Przejdź do głównej zawartości

Masaż stóp Katowice

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Chorzów - zarezerwuj wizytę

Yasumi Chorzów

Masaż

Ul. Gwarecka 2, 41-500 Chorzów
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo przyjemnie spędzony czas. Pani Iryna zrobiła mi doskonałą hennę pudrową, a potem wymasowała kark, ramiona, dłonie, głowę i stópki 🤗 Czuję się bardzo zrelaksowana i z pewnością kiedyś chciałbym powtórzyć taką wizytę. Nawet tak szary poniedziałek po wizycie w Yasumi jest piękniejszy 🤗Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie 🤗

Salony z podobnych kategorii

Masaż stóp, inaczej refleksoterapia lub akupresura stóp, to holistyczna terapia, która bierze swój początek z tradycji azjatyckiej. Według niej wewnętrzne narządy łączą się ze sobą i innymi obszarami w ciele za pomocą specjalnych punktów, których końce znajdują się na stopach. Dzięki uciskaniu tych punktów, pobudzany jest przepływ energii, który ma działanie uzdrawiające na nasze narządy. Zabieg obejmuje zwykle od 50 do 60 minut i wykonywany jest na powierzchni całych stóp. 

Jak wygląda masaż stóp w Katowicach?

Masaż stóp składa się z trzech części:

- rozgrzewającej,

- terapeutycznej,

- relaksacyjnej.

Dwie pierwsze części wykonywane są bez użycia preparatów nawilżających (które może zastąpić talk). W ostatniej części wykorzystuje się olejki roślinne. Na początku ucisk może wywoływać ból, co stanowi wskazówkę dla terapeuty dotyczącą pojawiających się w ciele problemów.

Jakie efekty daje relaksacyjny masaż stóp w Katowicach?

Masaż stóp stymuluje proces usuwania z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, co może wywołać charakterystyczne objawy takie jak: katar, potliwość, wzmożone oddawanie moczu, uczucie ciepła/zimna, senność. Wszystkie symptomy są całkowicie normalne i świadczą o reakcji organizmu na stosowaną terapię. Działanie masażu stóp w Katowicach polega na wywołaniu procesu samoleczenia. Objawy charakterystyczne są dla problemu, z jakim zgłasza się pacjent. U niektórych dochodzi do redukcji obrzęków, zmniejszenia dolegliwości bólowych czy ustąpienia zaparć. Refleksologia okazuje się również skuteczna w przypadku napięć nerwowych, migreny, nadpobudliwości, zaburzeń snu i koncentracji, obniżonej odporności i alergii. Za każdym razem masaż przyczynia się również do odprężenia. 

W związku z tym masaż stóp w Katowicach pozwala pozbyć się uciążliwego bólu, zlokalizowanego w różnych częściach ciała, a także zrelaksować się i odprężyć. Wielu pacjentów potwierdza skuteczność tego typu działań i widoczną poprawę samopoczucia po zakończeniu sesji. 

Jak wybrać gabinet masażu stóp w Katowicach?

Decydując się na masaż stóp, warto korzystać z rekomendowanych gabinetów. Taki właśnie obiekt można znaleźć za pomocą aplikacji lub strony internetowej moment.pl. Znajdują się tam gabinety masażu, a także wiele innych punktów usługowych. Oprócz umawiania wizyty przez internet można sprawdzić opinie wystawione przez innych klientów, a także sprawdzić obowiązujące w danej placówce ceny. Wszystkie działania można wykonać w domu, przez internet. To wygodna i nowoczesna forma, którą docenia wielu użytkowników aplikacji.