Masaż klasyczny Warszawa Białołęka

O Mały Włos

Masaż

Światowida 58, 03-144 Warszawa
5.0
51 opinii

W końcu salon fryzjerski z prawdziwego zdarzenia! Najważniejsze jest to, ze usługa strzyżenia męskiego została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami, super wystrój i normalny, ale tez ciekawy człowiek z nożyczkami. Do zobaczenia!

Salony z podobnych kategorii

Studio Urody Beauty Room

Masaż

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
316 opinii

Polecam usługi gabinetu. Pani Ania jest bardzo profesjonalna, z bardzo dużą wiedzą kosmetyczną. Potrafi polecić własciwe zabiegi do rodzaju skóry i wieku. Przemiła atmosfera oraz dbałość o samopoczucie klienta dopełnia całości. Polecam wszystkim ceniącym wysoka jakość usług za rozsądną cenę.

Salon Imaż

Masaż

Porajów12 I piętro, 03-188 Warszawa
5.0
80 opinii

Wizyta u Pani Asi to nie tylko pełen profesjonalizmu zabieg ale moc dobrej energii. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, szczerze zainteresowana pomocą w rozwiązaniu problemów urodowych :) Z pełnym zaufaniem korzystam z jej usług od prawie 10 lat, a od ponad roku Pani Asia z sukcesami zajmuje się także cerą mojej nastolatki :)

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Body Re-Start

Masaż

Maciejewskiego 3, 03-187 Warszawa
0.0
Brak opinii

Nazywam się Tomasz Jaroszewski. Jako absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF i wielki entuzjasta aktywnego spędzania czasu, wiem, jak ważny jest ruch i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji. Niestety ciągły stres i szybkie tempo życia nie sprzyja prozdrowotnemu podejściu. Notoryczn

Salony z tej samej miejscowości

Masaż klasyczny Warszawa Białołęka

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł