Przejdź do głównej zawartości

Masaż klasyczny Warszawa Mokotów

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Masaż

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Marta jest bardzo dobrą, profesjonalną masażystką. Masaż był indywidualnie dostosowany do "problemów". W trakcie zabiegu Pani Marta obserwuje reakcje/napięcia mięśni i na bieżąco reaguje na wysyłane sygnaly przez ciało. Jednym słowem rewelacja. Wizyty są prawdziwą przyjemnością. Polecam i dziękuję :-).

Flamingo Place - zarezerwuj wizytę

Flamingo Place

Masaż

Czerniowiecka 9 lok.3, 02-705 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Wspaniały efekt wydłużonych i podkręconych rzęs! Nawet się nie spodziewałam. Oczy wyglądają pięknie, są wyraziste. Atmosfera w trakcie zabiegu była bardzo komfortowa i sprzyjała relaksacji. Polecam serdecznie i napewno będę wracać :)

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Masaż

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Byłam na pierwszej wizycie i jestem zachwycona. Pani Doktor jest niezwykle PROFESJONALNA,, PRZEMIŁA. Od razu poczułam że jestem nareszcie w dobrych rękach. Żałuję że tak późno trafiłam do Pani doktor. Dziękuję.

VellaNova - zarezerwuj wizytę

VellaNova

Masaż

Pory, 61, lok. U-1, 02-757 Warszawa
4.97

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tym gabinecie😊 Skóra po laserze wygląda świetnie. Z kriolipolizy korzystałam wiele razy w innych gabinetach a tak naprawdę pierwszy raz widziałam efekt i to po jednym zabiegu💪 Mają bardzo dobry medyczny sprzęt więc szczerze polecam.

Impresja BODY SPA - zarezerwuj wizytę

Impresja BODY SPA

Masaż

Aleja Wincentego Witosa 31 lok 125 piętro I, 00-710 Warszawa
4.95
Sprzedaż bonów

masaż KOBIDO - Super! Pełne odprężenie, a efekt to twarz widocznie wypoczęta i od razu młodsza. Bardzo fajne miejsce i niech was nie zmyli ze w galerii... jest relaksująca muzyka, piękne zapachy - Pełny relaks. Super masaż. Dziękuje. I polecam innym 👍

Salony z podobnych kategorii