Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
Masaż WABI - zarezerwuj wizytę

Masaż WABI

Masaż

Polanka, 18E, 61-131 Poznań
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

Piękne wnętrza. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przyjemna, relaksująca muzyka. No i sam masaż pierwsza klasa. A wszystko w reżimie sanitarnym. Jestem zadowolona. To nie moja pierwsza wizyta w tym magicznym miejscu i na pewno nie ostatnia. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
La Vida - zarezerwuj wizytę

La Vida

Inne

Ułańska 3, 60-748 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przemiła i profesjonalna obsługa, wyjaśnione wszystkie wątpliwości oraz pełna informacja nt zabiegu. Zabieg całkowicie bezbolesny, na najnowszym sprzęcie.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Slim Body Booster - zarezerwuj wizytę

Slim Body Booster

Masaż

Bielniki 1, 61-556 Poznań (Poznań-Wilda)
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Gabinet Slim Body Booster powstał by w jednym miejscu zgromadzić najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody modelowania sylwetki z pogranicza kosmetologii i fizjoterapii. Atrakcyjne ceny zabiegów przy jednoczesnej fachowej opiece fizjoterapeutycznej, sprawiają, że Klienci odwiedzają nasz

Salony z podobnych kategorii

Masaż sportowy w Poznaniu wykorzystywany jest jako remedium na różnego rodzaju kontuzje (ma zatem działanie profilaktyczne), a także sposób na podtrzymanie dobrej kondycji u osób zawodowo uprawiających sport. Masaż pełni także rolę wspomagającą organizm w czasie aktywności fizycznej. Pomaga niwelować zmęczenie potreningowe, zakwasy, a także przyspieszyć regenerację.

Dla kogo przeznaczony jest masażysta sportowy w Poznaniu?

Masaż sportowy w Poznaniu dedykowany jest przede wszystkim osobom aktywnie uprawiającym różne dyscypliny sportowe, w tym zawodowym sportowcom. Ma on na celu wspierać aktywność fizyczną, zwiększając wydajność mięśni. Z tego powodu niezalecany jest amatorom oraz osobom cierpiącym z powodu chorób układu krążenia czy przechodzącym infekcje.

Masaż sportowy w Poznaniu - techniki i rodzaje

Masaż sportowy wywodzi się z klasycznych metod. W związku z tym pierwszym jego etapem jest rozgrzanie mięśni, uzyskiwane poprzez: głaskanie, ugniatanie i oklepywanie. Kluczem do sukcesu jest dynamika i intensywność, z jaką działa masażysta sportowy w Poznaniu. Siła masażu powinna być większa niż w przypadku klasycznych technik. To powoduje, że masaż może być bolesny, ale tylko w ten sposób jest efektywny. Poprawa krążenie krwi i limfy, zwiększa wydolność mięśni, a także odpręża. Rodzaje masażu można natomiast podzielić ze względu na kilka czynników. Jednym z nich jest obszar poddawany masażowi (zwykle są to trzy partie mięśni: łydki, zginacze bioder oraz mięsień pośladkowy średni). Masaż można również sklasyfikować pod względem efektu, jaki może przynieść, a także czasu jego wykonania (w procesie treningowym).

Jakie efekty daje masaż sportowy?

Masaż sportowy ma bardzo szerokie działanie, które uzależnione jest od zastosowanych technik i typu masażu. W związku z tym wyróżnia się następujące efekty:

- odprężające. Wycisza umysł i ciała, obniża poziom stresu,

- poprawia krążenie krwi i limfy,

- poprawia metabolizm, 

- ogranicza ryzyko kontuzji,

- zmniejsza efekt przetrenowania,

- przyspiesza regenerację mięśni,

- pozwala podtrzymać aktywność mięśni w okresie bez treningów lub pomiędzy nimi.

Jak wybrać gabinet masażu sportowego z Poznania?

Rola masażu sportowego jest ogromna w życiu zawodowego sportowca, dlatego warto wybierać profesjonalne gabinety. Pomocna w wyborze może okazać się aplikacja oraz strona internetowa moment.pl, która gromadzi gabinety z różnych miast, również z Poznania. Dzięki niej można zamówić usługę, nie wychodząc z domu, a ponadto sprawdzić opinie oraz aktualne ceny.