Masaż odchudzający Warszawa Centrum

788 wyników

Salony z podobnych kategorii

Tallulah Hair & Beauty

Masaż

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
517 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Masaż

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
282 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1929 opinii

Fantastyczne miejsce. Masaż cudowny, wykonany perfekcyjnie. Atmosfera salonu sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Była to już moja druga wizyta i wiem na pewno, że będą kolejne. Skusiłam się ponadto na zakup naturalnych kosmetyków, które również są w ofercie. Polecam serdecznie!

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
126 opinii

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała

Masaż

Wilcza 25 lok 8, 00-544 Warszawa
4.9
517 opinii

Terapia niezwykle skuteczna, troszkę bólu, ale jaka ulga po zabiegu! Dziękuję Pani Irenko jak zawsze działa. A dodatkowy masaż twarzy, który miałam był boskim ukojeniem wcześniejszych "praktyk". Polecam

KOBIETY I KOLORY

Masaż

Grzybowska 3, 00-132 Warszawa
4.9
494 opinie

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu Afrodyta jak i manicure. Twarz odzyskała blask po tygodniu niedosypiania, wiec była to duża sztuka. Polecam Kobiety i Kolory wszystkim kobietom - miło, sympatycznie i dobrze.

Masaż odchudzający Warszawa Centrum 788 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł