Przejdź do głównej zawartości

Masaż klasyczny Wrocław

Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Masaż

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Koloryzacja wykonana przez Panią Agnieszkę jak zawsze spełniła moje oczekiwania . Przy okazji koloryzacji włosów udało mi się zrobić rekonstrukcję paznokcia co pozwoliło zaoszczędzić mój czas 🙂 Obydwie usługi wykonane perfekcyjnie i jestem bardzo zadowolona z ich efektu. Serdecznie polecam Total look 👍

Salon urody Beata Trawińska - zarezerwuj wizytę

Salon urody Beata Trawińska

Masaż

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
4.97
Rezerwacja przez Booksy

Cieszę się, że trafiłam do Państwa salonu. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów. Pracownicy są bardzo życzliwi, uprzejmi a jednocześnie profesjonalnie wykonują swoje zadania. Salon jest czysty i miły dla oka. Udało się Państwu stworzyć miejsce, w którym chce się przebywać. Ja wrócę na pewno :)

Płatności online
Bezpieczny salon
 KANDARA beauty - zarezerwuj wizytę

KANDARA beauty

Masaż

Zwycięska 9-23/7, 53-033 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Pani Luiza uratowała moje paznokcie, gdy dwa dni przed ślubem inna stylistka odwołała naszą wizytę. Manicure niezwykle staranny, wykonany w milej atmosferze. Dziękuje jeszcze raz! ;)

Płatności online
Terapia naturalna - Marzena Awdziej - zarezerwuj wizytę

Terapia naturalna - Marzena Awdziej

Masaż

Edwarda Wittiga 6, 51-627 Wrocław
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Masaż klasyczny, tego oczekiwałam.podczas masażu jak i po jego wykonaniu. Lepiej mi się oddycha, nie bola plecy, Pani Marzena rozmasowała mi bolący bark, z którym od dawna miałam problemy. Z awsze mogę polecić Panią Marzenę,jest świetną masażystką stwarzającą bardzo miłą atmosferę podczas zabiegu. bardzo ciepłe ręce,.