powiększyć o dzielnice sąsiadujące z wybraną. Z nami umówisz się także na wizytę bez wychodzenia z domu i marnowania czasu na stanie w korkach!

Najlepszy gabinet masażu stóp w Warszawie jest już w zasięgu Twojej ręki!