Przejdź do głównej zawartości

Masaż miodem Poznań

Salony z podobnych kategorii

Szukasz gabinetu oferującego masaż miodem w Poznaniu?

Masaż miodem przyszedł do Polski z Ukrainy i Rosji, choć informacje o nim znaleźć można również między innymi w Tybecie i Chinach. Zabieg ten znany jest ze swoich właściwości oczyszczających oraz usuwających zalegające w organizmie toksyny. W wielu przypadkach potrafi oczyścić skórę lepiej niż klasyczny peeling. Jeśli więc zdecydujesz się na masaż miodem w Poznaniu możesz spodziewać się poprawy swojego wyglądu i zdrowia. Na Moment.pl odnajdziesz gabinety oferujące ten typ zabiegu, poznasz opinie o nich i poznasz miejsca znajdujące się blisko Ciebie. 

Na czym polega masaż miodem wykonywany w gabinetach w Poznaniu?

Masaż miodem w gabinecie z Poznania przebiega zazwyczaj w ustalonej kolejności. Na początku skóra jest przygotowywana do zabiegu. Masażysta może tego dokonać przykładowo poprzez zastosowanie masażu klasycznego, aby rozluźnić daną część ciała. Następnie na skórę nanoszony jest miód w temperaturze pokojowej lub delikatnie podgrzany. Nigdy jednak nie jest zbyt ciepły, gdyż straciłby swoje unikalne właściwości. Miód zostaje równomiernie rozprowadzony i wklepany w masowane miejsce. Moment ten jest rozpoczęciem wydobywania z organizmu toksyn. Zdrowe fragmenty ciała wchłaniają miód, chore natomiast tworzą w połączeniu z niepotrzebnymi substancjami masę o zmienionym kolorze.

Na koniec wszelkie pozostałości są zmywane. Proces ten może odbywać się na ciepło lub na zimno. W tym drugim przypadku wykorzystywane są chłodne okłady. Najczęściej stosowany jest masaż pleców i jego długość na ogół wynosi od 30 do 40 minut.

Możesz się zdecydować na masaż twarzy miodem w Poznaniu lub postawić na zabieg wykonywany na innej części ciała. Natychmiast po nim pojawia się uczucie lekkości. Ten typ masażu pomaga na takie dolegliwości jak nadciśnienie, cellulit, bóle mięśni czy też bezsenność. Ponadto przyspiesza metabolizm, dzięki czemu łatwiej jest się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Sprawdza się także w walce z przeziębieniem oraz zwiększa odporność.

Umów się na masaż miodem w Poznaniu przez internet!

Na Moment.pl odnajdziesz różne gabinety oferujące masaż miodem w Poznaniu. Dzięki wygodnej stronie internetowej oraz specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej bez problemu zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin w konkretnym miejscu. Wszystko to niezależnie od pory dnia lub nocy oraz Twojej lokalizacji. Jeśli więc cenisz sobie wygodę, łatwe i szybkie rozwiązania oraz sprawdzone przez innych gabinety masażu to Moment.pl jest własnie dla Ciebie. Nie wahaj się i zamów oczyszczający masaż miodem!