Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Rzeszów

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
SKYbeauty - zarezerwuj wizytę

SKYbeauty

Masaż

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
Bezpieczny salon

To był mój dzień. Pełne zadowolenie! Polecam każdemu z całego serca! Pani Kamila zaproponowała pedicure kwasowy, mega, szybko, nóżki jak piórko👍. Manicure idealny. Dziękuje Pani Kamilo, już zawsze tylko Pani❤️Pani Magda masaż coś niesamowitego, takiej przyjemności mi mąż nie... 😳 Jestem bardzo zadowoloną. DZIĘKUJĘ i polecam każdemu🤗

Bezpieczny salon
Beauty House  - zarezerwuj wizytę

Beauty House

Masaż

Karola Lewakowskiego 4B, 35-119 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon

Miałam wykonywane paznokcie żelowe w wielu salonach, ale jeszcze nigdy nie trzymały mi się tak długo jak te zrobione w salonie Beauty House. Po 4 tygodniach trzymają się doskonale i nadal wyglądają pięknie. Pani Tetiana zawsze bardzo starannie wykonuje manicure i uważnie słucha moich pomysłów. Gorąco polecam.

Wypisz Wymaluj - zarezerwuj wizytę

Wypisz Wymaluj

Masaż

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 414, 35-304 Rzeszów
4.99

Mój ulubiony salon kosmetyczno fryzjerski. Miła atmosfera, super wystrój i najwyższej jakości kosmetyki. Pani Julka najlepsza w swoim fachu🥰 Na paznokciach czyni cuda. Pani Kasia robi super brwi i rzęsy. A Pani Agatka najlepsza w makijażach i pielęgnacji włosów. Panie fryzjerki obie też super. Polecam serdecznie!!!

Płatności online
Bezpieczny salon
AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Masaż

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg bardzo przyjemny, otrzymałam szereg informacji przed jego wykonaniem, jak i wskazówki dotyczące tego, jak dbać o twarz po zabiegu w domu. Buzia po kilku dniach trochę była podrażniona i zaczerwieniona, łuszczyła się, ale po tygodniu od zabiegu zauważyłam rozjaśnienie, wygładzenie i ogólnie lepszy wygląd skóry. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Awangarda - zarezerwuj wizytę

Awangarda

Masaż

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem drugi raz w SPA, tym razem z chłopakiem i jestem zachwycona! Masaż dla dwojga wykonywany jednocześnie bardzo mu się spodobał. Panie wykonujące masaż bardzo profesjonalne i znające się na rzeczy.

Bezpieczny salon
Essence of beauty - zarezerwuj wizytę

Essence of beauty

Masaż

Jagiellońska 32/2a, 35-025 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon

Zdecydowanie polecam Essence of beauty ! W szczególności polecam P. Monikę za profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie.

Masaż sportowy przeznaczony jest głównie dla zawodowych sportowców, ale mogą też z niego korzystać amatorzy. To naturalne metoda leczenia, której nie można przedawkować, zatem może pojawiać się po każdym wysiłku fizycznym. Wśród zalet tego zabiegu wymienia się przede wszystkim poprawę układu krążenia i limfatycznego, rozluźnienie tkanek miękkich (mięśni, przyczepów i wiązadeł), które doznają największego obciążenia. Ponadto zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu i zmniejsza napięcie tkanek. Dzięki tym działaniom poprawia się ogólna wydolność organizmu, a tym samym minimalizuje ryzyko kontuzji.

Czym różni się masaż sportowy od klasycznego?

Masaż sportowy wywodzi się z klasycznego, dlatego wiele jego technik zostało zaczerpniętych właśnie stamtąd. Podstawowa różnica polega jednak na sile nacisku, jaki stosuje masażysta sportowy w Rzeszowie. W przypadku wersji sportowej pojawia się zarówno zdecydowany nacisk, jak i większa dynamika ruchów. Różnice pojawiają się także w czasie trwania sesji. Jeśli chodzi o masaż klasyczny to zabieg trwa około 60 minut, natomiast w sportowym nie więcej niż 45 minut. Klasyczna technika obejmuje całe ciało, a masaż sportowca skupia się na konkretnych partiach ciała, zwłaszcza mięśniach, które ulegają największemu obciążeniu. 

Masaż sportowy w Rzeszowie - rodzaje

Rodzaje masażu sportowego można podzielić na kilka kategorii. Jedną z nich jest czas wykonania zabiegu. W związku z tym wyróżnia się masaż:

- przedwysiłkowy. To uzupełnienie rozgrzewki, które przygotowuje stawy, mięśnie oraz ścięgna do wysiłku,

- międzywysiłkowy. Wykonywany jest pomiędzy zawodami lub treningami, by utrzymać optymalną aktywność mięśni,

- powysiłkowy. Wykonywany jest po wysiłku fizycznym w celu obniżenia napięcia mięśniowego. Dzięki temu szybciej odbywa się proces regeneracji i zmniejsza ryzyko kontuzji czy efektu przetrenowania.

Profesjonalny gabinet masażu sportowego z Rzeszowa

Wybierając gabinet masażu sportowego w Rzeszowie, warto szukać profesjonalnych masażystów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Dzięki aplikacji moment.pl możesz szybko odszukać najbliższy gabinet w Twojej okolicy i umówić wizytę przez internet. Co więcej, możesz tam wygodnie sprawdzić opinie pozostawione przez innych klientów i zdecydować, czy takie miejsce spełnia Twoje oczekiwania. Na stronie dostępny jest również aktualny cennik. W ten sposób możesz wygodnie przeprowadzić cały proces w domu, znajdując odpowiedzi na najważniejsze pytania i wątpliwości. Czy to nie jest proste?