Przejdź do głównej zawartości

Masaż sportowy Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
Good Luck Club  - zarezerwuj wizytę

Good Luck Club

Masaż

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż produktów

Super! Pani Karolina wie co robi 😉 Nie jest to "mizianie" na jakie się kiedyś nacielam, tylko porządny masaż sportowy który w końcu pomógł mi rozluźnić kilka bardzo spietych miejsc. Ponadto, pani Karolina to bardzo sympatyczna osoba ;)

Płatności online
Bezpieczny salon
KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Masaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem zadowolona po błogim masażu całego ciała, relaks na podgrzewanym łóżku, w otoczeniu świec i pięknych melodii, Pani Marlena z uśmiechem zadbała o mój komfort w 100%. Po zabiegu ciało świetnie nawilżone i ujędrnione. Polecam serdecznie.

Płatności online
Bezpieczny salon
ORTOSOVA Klinika Biomechaniki i Podologii  - zarezerwuj wizytę

ORTOSOVA Klinika Biomechaniki i Podologii

Masaż

Spacerowa 65, 80-299 Gdańsk
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z masażu, już po wyjściu czułam się o wiele lepiej. Podczas zabiegu Pani Oliwia informowała mnie na bieżąco, co będzie robiła, nad jakimi mięśniami aktualnie pracuje, jaka może być przyczyna bólu. Dostałam również wiele interesujących rad, jak zadbać o swoje zdrowie w domu. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam.

Płatności online
NOVIQUE - zarezerwuj wizytę

NOVIQUE

Masaż

Podleśna 10, 80-255 Gdańsk
4.98
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Profesjonalnie, ze wzorową starannością i w przemiłej atmosferze. Zabieg był prowadzony w duecie z Panią pielęgniarką, obie Panie spisały się świetnie. Dodatkowo dla ciekawskich pacjentów, takich jak ja, był mały wykład o osoczu, czynnikach, jak to wszystko działa, po co i dlaczego:-) i jak tu nie być zadowoloną?

Salony z podobnych kategorii

Masaż sportowy to stały element przygotowań sportowca do jego aktywności w zawodach, olimpiadach i innych turniejach sportowych. Celem zabiegu jest wzmocnienie mięśni, przyspieszenie ich regeneracji, przeciwdziałanie zakwasom, jak i lepsze przygotowanie do zawodów.

Gabinet masażu sportowego z Gdańska - oferta

Istnieje kilka rodzajów masażu sportowego. Każdy inspirowany jest masażem klasycznym. Pierwszym etapem jest zatem głaskanie skóry, a ostatnim wyciskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie ciała. Każdy z tych elementów wykonywany jest z określoną intensywnością i dynamiką- większą niż w przypadku masażu amatorów. Z tego powodu zabieg może okazać się bolesny, ponieważ stanowi część przygotowań sportowca. Jego przebieg jest podobny do masażu izometrycznego, ponieważ przywraca mięśniom siłę i właściwą masę, poprawia krążenie limfy, pomaga zregenerować mięśnie i dotlenia skórę. Zwykle masażysta sportowy w Gdańsku skupia się na trzech partiach mięśni, które najczęściej ulegają kontuzjom, są to: łydki, zginacze bioder oraz mięsień pośladkowy średni.

Jakie efekty daje masaż sportowy w Gdańsku?

Masaż sportowy pobudza układ ruchu przed planowanym wysiłkiem i zmniejsza efekt zmęczenia po nim. Poprzez stymulację krążenia krwi i limfy zapewnia lepsze odżywienie mięśni. W ten sposób stają się one lepiej rozgrzane i rozluźnione. Ponadto masaż ma na celu poprawić metabolizm, redukuje stres, a także nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego: biegunki i zaparcia. Dobrze wykonany masaż zapobiega kontuzjom i powstawaniu zakwasów po treningu. Podsumowując, pomaga organizmowi efektywniej przygotować się do wysiłku i zminimalizować jego szkodliwe konsekwencje.

Masaż sportowy - wskazania i przeciwwskazania

Masaż sportowy w Gdańsku przeznaczony jest dla zawodowych sportowców jako wsparcie aktywności fizycznej oraz element przygotowań do zawodów. Z tego powodu odradza się jego stosowanie u amatorów, którzy nie trenują zawodowo. Przeciwwskazanie stanowią również infekcje, ale przede wszystkim ciąża, choroby układu krążenia oraz choroby przewlekłe (np. nowotwory). 

Jak wybrać gabinet masażu sportowego z Gdańska?

Wybierając gabinet masażu sportowego w Twojej okolicy w Gdańsku, warto skorzystać ze strony internetowej lub aplikacji moment.pl. Dzięki wygodnym filtrom można tam uzyskać wiedzę na temat położenia gabinetu, cennika, jak i opinii klientów. Termin wizyty można umówić przez internet bez wychodzenia z domu. Następnie wystarczy przyjść do salonu i skorzystać z zamówionej usługi.