Masaż relaksacyjny Warszawa Wola

Relax in SPA

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Fantastyczne miejsce. Masaż cudowny, wykonany perfekcyjnie. Atmosfera salonu sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Była to już moja druga wizyta i wiem na pewno, że będą kolejne. Skusiłam się ponadto na zakup naturalnych kosmetyków, które również są w ofercie. Polecam serdecznie!

KENCIN Asian Nail Art WOLA

KENCIN Asian Nail Art WOLA

Masaż

Młynarska 9, 01-205 Warszawa

Kencin Asian Nail Art to kolejny salon kosmetyczny, który otworzyliśmy, aby móc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Skupiamy się na pielęgnacji dłoni i stóp, które nierzadko są pomijane przy codziennej pielęgnacji. Tymczasem dłonie zawsze będą naszą wizytówką, a stopy są równie

Salony z podobnych kategorii

Salon Urody K8

Salon Urody K8

Masaż

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa

Wizyta w salonie to sama przyjemność:).Już od samego wejścia było miło,aż po mycie głowy i efektu końcowego. Mną zajmowała się pani Ola P, ale z obserwacji widziałam, że każdy z fryzjerów super wykonywał swoją pracę więc poszłabym do każdego z nich. Warto zrobić sobie przyjemność i wybrać właśnie ten salon.

Nailly's Beauty Bar

Nailly's Beauty Bar

Masaż

Skierniewicka 34 lok.U3, 01-459 Warszawa
5.0

Nailly's Beauty Bar to nowe miejsce na Warszawskiej Woli.Kazda z nas szuka miejsca gdzie będzie czuła się dopieszczona od stóp do głów,gdzie panuje dobra energia i przyjazny zespół stylistek.Stawiamy na wyluzowaną atmosfere ale przede wszystkim na usługi na najwyższym poziomie.Juz od pierws

Prawda Clinic

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Masaż relaksacyjny Warszawa Wola

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł