Przejdź do głównej zawartości

Masaż relaksacyjny Warszawa Mokotów

Bezpieczny salon
 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Masaż

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Tak, wizyta spełniła moje oczekiwania. Profesjonalna i miła atmosfera ze strony Pani doktor Anny była dopełnieniem efektu, jakiego oczekiwałam. Pozdrawiam cały zespół " Anclara".

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
VellaNova - zarezerwuj wizytę

VellaNova

Masaż

Pory, 61, lok. U-1, 02-757 Warszawa
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Pani Ilona wykonuje najlepszy pedicure! Starannie, schludnie i przede wszystkim tak, że nic się nie niszczy a paznokcie nawet po dłuższym czasie wyglądają jak nowe. Zostałam jej stałą klientką. A przy okazji jest tak sympatyczną i pozytywnie zakręconą osobą, że każda wizyta to przyjemność!

Bezpieczny salon
Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Masaż

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Do poprzedniej oceny nie napisałam nic o farbie, REWELACJA (zimny odcień), strzyżenie jak zwykle w wykonaniu Wioli bardzo staranne, ostatnie modelowanie SUPER, pomysł Wioli żeby nie tapirowac sprawdził się w 100%, fryzura jak świeżo zrobiona nic się nie "kładzie" 👍👏 Wiolu nie ma dla Ciebie skali!!!! 😍

Masaż relaksacyjny wykonywany na całym ciele lub jego poszczególnych partiach, można określić jako zabieg odprężający, którego celem jest odstresowanie masującego i jego chwilowe zapomnienie o problemach życia codziennego. Istnieje wiele technik oraz rodzajów masażu relaksacyjnego na Mokotowie. Oprócz odpowiedniego masowania, którym zajmują się profesjonaliści, używają oni niekiedy także np. olejków eterycznych, czy stempli ziołowych, które dodatkowo relaksują klienta.

Czym jest masaż relaksacyjny na Mokotowie?

Jest to odmiana masażu klasycznego, która skupia się na odprężeniu ciała, redukcji napięć mięśniowych, eliminacji bólu karku, pleców, barków oraz szyki, a także poprawie przepływu i krążenia limfy oraz wyciszeniu emocjonalnym klienta.

Masaże te wykonuje się na poszczególnych częściach ciała lub na całości. Czas trwania masażu to około godziny. Śmiało można wykonywać go codziennie. Nie wymaga on specjalnego przygotowania. Wykonamy go w salonach SPA, gabinetach fizjoterapeutycznych, gabinetach kosmetologicznych, a także w sanatoriach. Czekać tam będzie na nas z reguły ręcznik oraz/lub jednorazowa bielizna, które mają służyć do okrycia miejsc intymnych.

Pomieszczenie, gdzie wykonywany jest masaż jest zazwyczaj odpowiednio naszykowane. Leci w nim delikatna, cicha i odprężająca muzyka lub jest cicho, palą się świece lub delikatne światła oraz czuć niesamowity zapach olejków eterycznych.

Komu zalecany jest masaż relaksacyjny?

Tak naprawdę można go polecić każdemu. Jest on łagodny, bezpieczny oraz nieinwazyjny. Wspaniale wycisza, relaksuje, odpręża, przegania stres, zwalcza dolegliwości bólowe oraz usuwa napięcie mięśni. Niektóre techniki masażu relaksacyjnego stosuje się tylko osobom ciężarnym dla relaksu. Z masażu powinny skorzystać szczególnie osoby, które borykają się z bólami pleców, karku oraz barków, czują ciągłe zmęczenie, brakuje im energii, sen sprawia im problem, są w ciągłym stresie, ale również takie, które mają problem z nadpobudliwością.

Masaż relaksacyjny w moment z Moment.pl!

Jeśli szukasz gabinet masażu relaksacyjnego z Mokotowa, trafiłeś w "dziesiątkę"! Pomagamy, doradzamy oraz filtrujemy. Wyszukaj swój ulubiony salon za pomocą opinii, cen oraz absolutnej nowości - Twojej lokalizacji oraz dzielnic Warszawy! Swoje poszukiwania możesz również powiększyć o kolejne dzielnice sąsiadujące z Mokotowem. Oferujemy również umawianie się na wizyty przez internet - bez wykonywania zbędnych telefonów, bez wychodzenia z domu. Wszystkie opinie, które znajdziesz w naszym portalu są w 100% prawdziwe, dodawane przez Klientów, którzy odwiedzili dany gabinet. Po umówieniu się na wizytę przez Moment.pl Ty też będziesz miał możliwość oceny gabinetu!

Spraw sobie trochę przyjemności, masaż relaksacyjny całego ciała na Mokotowie w Warszawie czeka właśnie na Ciebie!