Przejdź do głównej zawartości

Masaż klasyczny Warszawa Wola

Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Bezpieczny salon

Jak zwykle fantastyczny masaz. Ponadto pełen profesjonalizm w kwestii zabezpieczen dotyczacych koronawirusa. Bylam pod wrazeniem - mierzona temperatura, pelna dezynfekcja, pracownicy w maseczkach. Czulam sie komfortowo i bezpiecznie.

Sprzedaż bonów
JETSET SPA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

JETSET SPA BEAUTY

Masaż

Grzybowska 63, hotel Hilton, 00-844 Warszawa
Bezpieczny salon

Masaż ajurwedyjski wykonany przez Ragha to majstersztyk. Ragha to najlepszy masażysta ever. Byłam w Indiach ponad 30 razy. I często brałam tam masaże. Ale to co z ciałem i dusza robi Ragha jest najlepsze. Totalna regeneracja i pozytywna energia.

Sprzedaż bonów
New Body Clinic & Spa - zarezerwuj wizytę

New Body Clinic & Spa

Masaż

Kłopot 2/U3, 01-066 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Z całego serca polecam stylistkę Anię, która wykonuje niezwykle precyzyjnie paznokcie żelowe. Korzystam z jej usług od roku i zawsze jestem zadowolona. Ania jest bardzo zdolna, ma talent i każde zdobienie wykonuje z najwyższą starannością. W salonie panuje bardzo miła atmosfera. Z przyjemnością wracam do tego miejsca.

Salony z podobnych kategorii

Kosmetyczna - zarezerwuj wizytę

Kosmetyczna

Masaż

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
Bezpieczny salon

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.

Sprzedaż bonów
Greta Story - zarezerwuj wizytę

Greta Story

Masaż

Kolejowa 49A, 01-210 Warszawa
5.0

Cudowna Pani Greta, niezawodna za każdym razem, dba o moje włosy już od kilku lat. Uratowała też zniszczone u innego fryzjera włosy mojej siostry, czesała mnie do Jej ślubu. Brak słów żeby opisać profesjonalizm ale także troskę o komfort klienta.