Przejdź do głównej zawartości

Masaż stóp Katowice

Amari Tajski Masaż Katowice - zarezerwuj wizytę

Amari Tajski Masaż Katowice

Masaż

Astrów 10, 40-045 Katowice
4.94

Zarówno kontakt telefoniczny jak i "na żywo" z panią Olą był bardzo sympatyczny, a sam masaż relaksacyjny (pani Suai) - istotnie mnie zrelaksował, pozwalając na dłuższy czas zapomnieć o szarości dnia codziennego i covidowej rzeczywistości. Z niecierpliwością wyglądam następnych seansów.

Bezpieczny salon
Manufaktura Urody  - zarezerwuj wizytę

Manufaktura Urody

Depilacja

Panewnicka 201/2, 40-772 Katowice
4.96
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera! Pani Małgosia spisała się na medal 🤩 Zabieg wykonany ze starannością o czym świadczą efekty, z których jestem bardzo zadowolona ❤️ Polecam serdecznie, ja na pewno odwiedzę ponownie!

Salony z podobnych kategorii

Masaż stóp, inaczej refleksoterapia lub akupresura stóp, to holistyczna terapia, która bierze swój początek z tradycji azjatyckiej. Według niej wewnętrzne narządy łączą się ze sobą i innymi obszarami w ciele za pomocą specjalnych punktów, których końce znajdują się na stopach. Dzięki uciskaniu tych punktów, pobudzany jest przepływ energii, który ma działanie uzdrawiające na nasze narządy. Zabieg obejmuje zwykle od 50 do 60 minut i wykonywany jest na powierzchni całych stóp. 

Jak wygląda masaż stóp w Katowicach?

Masaż stóp składa się z trzech części:

- rozgrzewającej,

- terapeutycznej,

- relaksacyjnej.

Dwie pierwsze części wykonywane są bez użycia preparatów nawilżających (które może zastąpić talk). W ostatniej części wykorzystuje się olejki roślinne. Na początku ucisk może wywoływać ból, co stanowi wskazówkę dla terapeuty dotyczącą pojawiających się w ciele problemów.

Jakie efekty daje relaksacyjny masaż stóp w Katowicach?

Masaż stóp stymuluje proces usuwania z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, co może wywołać charakterystyczne objawy takie jak: katar, potliwość, wzmożone oddawanie moczu, uczucie ciepła/zimna, senność. Wszystkie symptomy są całkowicie normalne i świadczą o reakcji organizmu na stosowaną terapię. Działanie masażu stóp w Katowicach polega na wywołaniu procesu samoleczenia. Objawy charakterystyczne są dla problemu, z jakim zgłasza się pacjent. U niektórych dochodzi do redukcji obrzęków, zmniejszenia dolegliwości bólowych czy ustąpienia zaparć. Refleksologia okazuje się również skuteczna w przypadku napięć nerwowych, migreny, nadpobudliwości, zaburzeń snu i koncentracji, obniżonej odporności i alergii. Za każdym razem masaż przyczynia się również do odprężenia. 

W związku z tym masaż stóp w Katowicach pozwala pozbyć się uciążliwego bólu, zlokalizowanego w różnych częściach ciała, a także zrelaksować się i odprężyć. Wielu pacjentów potwierdza skuteczność tego typu działań i widoczną poprawę samopoczucia po zakończeniu sesji. 

Jak wybrać gabinet masażu stóp w Katowicach?

Decydując się na masaż stóp, warto korzystać z rekomendowanych gabinetów. Taki właśnie obiekt można znaleźć za pomocą aplikacji lub strony internetowej moment.pl. Znajdują się tam gabinety masażu, a także wiele innych punktów usługowych. Oprócz umawiania wizyty przez internet można sprawdzić opinie wystawione przez innych klientów, a także sprawdzić obowiązujące w danej placówce ceny. Wszystkie działania można wykonać w domu, przez internet. To wygodna i nowoczesna forma, którą docenia wielu użytkowników aplikacji.