Przejdź do głównej zawartości

Masaż odchudzający Warszawa

ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Masaż

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Fantastyczny i dobrze wykorzystany czas! Każda z pań, która potrzebuje relaksu i natychmiastowych efektów powinna skorzystać z masażu kobido. Pani KasiaŻ jak zawsze stanęła na wysokości zadania !!! Polecam

Czy masaż może mieć działanie odchudzające? Oczywiście, że tak! Naukowcy przeprowadzili wiele badań, które udowodniły, że przepływ limfy i krwi w organizmie na bezpośredni wpływ na poprawę przemiany materii. Taki właśnie efekt można uzyskać dzięki masażowi, który modeluje sylwetkę - masażowi odchudzającemu w Warszawie. Co prawda, nie jest to najlepszy sposób na znaczną redukcję wagi, ale podczas regularnego stosowania, świetnie wygładza skórę, zmniejsza cellulit oraz przyczynia się do usuwania toksyn z organizmu.

Warto zauważyć, że obecnie wszyscy dążymy do stylu życia nazywanym powszechnie fit. Skupia się on na zdrowym odżywianiu, wykonywaniu masy ćwiczeń, a jego celem jest szczupłość - która już nie jest trendem, a raczej absolutnym wymaganiem do bycia atrakcyjnym przez współczesne społeczeństwo. Jest to co prawa bardzo błędne myślenie, ale właśnie ze względu na tę modę wiele branż oferuje klientom usługi pomagające dążyć do szczupłej sylwetki.

W jaki sposób masaż może pomóc w odchudzaniu?

Jest on jedną z odmian masażu klasycznego. Efekt modelowania sylwetki można uzyskać poprzez rozbicie oraz rozdrobnienie tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą. Za pomocą intensywnego masowania, oklepywania oraz uciskania, limfa w organizmie zostaje równo rozprowadzona, a to przyczynia się do ubycia kilku centymetrów w obwodach. Jednak należy pamiętać, że bez połączenia zabiegów ze zdrową dietą oraz aktywnością fizyczną, nie osiągnie się widocznych rezultatów.

Jakie korzyści płyną z zastosowania masażu odchudzającego?

Korzyści płynących z zastosowania masażu odchudzającego, jak z każdego masażu klasycznego, jest wiele. Bezpośrednim jego efektem jest ujędrnienie i wygładzenie skóry. Energiczne ruchy, z jakimi wykonywany jest ten rodzaj masażu, przyczyniają się również do usunięcia nadmiaru toksyn z organizmu oraz poprawy krążenia. Masaż ten pobudza do pracy komórki w ciele, co przekłada się na wzrost przemiany materii.

  • Pobudzenie naszego organizmu
  • Poprawienie ukrwienia - usuwanie toksyn i dotlenienie komórek.
  • Stabilizacja ciśnienia krwi.
  • Ukojenie działające na mięśnie - likwidacja napięcia i skurczy.
  • Równoważenie negatywnych skutków stresu.

Masaż odchudzający w Warszawie z Moment.pl!

Jeśli szukasz gabinetów masażu wyszczuplającego w Warszawie, nie mogłeś trafić lepiej! Oferujemy wyszukiwanie dostosowane do twoich potrzeb - według cen, opinii a także nowość - dzielnic Warszawy. Już teraz wyszukuj gabinety wg swojej lokalizacji, powiększając pole szukania. Z nami umówisz się także na wizytę bez wychodzenia z domu! Wejdź na naszą stronę internetową lub pobierz aplikację mobilną Moment.pl, wybierz salon, termin oraz godzinę i gotowe! Wszystkie opinie zamieszczane na naszym portalu dodają Klientki danych salonów po odbytej wizycie!

Najlepsze gabinety masażystów z Warszawy oferujący masaż odchudzający czekają właśnie na Ciebie!