Przejdź do głównej zawartości

Masaż relaksacyjny Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Masaż

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kolejna udana wizyta w Alfabecie piękna. Endermologia rewelacja. Widać efekty w centymetrach !!! Naprawdę warto zainwestować w siebie. Masaż relaksujący wykonany przez Panią Ewelinę świetny. Totalne odprężenie na jesienną pluchę. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Masaż

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon

Masaż relaksacyjny cudowny. W tle słychać kojącą muzykę, można się przenieść w inny wymiar i zapomnieć o problemach. Zabieg HIFU wykonany bardzo profesjonalnie i w super cenie :). Personel bardzo przyjazny i zaangażowany w swoją pracę. Bezpiecznie, fachowo i relaksująco. Szczerze polecam :)

Bezpieczny salon
YASUMI  - zarezerwuj wizytę

YASUMI

Masaż

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
Bezpieczny salon

Masaż wykonany był bardzo profesjonalnie. Dzięki Pani masażystce udało mi się wspaniale zrelaksować i odpocząć. Serdecznie polecam wszystkim, tym bardziej, że na koniec wizyty dostałam zniżkę na kolejny masaż. Jako klientka poczułam się doceniona i w pełni usatysfakcjonowana.

Płatności online
Bezpieczny salon
Anatomia Zdrowia - zarezerwuj wizytę

Anatomia Zdrowia

Masaż

Gdańska 74, 90-613 Łódź
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mam szczęście otrzymywać trafione prezenty, tak było i tym razem. Przemiła Pani, bardzo miła atmosfera. Jednym słowem relaks 😊 Polecam na prezent (również takie dla siebie)

Płatności online
Bezpieczny salon
7 Punkt - Kosmetyka Estetyczna - zarezerwuj wizytę

7 Punkt - Kosmetyka Estetyczna

Masaż

Strażacka 9 blok 414, 93-318 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta przebiegła w miłej, spokojnej atmosferze. Kosmetyczka bardzo sympatyczna, zachowane wszelkie procedury bezpieczenstwa związane z covid. Pięknie nadany kształt brwi, jednocześnie bardzo naturalny. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon masażu "Bellezza" - zarezerwuj wizytę

Salon masażu "Bellezza"

Masaż

Piotrkowska 207 lok. 10, 90-369 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Maderoterapia jest dla mnie bardzo fajnym masażem . Początkowo troszkę bolesny ,ale z każdym zabiegiem jest coraz przyjemniej. Po 3 zabiegach widzę ,ze skora jest w lepszej kondycji . Kawał dobrej roboty !Polecam .

Bezpieczny salon
KCM Beauty & Medical Spa  - zarezerwuj wizytę

KCM Beauty & Medical Spa

Masaż

Piwna 3, 91-003 Łódź
4.96
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam usługi w tym salonie. Miła atmosfera, efekty zabiegu widać już po pierwszym razie, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie stosowane narzędzie są sterylnie zapakowane, otwierane przy kliencie, co zapewnia wysokie bezpieczenstwo wykonywanej usługi oraz poczucie komfortu.

Klinika Zdrowia i Urody Magnolia - zarezerwuj wizytę

Klinika Zdrowia i Urody Magnolia

Masaż

Armii Krajowej 54, 94-046 Łódź
4.97

Pani Milena bardzo profesjonalna, masaż klasyczny całego ciała niezwykle relaksujący, polecam szczególnie dla aktywnych osób jako forma regeneracji po intensywnych treningach.

Bezpieczny salon
Magdalena Ziółkowska Gabinet Kosmetologiczno- Trychologiczny - zarezerwuj wizytę

Magdalena Ziółkowska Gabinet Kosmetologiczno- Trychologiczny

Masaż

Ogrody Romanów 10, 91-174 Łódź
5.0
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Magda jest serdeczna, zaangażowana, profesjonalna. Stwarza atmosferę pozwalająca w pełni się zrelaksować :) Polecam!

Ciało wysportowane, odprężone i zadbane to jest to

Coraz więcej osób wybiera masaż jako sposób na relaks. Masaż relaksacyjny w Łodzi realizowany jest w gabinecie, na profesjonalnym łóżku, przez ekspertów. Gabinet masażu relaksacyjnego z Łodzi to miejsce dla każdego. Jakość masażu jest wysoka, a pacjenci czują się po nim bajecznie. Masaż relaksacyjny całego ciała w Łodzi to podstawa zadowolenia. Można rozkoszować się nim przez długi czas, można czuć się doskonale. Dla pacjentów jest to najlepsze rozwiązanie, niedrogie, dostępne powszechnie. W Łodzi nie brakuje specjalistów od masażu, jest ich bardzo wielu i pracują zawsze na rzecz pacjentów. Zadowolenie z masażu jest gwarantowana, a po nim pacjent czuje odprężenie, relaks i zadowolenie, wyzwalają się endorfiny. Uczucie niczym po długim urlopie, bezcenne i wyjątkowe. 

Masaż relaksujący jest delikatniejszy

Masaż relaksujący jest delikatny, daje wsparcie każdemu i jest najlepszym sposobem na pielęgnowanie ciała. Dzisiaj pacjenci doceniają troskę i opiekę. Niejedna osoba wybiera taki masaż co najmniej kilka razy w roku. Można liczyć na taki masaż i spokojnie czerpać z niego zadowolenie. Dzięki takiej opiece i trosce pacjenci czują się dobrze. Masaż trwa pół godziny lub godzinę, a jest to czas spędzony na relaksie i przeznaczony dbałości o ciało oraz umysł, ponieważ taki masaż daje dokładnie to, co jest nieodzowne dla niejednej osoby. Wysoka jakość masażu sprawia, że niejedna osoba może poczuć się po królewsku. Odprężenie jest gwarantowane, a dobra jakość medycznej pomocy sprawdza się doskonale. 

Jaki masaż wybrać?

Pacjent może wybrać doskonały masaż shiatsu, porządny zabieg za pomocą gorących kamieni lub stempli, solidną dbałość o organizm za pomocą czekoladowego dotyku, bo tak często nazywa się ten masaż. Masaż relaksacyjny w Łodzi to czas poświęcony sobie oraz własnemu ciału. Niejedna osoba chce mieć to, co najlepsze. Relaks jest idealnym sposobem na odprężenie i metodą pielęgnowania własnego ciała. Masażysta to osoba godna zaufania, wykwalifikowana, profesjonalnie podchodząca do swojej pracy. Dzięki temu daje pacjentom dokładnie to, co najlepsze. Masaż to jakość i doskonała pielęgnacja. Dzięki niej wszystko układa się doskonale. Porządny masaż daje relaks i sprawia ogromną przyjemność. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, a solidna praca masażysty przekłada się na odprężenie, zanik nerwowości oraz poprawę samopoczucia. Nie od dzisiaj wiadomo, że ciało i psychika wiążą się ze sobą, dlatego warto zadbać o doskonałe samopoczucie.