Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dzisiaj trafiłam do Pani Karoliny, to przecudowny osoba ❤️ Bardzo skrupulatna, dba o każdy szczegół, tak aby klientka poczuła się naprawdę zaopiekowana. I ja tak się właśnie poczułam. Dziękuję Pani Karolino ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
ORTOSOVA Klinika Biomechaniki i Podologii  - zarezerwuj wizytę

ORTOSOVA Klinika Biomechaniki i Podologii

Inne

Spacerowa 65, 80-299 Gdańsk
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Marlena jest bardzo miła, uśmiechnięta. Za każdym razem porozmawia, zapyta leczącego się, czy wszystko w porządku, czy jakieś ćwiczenia sprawiają trudność lub ból. Utrzymuje dobry kontakt z pacjentem.

Płatności online
BALTIQA DAY SPA hotel Scandic - zarezerwuj wizytę

BALTIQA DAY SPA hotel Scandic

Masaż

Podwale Grodzkie 9, 80-985 Gdańsk
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Działamy już od 8 lat na trójmiejskim rynku. 8 lat to bardzo długo, dużo się wydarzyło i wiele się zmieniło. My też się zmieniliśmy i chyba bardziej dojrzalej podchodzimy do naszej pracy. Ciągle tak samo profesjonalnie, ciągle z taką samą energią i zapałem, ale dzięki naszym klientom zyskal

Salony z podobnych kategorii

Masaż sportowy to stały element przygotowań sportowca do jego aktywności w zawodach, olimpiadach i innych turniejach sportowych. Celem zabiegu jest wzmocnienie mięśni, przyspieszenie ich regeneracji, przeciwdziałanie zakwasom, jak i lepsze przygotowanie do zawodów.

Gabinet masażu sportowego z Gdańska - oferta

Istnieje kilka rodzajów masażu sportowego. Każdy inspirowany jest masażem klasycznym. Pierwszym etapem jest zatem głaskanie skóry, a ostatnim wyciskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie ciała. Każdy z tych elementów wykonywany jest z określoną intensywnością i dynamiką- większą niż w przypadku masażu amatorów. Z tego powodu zabieg może okazać się bolesny, ponieważ stanowi część przygotowań sportowca. Jego przebieg jest podobny do masażu izometrycznego, ponieważ przywraca mięśniom siłę i właściwą masę, poprawia krążenie limfy, pomaga zregenerować mięśnie i dotlenia skórę. Zwykle masażysta sportowy w Gdańsku skupia się na trzech partiach mięśni, które najczęściej ulegają kontuzjom, są to: łydki, zginacze bioder oraz mięsień pośladkowy średni.

Jakie efekty daje masaż sportowy w Gdańsku?

Masaż sportowy pobudza układ ruchu przed planowanym wysiłkiem i zmniejsza efekt zmęczenia po nim. Poprzez stymulację krążenia krwi i limfy zapewnia lepsze odżywienie mięśni. W ten sposób stają się one lepiej rozgrzane i rozluźnione. Ponadto masaż ma na celu poprawić metabolizm, redukuje stres, a także nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego: biegunki i zaparcia. Dobrze wykonany masaż zapobiega kontuzjom i powstawaniu zakwasów po treningu. Podsumowując, pomaga organizmowi efektywniej przygotować się do wysiłku i zminimalizować jego szkodliwe konsekwencje.

Masaż sportowy - wskazania i przeciwwskazania

Masaż sportowy w Gdańsku przeznaczony jest dla zawodowych sportowców jako wsparcie aktywności fizycznej oraz element przygotowań do zawodów. Z tego powodu odradza się jego stosowanie u amatorów, którzy nie trenują zawodowo. Przeciwwskazanie stanowią również infekcje, ale przede wszystkim ciąża, choroby układu krążenia oraz choroby przewlekłe (np. nowotwory). 

Jak wybrać gabinet masażu sportowego z Gdańska?

Wybierając gabinet masażu sportowego w Twojej okolicy w Gdańsku, warto skorzystać ze strony internetowej lub aplikacji moment.pl. Dzięki wygodnym filtrom można tam uzyskać wiedzę na temat położenia gabinetu, cennika, jak i opinii klientów. Termin wizyty można umówić przez internet bez wychodzenia z domu. Następnie wystarczy przyjść do salonu i skorzystać z zamówionej usługi.