Przejdź do głównej zawartości

Masaż odchudzający Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Miód i Wanilia - zarezerwuj wizytę

Miód i Wanilia

Masaż

Powstańców 30F, 31-422 Kraków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Czy wiesz czym jest holistyczna pielęgnacja? W Gabinecie Kosmetycznym “Miód i Wanilia” w holistyczny sposób zadbamy o Twoje ciało, natomiast “The Skin Elf” zatroszczy się kompleksowo o to, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i pięknie - nawet bez makijażu. Oferujemy zabiegi niedostępne n

Salony z podobnych kategorii

Wiele osób zastanawia się, czy masaż może wywoływać działanie odchudzające. Okazuje się, że usprawnienie przepływu krwi i limfy w znacznym stopniu przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu. Tym samym powoduje utratę nadprogramowych kilogramów. Jak powinien wyglądać masaż odchudzający w Krakowie?

Masaż a odchudzanie

Masaż odchudzający wykorzystuje techniki masażu klasycznego, dzięki czemu wpływa na modelowanie sylwetki. Kluczem do sukcesu są techniki polegające na rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Poprzez dynamiczne i intensywne ruchy limfa ulega równomiernemu rozprowadzeniu, czego skutkiem jest utrata kilku centymetrów w obwodach. Najlepiej, jeśli masaż połączony jest ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną. 

Korzyści z masażu wyszczuplającego w Krakowie

Podobnie jak w przypadku wszystkich odmian masażu klasycznego, także masaż odchudzający prowadzi do wyraźnej poprawy kondycji skóry. Dynamiczne ruchy pozwalają również usprawnić krążenie krwi oraz przyspieszyć proces usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Stymulacji ulega również metabolizm, czego bezpośrednią konsekwencją jest przyspieszony proces odchudzania. Ponadto masaż odchudzający:

- pobudza cały organizm,

- usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu komórki otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych,

- wyrównuje ciśnienie tętnicze krwi,

- zmniejsza napięcie nerwowe i mięśniowe,

- działa uspokajająco,

- ma działanie antycellulitowe.

Bezpośrednio po zabiegu należy pić dużą ilość płynów, zwłaszcza wody, która usprawni przepływ limfy i oczyszczanie organizmu z toksyn. Wskazana jest również umiarkowana aktywność fizyczna, która pozwoli podtrzymać uzyskane efekty. Nie zaleca się spędzania dalszej części dnia w pozycji leżącej lub siedzącej.

Przeciwwskazania do masażu odchudzającego

Aby uniknąć skutków ubocznych i problemów zdrowotnych, gabinety masażystów z Krakowa oferujące masaż odchudzający przeprowadzają z pacjentem krótki wywiad, który ma na celu wyeliminować przeciwwskazania do zabiegu. Wśród głównych czynników wymienia się problemy z układem krążenia oraz choroby skóry. Pozostałe to: zapalenie węzłów chłonnych, stany zapalne i alergiczne skóry, zakrzepy, tętniaki, zapalenie żył, choroby przewlekłe oraz owrzodzenia.

Jak umówić się na masaż odchudzający?

Korzystając z aplikacji moment.pl można umówić się na masaż przez internet. Wybierając usługę i salon, wystarczy zaznaczyć dowolny termin i wszystko gotowe. Na stronie można też sprawdzić cennik oraz opinie klientów, którzy już skorzystali z usług.