Przejdź do głównej zawartości

Masaż relaksacyjny Poznań

GARDENS spa - zarezerwuj wizytę

GARDENS spa

Masaż

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań
4.97

Masaż był bardzo relaksujący i przyjemny. Pani Sylwia była super miła i profesjonalne. Wszystko mi wytłumaczyła - byłam pierwszy raz. Muzyka przecudowna. Jeśli chodzi o małe ulepszenia, to brakowało mi miejsca, żeby usiąść podczas zdejmowania i zakładania butów. Szkoda też, że pokój wychodził bez pośrednio do recepcji.

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Masaż u Agi był przefantastyczny, polecam każdemu kto jest tydzień przed ślubem i ma mega stresa. Zabieg na twarz też był bardzo przyjemny. Katarzyna udzieliła mi fachowych porad i wyczerpujących odpowiedzi.

ZABIEGANE Kosmetologia estetyczna  - zarezerwuj wizytę

ZABIEGANE Kosmetologia estetyczna

Masaż

Gajowa 42, 62-002 Suchy Las
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem zachwycona!!!efektem zabiegu Biopeptide A dermomasaz ciała, działa cuda🙂 Oczywiscie jest to zasługa Pani Agnieszki, która swoją wiedzą, profesjonalizmem i skupieniem na klientce sprawia, że każda wizyta w Zabiegane, to spa dla ciała i ducha Gorąco polecam🙂

Masaż relaksacyjny to jeden z najpopularniejszych rodzajów masażu. Dostępnych jest wiele technik jego wykonania. Wszystkie jednak mają jeden cel- odprężyć i zrelaksować klienta. 

Masaż relaksacyjny w Poznaniu - rodzaje

Masaż relaksacyjny służy obniżeniu poziomu stresu, odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia. Dzięki temu odpoczywa nie tyko ciało, ale również umysł. Oto najpopularniejsze techniki masażu relaksacyjnego w Poznaniu:

- masaż klasyczny. Polega na delikatnym uciskaniu ciała, pozbawiony jest dynamicznych i intensywnych ruchów. Można go wykonywać na całym ciele lub tylko wybranych obszarach. Masażysta używa zarówno całych dłoni, kostek, jak i kciuków,

- masaż stemplami ziołowymi. W czasie jego wykonania wykorzystywane są stemple, czyli tradycyjna mieszanka ziół tajskich (kurkuma, kafir, trawa cytrynowa, kamfora. Można również użyć kardamonu, zielonej herbaty bądź goździków),

- masaż gorącymi kamieniami. W trakcie zabiegu masażysta rozmieszcza gorące kamienie zgodnie z lokalizacją czakr, czyli ośrodków energii w ciele,

- masaż aromaterapeutyczny. Opiera się nie tylko na leczniczej roli dotyku, ale również zapachu. W czasie masażu wykorzystywane są zatem olejki eteryczne, które dobierane są do potrzeb pacjenta.

Masaż relaksacyjny całego ciała w Poznaniu - wskazania i przeciwwskazania

Specjaliści nie wskazują ogólnych przeciwwskazań do masażu relaksacyjnego, które wykluczają możliwość wykonania masażu, ale wskazują na indywidualne przeciwwskazania dotyczące konkretnego rodzaju. Zwykle dotyczą one chorób przewlekłych, a także związanych z układem krążenia (ponieważ zabieg pobudza krążenie limfy oraz krwi). W związku z tym przed wykonaniem konkretnego zabiegu odbywa się krótka wizyta konsultacyjna, która ma na celu wykluczyć ewentualne zagrożenia. Jeśli natomiast chodzi o wskazania, to gabinet masażu relaksacyjnego z Poznania oferuje swoje usługi przede wszystkim osobom cierpiącym na chroniczne zmęczenie, brak energii lub długotrwały stres. Zabieg pozwala się odprężyć, wyciszyć, zmniejszyć napięcie nerwowe i mięśniowe. Zalecana jest pełna seria zabiegów lub przynajmniej ich regularne powtarzanie.

Jak umówić się na masaż relaksacyjny w Poznaniu?

Aby umówić się na dogodny termin masażu relaksacyjnego w Poznaniu, wystarczy skorzystać z praktycznej aplikacji Moment.pl, która gromadzi oferty salonów masażu. Ponadto znajdziesz tam opinie dotychczasowych klientów, a także aktualny cennik. Sprawdzisz wolne terminy i zamówisz wizytę bez wychodzenia z domu- szybko, przyjemnie i bezproblemowo.