Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Rzeszów

Salony z podobnych kategorii

SKYbeauty - zarezerwuj wizytę

SKYbeauty

Masaż

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
Bezpieczny salon

Pani Magda ma naprawdę „złote ręce”. Dziękuje za porady, warto było przyjść w ten deszczowy wieczór 😊 Już się zapisałam na dwie kolejne wizyty. Duża przyjemność oraz relaks. Kupiłam kartę podarunkową dla koleżanki, napewno będzie to bardzo dobrym prezentem na imieniny. Ładny wystrój salonu, miła obsługa. Polecam każdemu. Dziękuje jeszcze raz Sky😀

Beauty House  - zarezerwuj wizytę

Beauty House

Masaż

Karola Lewakowskiego 4B, 35-119 Rzeszów
4.98
Bezpieczny salon

Bardzo fajny salon Super dziewczyny pięknie maluja i przedłużają jestem zachwycona zakochałam się w tych kolorach roz i srebro pełna elegancja szyk wysoki poziom brawo dla was 🎉🥇💕🏆

AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Masaż

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W salonie byłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Nie przypominam sobie kiedy miałam tak ładnie i profesjonalnie zrobione paznokcie.Pani bardzo sympatyczna i bardzo dbająca o zachowanie zasad higienicznych.

Essence of beauty - zarezerwuj wizytę

Essence of beauty

Masaż

Jagiellońska 32/2a, 35-025 Rzeszów
4.96
Bezpieczny salon

Zdecydowanie polecam Essence of beauty ! W szczególności polecam P. Monikę za profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie.

Masaż sportowy przeznaczony jest głównie dla zawodowych sportowców, ale mogą też z niego korzystać amatorzy. To naturalne metoda leczenia, której nie można przedawkować, zatem może pojawiać się po każdym wysiłku fizycznym. Wśród zalet tego zabiegu wymienia się przede wszystkim poprawę układu krążenia i limfatycznego, rozluźnienie tkanek miękkich (mięśni, przyczepów i wiązadeł), które doznają największego obciążenia. Ponadto zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu i zmniejsza napięcie tkanek. Dzięki tym działaniom poprawia się ogólna wydolność organizmu, a tym samym minimalizuje ryzyko kontuzji.

Czym różni się masaż sportowy od klasycznego?

Masaż sportowy wywodzi się z klasycznego, dlatego wiele jego technik zostało zaczerpniętych właśnie stamtąd. Podstawowa różnica polega jednak na sile nacisku, jaki stosuje masażysta sportowy w Rzeszowie. W przypadku wersji sportowej pojawia się zarówno zdecydowany nacisk, jak i większa dynamika ruchów. Różnice pojawiają się także w czasie trwania sesji. Jeśli chodzi o masaż klasyczny to zabieg trwa około 60 minut, natomiast w sportowym nie więcej niż 45 minut. Klasyczna technika obejmuje całe ciało, a masaż sportowca skupia się na konkretnych partiach ciała, zwłaszcza mięśniach, które ulegają największemu obciążeniu. 

Masaż sportowy w Rzeszowie - rodzaje

Rodzaje masażu sportowego można podzielić na kilka kategorii. Jedną z nich jest czas wykonania zabiegu. W związku z tym wyróżnia się masaż:

- przedwysiłkowy. To uzupełnienie rozgrzewki, które przygotowuje stawy, mięśnie oraz ścięgna do wysiłku,

- międzywysiłkowy. Wykonywany jest pomiędzy zawodami lub treningami, by utrzymać optymalną aktywność mięśni,

- powysiłkowy. Wykonywany jest po wysiłku fizycznym w celu obniżenia napięcia mięśniowego. Dzięki temu szybciej odbywa się proces regeneracji i zmniejsza ryzyko kontuzji czy efektu przetrenowania.

Profesjonalny gabinet masażu sportowego z Rzeszowa

Wybierając gabinet masażu sportowego w Rzeszowie, warto szukać profesjonalnych masażystów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Dzięki aplikacji moment.pl możesz szybko odszukać najbliższy gabinet w Twojej okolicy i umówić wizytę przez internet. Co więcej, możesz tam wygodnie sprawdzić opinie pozostawione przez innych klientów i zdecydować, czy takie miejsce spełnia Twoje oczekiwania. Na stronie dostępny jest również aktualny cennik. W ten sposób możesz wygodnie przeprowadzić cały proces w domu, znajdując odpowiedzi na najważniejsze pytania i wątpliwości. Czy to nie jest proste?