Przejdź do głównej zawartości

Masaż miodem Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Miód i Wanilia - zarezerwuj wizytę

Miód i Wanilia

Masaż

Powstańców 30F, 31-422 Kraków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Czy wiesz czym jest holistyczna pielęgnacja? W Gabinecie Kosmetycznym “Miód i Wanilia” w holistyczny sposób zadbamy o Twoje ciało, natomiast “The Skin Elf” zatroszczy się kompleksowo o to, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i pięknie - nawet bez makijażu. Oferujemy zabiegi niedostępne n

Salony z podobnych kategorii

Dbając o swój organizm często zapominamy o jego detoksykacji. A usunięcie toksyn i oczyszczenie skóry to jeden z ważnych elementów troski o swoje ciało. Dzięki masażowi miodem przy okazji nawilżysz swoją skórę, pobudzisz krążenie i złagodzisz ból. Już teraz umów się na masaż miodem w Krakowie. Wybierz najlepszy gabinet dzięki naszej stronie internetowej.

Wskazania i przeciwwskazania do masażu miodem 

Masaż miodem jest wskazany w stanach przemęczenia, stresu, osłabienia i spadku odporności. Doskonale sprawdzi się też w stanach napięcia nerwowego, przy bólach reumatycznych, mięśniowych i nerwobólach. Ale to nie wszystko. Zdecyduj się na masaż miodem w gabinecie w Krakowie, jeśli Twoja skóra jest przesuszona, podrażniona i zmęczona, a także wtedy, gdy pokrywają ją blizny i rozstępy. Ponadto masaż pomaga skutecznie rozprawić się z cellulitem.

Zabieg ma także pewne przeciwwskazania. Należą do nich: infekcje i stany zapalne, którym towarzyszy gorączka, choroby nowotworowe, miażdżyca, alergia na miód, żylaki i kruchość naczyń. Zabieg nie jest też zalecany paniom w ciąży.

Efekty po zabiegu

Masaż twarzy miodem w Krakowie, podobnie jak masaż innych części ciało, przyniesie szybką ulgę i odprężenie. Natychmiast poczujesz spokój i relaks. Oprócz tego szybko można odczuć złagodzenie bólów napięciowych i nerwobóli. Poprawia się też krążenie krwi, a organizm jest zregenerowany.

Po kilku masażach skóra jest bardziej odżywioną, ujędrniona i elastyczna. Od razu można też poczuć większą gładkość i nawilżenie.

Masaż miodem to bardzo dobry sposób na pozbycie się blizn i rozstępów. Skutecznie zmniejsza ich widoczność. Oprócz tego pomaga w walce z cellulitem.

Jak wygląda masaż miodem?

Do masażu wykorzystuje się tylko lekko podgrzany miód. Pozwala to zachować jego dobroczynne właściwości. Jest on nakładany na skórę, a następnie lekko wmasowywany i wklepywany. Miód stopniowo staje się gęstszy i bardziej lepki, zmienia też kolor na coraz ciemniejszy, szczególnie w miejscach, najbardziej potrzebujących usunięcia toksyn. Masaż ten może być częściowo wykorzystywany nawet do potrzeb naturalnej diagnostyki, bowiem ciemnieje najbardziej w miejscach zmienionych chorobowo.

Po masażu pozostałości miodu zostaną zmyte, a Ty będziesz cieszyć się gładką i nawilżoną skórą.

Umów się na masaż miodem w gabinecie w Krakowie

Masaż miodem w Krakowie może być wykonany w wielu salonach odnowy biologicznej i gabinetach masażu. Dzięki naszej stronie internetowej i aplikacji mobilnej Moment.pl znajdziesz salony w najbardziej dogodnej lokalizacji, sprawdzisz cennik usług i opinie realnych użytkowników. Zapisz się na masaż miodem w gabinecie w Krakowie już teraz.