Przejdź do głównej zawartości

Masaż odchudzający Poznań

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg pneumatic przyniósł oczekiwane efekty, a wszystko dzięki odpowiedniemu wykonywaniu przez P.Zuze oraz P.Agnieszke. Maszyna robi wiele, ale to człowiek nadzorujący i posiadający odpowiednią wiedzę wie jak dobrze wykorzystać jej walory. Obie Panie się spisały, za co dziękuję.

Fizjo-Med - zarezerwuj wizytę

Fizjo-Med

Masaż

Armii Poznań 31, 62-020 Swarzędz
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Byłam już zapisanana na operację kręgosłupa ale postanowiłam jeszcze powalczyć. Znalazłam ich w internecie. I to był strzał w 10! Mogę teraz normalnie się poruszać. Szczególne słowa podziękowania dla Pauliny :). I co ważne, zawsze panuje tu przyjazna atmosfera. Polecam:)

NoGravity Spa - zarezerwuj wizytę

NoGravity Spa

Masaż

Grunwaldzka 519B/6, 62-064 Plewiska
4.8

NoGravity powstało w 2006 roku pod wpływem zauroczenia deprywacją sensoryczną. Poczucie braku grawitacji było dla nas niczym spełnienie dziecięcych snów o lataniu 🦋 Zapragnęliśmy dać Poznaniakom oraz przede wszystkim sobie możliwość doświadczenia tego uczucia regularnie. Przez cały

Studio Urody Bellesa - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellesa

Masaż

Bóżnicza 1, 61-751 Poznań
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Studio Urody Bellesa Beaty Burdyńskiej to wyjątkowe miejsce. Sama atmosfera w nim panująca sprawia, że chce się wrócić po więcej. Jednak to szeroka gama zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowany i bardzo kompetentny zespół jest największym atutem naszego Studia. Oferujemy usługi, które ni

Salony z podobnych kategorii

Nadmierne kilogramy trafiają się każdej osobie. Nie należy wpadać w panikę, lecz znaleźć sposób na odchudzanie - dieta, bieganie, masaż, duże ilości wody mineralnej. Takie podejście do zbędnych kilogramów jest jak najbardziej celowe. Masaż odchudzający w Poznaniu sprawdza się doskonale. Szukanie masażu wyszczuplającego w Poznaniu nie jest bynajmniej trudne. Gabinety masażystów z Poznania oferujące masaż odchudzający to doskonała oferta dla każdej osoby potrzebującej pomocy w walce ze zbędnymi kilogramami.

Chudnij i poddawaj się masażowi

Tracenie kilogramów jest bardzo ważne. Bańka chińska pomaga modelować ciało oraz wyszczuplać je. Masaż to doskonałe wsparcie, ale nie zastąpi diety oraz odpowiedniej porcji ruchu. Takie zabiegi pozwalają rozbić tkankę tłuszczową, usunąć mocno zbite złogi. Intensywne ugniatanie i uciskanie doskonale się sprawdzają. Masaż poprawia cyrkulację krwi i limfy, a to wpływa na przemianę materii. Spalanie tkanki tłuszczowej to doskonały efekt masażu. Redukcja cellulitu także jest bardzo ważna. Można spokojnie wybrać się na dziesięć masaży i obserwować efekty takich działań. Masaży na odchudzanie jest co najmniej kilka, a najpopularniejsze są:

  • masaż banką chińską, który pobudza krążenie krwi, przepływ chłonki, rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową;
  • masaż limfatyczny, który jest nazywany też drenażem limfatycznym, a polega na uciskaniu limfy w stronę węzłów chłonnych;
  • masaż podciśnieniowy,, który wpływa na modelowanie sylwetki i pobudza produkcję włókien kolagenowych;
  • endomasaż wykonywany głowicą masującą. Na ciało działa komora ssąca, a sam masaż jest realizowany za pomocą specjalistycznych rolek.

Nie każdy może mieć masaż

Masaż odchudzający w Poznaniu nie jest dla każdego. Osoby poparzone, z owrzodzeniami, uczuleniami, zakrzepami czy żylakami nie mogą poddać się takim masażom. Warto poddać się takim zabiegom, poczuć się dobrze i miło spędzać czas na zabiegach różnych rodzajów. Przed masażem koniecznie trzeba się wybrać do lekarza i porozmawiać o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Należy stosować się do wskazań lekarskich i zadbać o swoje samopoczucie. jeśli lekarz nie zaleci masażu to należy stosować dietę, ruch oraz ograniczyć np. spożycie słodyczy. Dwa litry wody mineralnej doskonale oczyszczają organizm i dodają mu fizycznych sił. Gabinetów masażu jest wiele, ale na wybór jednego z nich powinny wpływać renoma, skuteczność oraz cena dostosowana do możliwości danego pacjenta. Solidny masaż to doskonałe wsparcie organizmu oraz sposób na utratę kilogramów.