Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Wrocław

Płatności online
Holistyczne Centrum Terapii /Miss of Spa/ - zarezerwuj wizytę

Holistyczne Centrum Terapii /Miss of Spa/

Masaż

aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo gorąco polecam. Pani Agnieszka wykonała genialny masaż, który przyniósł ulgę moim plecom, a każda kobieta w ciąży to doceni :) Podejście Pani Agnieszki było bardzo profesjonalne, a co za tym idzie czułam się komfortowo i bezpiecznie.

Trener Kręgosłupa Joanna Geisler - zarezerwuj wizytę

Trener Kręgosłupa Joanna Geisler

Masaż

Grabiszyńska 165, 53-439 Wrocław
0.0
Brak opinii
Rezerwacja przez Booksy

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis w Walencji, renomowanym hiszpańskim klubie sportowym Levante, w Monachium jako prywatny fizjoterapeuta oraz we

Salony z podobnych kategorii

Szukasz gabinetu oferującego masaż sportowy we Wrocławiu?

Różne rodzaje masażów oferują odmienne efekty odczuwalne po zabiegu. Pragnąc utrzymać doskonałą formę lub wspomóc leczenie kontuzji warto zdecydować się na jego sportową wersję. Choć ten typ masażu wyjątkowo dobrze sprawdza się wśród profesjonalnych sportowców, to również osoby aktywne fizycznie, dla których sport jest sposobem na utrzymanie zdrowia, skorzystają z jego unikalnych zalet. Poszukując więc sposobu na pozbycie się zakwasów i nadmiernego napięcia mięśni, a także regenerację organizmu po ćwiczeniach i relaks warto rozważyć masaż sportowy. Na Moment.pl nie tylko odnajdziesz gabinet masażu sportowego z Wrocławia odpowiedni dla siebie, ale również porównasz oferty różnych masażystów oraz określisz swój zakres cenowy i poznasz opinie innych Klientów.

Na czym polega masaż sportowy wykonywany przez masażystów z Wrocławia?

Decydując się na masaż sportowy we Wrocławiu warto wiedzieć, iż jest on przeznaczony dla osób aktywnie uprawiających sport. Choć oparty jest na zasadach masażu klasycznego, to różni się od niego przede wszystkim mocą i energią z jaką jest wykonywany. Na wstępie mięśnie są rozgrzewane poprzez techniki takie jak głaskanie, ugniatanie, oklepywanie i rozcieranie. Celem zabiegu jest poprawa krążenia, podniesienie poziomu tlenu w skórze i mięśniach oraz przywrócenie pełnej sprawności tym ostatnim. Osiągnięcie tego możliwe jest jedynie przy większej intensywności niż ta spotykana w klasycznym masażu, którego celem jest odprężenie.

Dobry masażysta sportowy we Wrocławiu zaoferuje zabieg odpowiedni do potrzeb, fazy przygotowań i rodzaju uprawianego sportu lub podejmowanego wysiłku. Na przykład, masaż sportowy podtrzymujący ma na celu pomoc w utrzymaniu kondycji pomiędzy zawodami. Startowy to szybka i wyjątkowo energiczna wersja pobudzająca na moment przed aktywnością. Treningowy wspiera organizm i zapobiega powstawaniu zakwasów. 

Wybierając gabinet masażu sportowego z Wrocławia spodziewać można się pobudzenia mięśni, przygotowania ich do zwiększonego wysiłku, a także regeneracji po intensywnych ćwiczeniach. Dobrze przeprowadzony zabieg może wspomagać leczenie kontuzji, a także im zapobiegać. Znacznie ogranicza wszelkie negatywne skutki ćwiczeń o dużej intensywności.

Umów się na masaż sportowy we Wrocławiu przez internet!

Jeśli potrzebny jest Ci dobry masażysta sportowy we Wrocławiu to wybierz Moment.pl. Na naszej stronie internetowej nie tylko znajdziesz konkretnego specjalistę, ale również zarezerwujesz wizytę u niego w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz również skorzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od pełnego zalet masażu sportowego we Wrocławiu.