Masaż próżniowy Rumia

Zdrowy Masaż

Masaż

H. Sienkiewicza 75, 84-230 Rumia
5.0
964 opinie

Pani Paulina doskonale odczytuje dolegliwości i potrafi skutecznie zaradzić problemom, z którymi przychodzę na masaż. Biegam długie dystanse i bardzo potrzebuję fachowej pomocy, aby nogi i kręgosłup dały radę. Za każdym razem taką pomoc otrzymuję :)

Zdrowy Masaż hotel Falko

Masaż

Bolesława Chrobrego 1, 84-230 Rumia
5.0
128 opinii

Masaż wykonany przez panią Magdalenę był bardzo profesjonalny i przyjemny. Po wyjściu z salonu masażu nie bolał mnie kręgosłup i byłem zrelaksowany . Serdecznie polecam masaż wykonany przez panią Magdalenę.

Gabinet Estetyki & Spa Beauty Age

Masaż

Osadnicza 3, 84-240 Reda
5.0
26 opinii

Wizyta super! Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze kolejną usługę. Pani Agnieszka bardzo sympatyczna i profesjonalna, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce ;)

Salony z tej samej miejscowości

Isabel centrum zdrowych stóp

Inne

Floriana Ceynowy 3, 84-230 Rumia
5.0
281 opinii

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze i fachowym wykonaniu zabiegu. Wnuczka mimo początkowego stresu wyszła z uśmiechem , ja szczęśliwa ze już mnie nie czeka ponowny ból wzrastającego paznokcia😁 . Dziękuje ,5 w pełni zasłużona 😁

Euforia

Fryzjer

Obwodowa 24, 84-240 Reda
4.9
57 opinii

Jestem (po raz kolejny) bardzo zadowolona z usługi, ktora przebiegła w sympatycznej atmosferze. Pani Marta wykonała podczas mycia głowy bardzo przyjemny masaż, udzieliła cennych rad co do pielęgnacji włosów i oczywiście rewelacyjnie zaplotła warkocze dobierane. Fryzura była bardzo trwała i estetyczna. Gorąco polecam!

Gabinet kosmetyczny BeautyWay

Kosmetyczka

Towarowa 25/U2, 84-230 Rumia
4.9
13 opinii

Szukasz sprawdzonego gabinetu kosmetycznego w Rumi? Odkryj najprostszą drogę do piękna i odwiedź Beauty Way. W ofercie naszego salonu można znaleźć różne zabiegi kosmetyczne. Naszą specjalnością jest manicure (w tym efektowna stylizacja paznokci hybrydowych), pedicure oraz oprawa oka. Świad

Salony bez rezerwacji online

Masaż próżniowy Rumia

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł