Masaż klasyczny Warszawa Wola

JETSET SPA BEAUTY

Masaż

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
5.0
235 opinii

Masaż ajurwedyjski wykonany przez Ragha to majstersztyk. Ragha to najlepszy masażysta ever. Byłam w Indiach ponad 30 razy. I często brałam tam masaże. Ale to co z ciałem i dusza robi Ragha jest najlepsze. Totalna regeneracja i pozytywna energia.

Salony z podobnych kategorii

Prawda Clinic

Masaż

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
141 opinii

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Masaż

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
49 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Nailly's Beauty Bar

Masaż

Skierniewicka 34 lok.U3, 01-459 Warszawa
4.9
28 opinii

Nailly's Beauty Bar to nowe miejsce na Warszawskiej Woli.Kazda z nas szuka miejsca gdzie będzie czuła się dopieszczona od stóp do głów,gdzie panuje dobra energia i przyjazny zespół stylistek.Stawiamy na wyluzowaną atmosfere ale przede wszystkim na usługi na najwyższym poziomie.Juz od pierws

Galatea Beauty Power

Masaż

ul. Krochmalna 3 lok.2, 00-864 Warszawa
5.0
21 opinii

Pani Lidia jest super, bardzo profesjonalna. Zabieg zrobione na ellytis duo (RF mikroiglowe) najbardziej efektywne urządzenia na rinku i w dobrej cenie, dlatego sie Zdecydowałem . Rezerwacja online jest bardzo skuteczna i latwa. Polecam gorąco.

Masaż klasyczny Warszawa Wola

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł