Przejdź do głównej zawartości

Masaż odchudzający Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA Poznań Libelta - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA Poznań Libelta

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zabieg pneumatic przyniósł oczekiwane efekty, a wszystko dzięki odpowiedniemu wykonywaniu przez P.Zuze oraz P.Agnieszke. Maszyna robi wiele, ale to człowiek nadzorujący i posiadający odpowiednią wiedzę wie jak dobrze wykorzystać jej walory. Obie Panie się spisały, za co dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Urody Mona Lisa - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Mona Lisa

Masaż

Marcelińska 96C lokal 218, 60-324 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam bardzo, koleżankę wysłałam na masaż i była ogromnie zadowolona, atmosfera relaksujaca. Ja podobnie polecam spa dla dłoni. Dodam jeszcze że niektóre salony mają w sobie aurę relaksu i tak właśnie jest w Mona Lisie.

Salony z podobnych kategorii

Nadmierne kilogramy trafiają się każdej osobie. Nie należy wpadać w panikę, lecz znaleźć sposób na odchudzanie - dieta, bieganie, masaż, duże ilości wody mineralnej. Takie podejście do zbędnych kilogramów jest jak najbardziej celowe. Masaż odchudzający w Poznaniu sprawdza się doskonale. Szukanie masażu wyszczuplającego w Poznaniu nie jest bynajmniej trudne. Gabinety masażystów z Poznania oferujące masaż odchudzający to doskonała oferta dla każdej osoby potrzebującej pomocy w walce ze zbędnymi kilogramami.

Chudnij i poddawaj się masażowi

Tracenie kilogramów jest bardzo ważne. Bańka chińska pomaga modelować ciało oraz wyszczuplać je. Masaż to doskonałe wsparcie, ale nie zastąpi diety oraz odpowiedniej porcji ruchu. Takie zabiegi pozwalają rozbić tkankę tłuszczową, usunąć mocno zbite złogi. Intensywne ugniatanie i uciskanie doskonale się sprawdzają. Masaż poprawia cyrkulację krwi i limfy, a to wpływa na przemianę materii. Spalanie tkanki tłuszczowej to doskonały efekt masażu. Redukcja cellulitu także jest bardzo ważna. Można spokojnie wybrać się na dziesięć masaży i obserwować efekty takich działań. Masaży na odchudzanie jest co najmniej kilka, a najpopularniejsze są:

  • masaż banką chińską, który pobudza krążenie krwi, przepływ chłonki, rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową;
  • masaż limfatyczny, który jest nazywany też drenażem limfatycznym, a polega na uciskaniu limfy w stronę węzłów chłonnych;
  • masaż podciśnieniowy,, który wpływa na modelowanie sylwetki i pobudza produkcję włókien kolagenowych;
  • endomasaż wykonywany głowicą masującą. Na ciało działa komora ssąca, a sam masaż jest realizowany za pomocą specjalistycznych rolek.

Nie każdy może mieć masaż

Masaż odchudzający w Poznaniu nie jest dla każdego. Osoby poparzone, z owrzodzeniami, uczuleniami, zakrzepami czy żylakami nie mogą poddać się takim masażom. Warto poddać się takim zabiegom, poczuć się dobrze i miło spędzać czas na zabiegach różnych rodzajów. Przed masażem koniecznie trzeba się wybrać do lekarza i porozmawiać o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Należy stosować się do wskazań lekarskich i zadbać o swoje samopoczucie. jeśli lekarz nie zaleci masażu to należy stosować dietę, ruch oraz ograniczyć np. spożycie słodyczy. Dwa litry wody mineralnej doskonale oczyszczają organizm i dodają mu fizycznych sił. Gabinetów masażu jest wiele, ale na wybór jednego z nich powinny wpływać renoma, skuteczność oraz cena dostosowana do możliwości danego pacjenta. Solidny masaż to doskonałe wsparcie organizmu oraz sposób na utratę kilogramów.