Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Wrocław

La'Koshi  - zarezerwuj wizytę

La'Koshi

Masaż

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Witam, polecam z całego serca Pana Dionizego!!! To moja pierwsza wizyta i z pewnością nie ostatnia, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Myślę, że ten człowiek czyta w myślach🙂🙂🙂

Green Tea Spa - zarezerwuj wizytę

Green Tea Spa

Masaż

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Państwa, na pewno wrócę jeszcze raz. Pani, która mnie masowała była bardzo uprzejma, potrafiła udzielić odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Przedstawiła, mi również inne ciekawe zabiegi, z których z chęcią skorzystam w przyszłości.

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Natalia jest bardzo profesjonalną masażystką. Miałam pełne zaufanie do niej podczas masażu. Bardzo zaimponowało mi jej holistyczne podejście do ciała. To był moj pierwszy profesjonalny masaż i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem ze na pewno wrócę do Pani Natalii. Polecam.

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi

Masaż

Fiołkowa 1, 52-200 Wysoka
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Magdalena jak zawsze pełna zaangażowania. Szanuję młodych ludzi, którym w tych czasach naprawdę chce się pracować i starać się wykonywać pracę jak najlepiej. W 100 % mogę polecić zabiegi u pani Magdaleny.

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska - zarezerwuj wizytę

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska

Masaż

Kamiennogórska 10, 54-034 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Magda niejednokrotnie pomogła mojemu ciału w regeneracji, wzmocniła moją odpornośc i nie raz postawiła na nogi (a raczej wstawiła moją głowe na miejsce) :) Róźnorodność zabiegów pozwala na wybranie zawsze tego co potrzebujemy :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
MP Masaż  - zarezerwuj wizytę

MP Masaż

Masaż

Wrocław, 53-429 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

W 2016 roku w Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu ukończyłam licencjat na wydziale Fizjoterapii, kierunek Terapia Zajęciowa, która jest nowoczesną formą terapii, podobną do programu amerykańskiego, łączącą fizjoterapię z psychologią. Na tej samej uczelni w 2018 roku otrzymałam stop

Klinika Anna Pikura Wrocław - zarezerwuj wizytę

Klinika Anna Pikura Wrocław

Masaż

Kazimierza Wielkiego 64, 50-077 Wrocław
4.74

W Klinice ANNA PIKURA we Wrocławiu zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA – masażami firmowymi i biokremami botanicznymi. Program zabiegu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb ka

OAZA PIĘKNA - zarezerwuj wizytę

OAZA PIĘKNA

Masaż

Stefana Jaracza 73c, 50-305 Wrocław
0.0
Brak opinii

Prawdziwa oaza piękności i spokoju Jest takie miejsce we Wrocławiu, pełne ciepła, życzliwości i spokoju. Gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze zrelaksujesz się i odpoczniesz,a przede wszystkim wypiękniejesz i rozpromieniejesz! Tym miejscem jest Oaza Piękna. Wyjątkowe miejsce spo

Salony z podobnych kategorii

Gorące kamienie doskonale pomagają

Masaż gorącymi kamieniami we Wrocławiu to sposób na ulgę. Jest to jeden z masaży relaksujących, wykonywany przez specjalistów wysokiej klasy. Masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Wrocławia to nieoceniona pomoc dla osób zestresowanych, które szukają ulgi oraz odprężenia. Masaż pleców gorącymi kamieniami we Wrocławiu pomaga, koi, daje ulgę. Jest to rodzaj nieocenionej fizjoterapii. Relaks oraz uzdrowienie są związane z zabiegami gorącymi kamieniami. Niejedna osoba pragnie poddać się masażom wysokiej klasy i poczuć się po nich doskonale. 

Masaż i gorące kamienie

Masaż sprzyja regenerowaniu organizmu. Dzięki niemu organizm jest zdolny do wysiłku, znikają bóle mięśniowe oraz związane z napięciem nerwowym. Układ krążenia pracuje znacznie lepiej. Masaż kamieniami ułatwia przepływ energii przez organizm. Kamienie układane są zgodnie z czakrami, czyli ośrodkami energii. Masaż kamieniami to doskonała jakość oraz pomoc, szczególnie pomocy jest masaż pleców gorącymi kamieniami we Wrocławiu. W tym dużym mieście gabinetów jest wiele i każda osoba znajdzie najlepsze wsparcie dla siebie. 

Co daje masaż kamieniami?

Zabieg daje doskonałe efekty:

  • poprawia odżywienie skórne
  • zwiększa elastyczność skóry
  • przyczynia się do bardzo szybkiej regeneracji mięśni
  • korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia
  • zmniejsza obrzęki i opuchlizny
  • łagodzi skutki stresu, przynosząc ukojenie oraz spokój

Jak wykonuje się zabieg?

Zabieg wykonuje się kamieniami, stosuje się także olejki eteryczne. Dzięki temu zabiegowi zmniejsza się napięcie nerwowe. Po zabiegu pacjent czuje się jak nowo narodzony, wychodzi z gabinetu w dobrym nastroju. Zabiegowi mogą się poddać osoby z nadwagą, nerwicami, stanami pourazowymi, reumatycznymi chorobami, po udarze mózgu oraz rekonwalescenci. Jeśli jednak pacjent ma gorączkę, cierpi na choroby zakaźne, ma stany zapalne, zakrzepy, zapalenie żył, jest w ciąży, ma łamliwe kości to nie powinien decydować się na taki zabieg. Specjaliści doskonale wiedzą jak wykonać taki zabieg i dać pacjentowi spokój, ukojenie oraz dodać mu sił i chęci do życia. Każdy pacjent takiego ukojenia jak najbardziej potrzebuje i pragnie, a masażysta robi wszystko, by samopoczucie było coraz lepsze. 

Przed masażem dobrze jest skonsultować się z lekarzem, który doradzi i sprawi, że masaż będzie ogromną przyjemnością. Na pewno warto poddać się masażowi i poczuć odprężenie. Co najmniej pięć spotkań z masażystą przywróci siły witalne oraz chęć do życia.