Przejdź do głównej zawartości

Masaż próżniowy Kraków

Bezpieczny salon
PazuMalu Czyżyny - zarezerwuj wizytę

PazuMalu Czyżyny

Masaż

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Świetny manicure. Pani pracowała bardzo sprawnie, idealnie wycięte skórki i malowanie. Lakier winylowy trzyma się już 7 dni, lekko wytarte końcówki. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Salony z podobnych kategorii

Masaż próżniowi stanowi jeden z wielu rodzajów masaży, który jest metodą na zapobieganie starzenia się oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż ten odbywa się poprzez mechaniczne stymulowanie komórek ciała. Pomaga on w regeneracji organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym. Jest on bezbolesny i nieinwazyjny, a ponadto nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Uważany jest za jedną z bardziej skutecznych metod na modelowanie ciała bez ingerencji chirurga. Masaż próżniowy w Krakowie stanowi również świetny sposób na redukcję cellulitu i wyszczuplenie sylwetki. Wykorzystuje się do także do niwelowania obrzęków limfatycznych oraz w celu przygotowania mięśni sportowców do treningu. Przeprowadza się go na całym ciele lub na jego konkretnych partiach.

Czym jest masaż próżniowy?

Stanowi on rodzaj zabiegu, w którym poza mechanicznym uciskiem, wykorzystywane jest również podciśnienie, w wyniku czego powstaje próżnia. Do tego celu stosuje się specjalistyczną aparaturę, która zasysa skórę do środka. Bardzo często sprzęt ten wyposażony jest w końcówki w kształcie kielicha z systemem rolek, które umieszczone są w hermetycznej komorze. Osoba, którą poddaje się zabiegowi ubrana jest w kostium, który ułatwia przesuwanie głowicą po ciele. Ponadto, umieszczona jest ona na specjalnym łóżku w pozycji leżącej. Przed i po zabiegu wskazane jest wypicie dużej ilości wody, gdyż usprawnimy tym samym usunięcie toksyn z organizmu.

Efekty masażu próżniowego w Krakowie

Ma on mnóstwo pozytywnych efektów. Redukuje cellulit, lokalne otłuszczenia, a także rozstępy na skórze. Ujędrnia ją oraz usprawnia metabolizm. Przyczynia się do zagęszczenia skóry oraz stymulacji komórek, pobudzając elastynę oraz kolagen do odbudowy fibroblastów. Poprawia samopoczucie i jakość tkanki, zapobiega starzeniu się. Redukuje podwójny podbródek, problem zwiotczałej skóry oraz opadających powiek. Likwiduje zmarszczki i bruzdy.  Likwiduje przebarwienia i zasinienia na skórze.

Masaż próżniowy w Krakowie z Moment.pl

Na naszym portalu znajdziesz tylko najbardziej profesjonalne gabinety, które wykonują masaże próżniowe w Krakowie. Współpracujemy z profesjonalnymi gabinetami z całej Polski. Ułatwiamy Ci życie - u nas przefiltrujesz wyszukiwanie jak Ci wygodnie, wg cen, opinii oraz naszej nowości - dzielnic Krakowa oraz lokalizacji! Znajdziesz tu tylko rzetelne opinie dodawane przez osoby, które skorzystały z usług danego gabinetu kosmetycznego. Z nami umówisz się również na wizytę bez wychodzenia z domu i wykonywania zbędnych telefonów. 

Masaż próżniowy w gabinecie z Krakowa czeka właśnie na Ciebie!