Przejdź do głównej zawartości

Masaż stóp Łódź

Salony z podobnych kategorii

Długie kilometry, cały dzień w szpilkach, stojąca i chodząca praca, wiele spraw do załatwienia... Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawie z tego, jak bardzo podczas takich dni męczą się nasze stopy. Dlatego warto zafundować im raz na jakiś czas profesjonalny masaż. Wspomoże on nas przed następnym ciężkim dniem, zapewni uczucie relaksu oraz poprawi ogólne samopoczucie.

Masaż stóp w Łodzi - krok po kroku

Profesjonalny masaż stóp w Łodzi wykonany w salonie SPA, kosmetycznym lub gabinecie masażu trwa około 40 minut i składa się z trzech części. Pierwszym etapem jest rozluźnienie stawu skokowego i innych stawów. Drugą część stanowi stymulacja, czyli odpowiednie uciskanie receptorów ma podeszwie, bokach oraz grzbiecie. Ma to działanie terapeutyczne, odpręża i relaksuje. Ruchy, jakich używa masażysta podczas masażu stóp są podobne do ruchów w masażu relaksacyjnym. Jest to rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracja oraz uciski. Masaż zaczyna się, jak każdy inny, od delikatnych, stonowanych ruchów, aby z czasem przejść do nieco mocniejszych, lekko bolących pod koniec.

Masaż stóp - korzyści

Masaż stóp jest niewątpliwie zabiegiem, który doskonale wpływa na nasz organizm. Absolutnie nikt nie podważy tego zdania. Śmiało możemy wykonywać go w domu lub u profesjonalnego masażysty. Jakie efekty zyskamy dzięki masażowi? Przede wszystkim głównym efektem jest ukojenie obolałych stóp, a także relaks i odprężenie. Nierzadko również poprawia się nasze ogólne samopoczucie. To jednak nie wszystko. Ten rodzaj masażu skutecznie pobudza krążenie, uelastycznia mięśnie oraz dodaje nam energii na następne dni. Ponadto powoduje tzw. odtruwanie organizmu, czyli wydalanie z niego toksyn. Najlepsze efekty masażu będą widoczne, kiedy będziemy go wykonywać regularnie, najlepiej przed snem. W ten sposób poprawimy także jakość naszej nocy, a rano będziemy znacznie bardziej wypoczęci.

Moment.pl z pomocą!

Jeśli szukasz najlepszego gabinetu wykonującego relaksacyjny masaż stóp w Łodzi, nie mogłeś trafić lepiej! Pomagamy znaleźć, podpowiadamy oraz umawiamy! Wejdź na naszą stronę lub pobierz aplikację mobilną i szukaj do woli. Oferujemy filtrowanie za pomocą opinii, cen, lokalizacji, a także dzielnic Łodzi. Dokładamy wszelkich starań, aby trafić w Twój gust. Umawiamy na wizytę - wystarczy że znajdziesz swój ulubiony gabinet, wybierzesz termin wraz z godziną, zarezerwujesz i gotowe! Na naszym portalu widnieją tylko rzetelne opinie, zamieszczane przez Klientki danego gabinetu/salonu po odbytej wizycie. Nie czekaj i umów się już dziś!

Najlepszy gabinet masażu stóp w Łodzi jest w zasięgu Twojej ręki!