Przejdź do głównej zawartości

Masaż odchudzający Katowice Centrum

DIUK Atelier - zarezerwuj wizytę

DIUK Atelier

Masaż

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

To była moja pierwsza koloryzacja sombre i choć początkowo trochę się bałam, to teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest rewelacja! Kolory pięknie przechodzą w naturalny odcień, super to wygląda :) Kolejny raz jestem mega zadowolona i wiem, że znowu tu wrócę :)

Rojan Cosmetica - zarezerwuj wizytę

Rojan Cosmetica

Masaż

Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
4.94
Bezpieczny salon

Dobry wizerunek nie jest dziełem przypadku. To wypadkowa przemyślanych wyborów, mądrej pielęgnacji oraz konsekwencji w dążeniu do celów. Decyzje wizerunkowe trudno podejmuje się w pojedynkę. Dużo łatwiej i przyjemniej przychodzą zmiany, kiedy masz obok siebie zaufanego doradcę, który zna tr

Salony z tej samej miejscowości

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna  - zarezerwuj wizytę

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna

Kosmetyczka

Opolska 4/2, 40-084 Katowice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Martyna to bardzo empatyczna i serdeczna osoba. Zabieg peelingu weglowego okazal sie ciekawym doswiadczeniem i chetnie zastosuje mala serie 3 zabiegow, aby zobaczyc jak to zadziala na moja skore.

MATLEENA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

MATLEENA BEAUTY

Inne

Kościuszki 33, 40-048 Katowice
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ola jest mistrzem w tym co robi. Pedicure wykonany z dokładnością, dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Wszystko higieniczne i jednorazowe. Do tego przyjemna atmosfera. Zabieg wykonany dokładnie w takim czasie jak podano.

Konrad Nożycoręki - zarezerwuj wizytę

Konrad Nożycoręki

Fryzjer

Grażyńskiego 13/II, 40-126 Katowice

Jak zwykle wyjątkowo w tym miejscu :) Koloryzacja i pielęgnacja bardzo dobrze wykonana. Pani Agata to kolejny dobrze wybrany , zdolny pracownik Konrada. Jestem bardzo zadowolona z usługi Dodatkowo miła atmosfera salonu pozwala na relaks Czystość i poczucie bezpieczeństwa. Widać zaangażowanie personelu.