Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Lublin

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Gabinet Masażu i Rehabilitacji Massu - zarezerwuj wizytę

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Massu

Masaż

Głęboka 10/10, 20-400 Lublin
0.0
Brak opinii

Żyjemy coraz szybciej i coraz intensywniej. Brak nam czasu na rozmowy, wyjścia ze znajomymi i przyjemności. A przede wszystkim brak nam czasu na relaks. Spędzasz wiele godzin w biurze i czujesz, że Twoje ciało potrzebuje głębokiego relaksu? A może jesteś pracownikiem fizycznym, który odczuw

Salony z podobnych kategorii

Jasmine - zarezerwuj wizytę

Jasmine

Masaż

Nałęczowska 18, 20-701 Lublin
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

jestem bardzo zadowolona z mojej pierwszej wizyty w Jasmine- z estetyki gabinetu, znakomitej relaksacyjnej oprawy muzycznej gratisowego badania skory twarzy oraz zabiegu jej oczyszczania wodorowego i henny brwi z regulacją a przede wszystkim z wiedzy i kompetencji zawodowych kosmetyczki Pani Magdy. Szczerze polecam Jasmine!

SilkTouch Lublin - zarezerwuj wizytę

SilkTouch Lublin

Masaż

Al. Spółdzielczości Pracy 34 lokal 116 Galeria Olimp, 20-147 Lublin
Sprzedaż bonów

Moja pierwsza wizyta w tym salonie i jestem pod dużym wrażeniem. Bardzo miło i profesjonalnie. Pani Kasia przed zabiegami wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Rozwiła moje wszystkie watpliwości. Masaż Primelle meega! Czuje się teraz taka lekka. Mezoterapia skory głowy... momentami mało przyjemna, ale czego nie robi się, żeby ładnie wygladać😉 Polecam!

Najlepszy wypoczynek to taki, który spędza się dla dobra własnego ciała. Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, zdecyduj się na wyjątkowy zabieg - masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Lublina. Taka terapia wykonywana jest przez specjalistę, który przy pomocy gorących kamieni bazaltowych usunie z Twojego ciała zmęczenie, ból pleców i zapewni odprężenie. A wszystko odbywa się przy odprężającej muzyce, w przyjemnej atmosferze, z prawidłowo dobranymi aromatami a także olejkami do masażu.

W terapii kamieniami stosuje się nie tylko kamienie, ale także minerały, które mają dodatkowe zalety doskonale rozgrzewają, poprawiają ukrwienie tkanek, łagodzą stany zapalne, działają silnie odprężająco. Czy tego potrzebujesz? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to zapoznaj się z bazą naszego serwisu a uzyskasz dużo informacji na temat dostępności masażu gorącymi kamieniami w Lublinie. Jak to zrobić? Na portalu Moment.pl można według potrzeb określić poszukiwaną część miasta a baza wskaże Ci sporą listę gabinetów, w których pracują masażyści i będziesz mógł szybko zarezerwować wizytę przez Internet.

Chcesz się dowiedzieć jak działa masaż gorącymi kamieniami - w gabinecie z Lublina?

Mistrzowie, którzy oddziałują kamieniami na organizm człowieka, zawsze pamiętają o duchowym składniku interakcji. W każdym kamieniu współistnieją cztery żywioły: siła ognia i spokój wody, życiodajna energia ziemi i wiatr, który nie zna barier. Uważa się, że na subtelnym poziomie kamienie absorbują negatywne emocje, napięcie i neutralizują negatywną, chorobotwórczą energię. W zamian napełniają nas czystą energią natury. Ale jak to działa w ciele fizycznym? Przecież nie jesteśmy w stanie dostrzec ruchu subtelnych spraw.

Naprzemienność zimna i ciepła, odpowiedni wpływ na określone punkty powoduje reakcję na poziomie przepływu limfy i krążenia krwi włośniczkowej. Napięcie spowodowane stresem, zmartwieniami i lękami są uwalniane na poziomie fizycznym, ustępując miejsca relaksowi i wyciszeniu. Ciało dosłownie ożywa. Masaż pleców gorącymi kamieniami w Lublinie, przynosi ulgę osobom wykonującym pracę siedzącą a także pracującym fizycznie. Uwalnia ich w bólu kręgosłupa, usuwa napięcie mięśni. Kolejnym pozytywnym efektem terapii kamieniami jest wzrost poziomu endorfin. Podczas masażu odczujesz przypływ radości i odprężenia, a organizm uruchomi mechanizmy samoleczenia. Zabieg z użyciem kamieni daje dobre efekty w niwelowaniu bezsenności, zaburzeń metabolicznych i chorób żylnych.

Interesuje Cię jak odbywa się cała procedura z kamieniami wulkanicznymi?

Masażyści wykonujący terapii kamieniami twierdzą, że o sile każdego kamienia decyduje nie tylko jego temperatura. Wpływ na nie ma ciężar, gładkość powierzchni, kształt, ładunek i zdolność zatrzymywania ciepła. Rytmiczne ruchy masujące rozgrzanymi kamieniami w najbardziej aktywnych strefach wpływają na wiązki nerwowe i ściany naczyń. Praca zaczyna się od kręgosłupa, uszu, skroni, stóp i dłoni. Już po kilku minutach pojawia się uczucie przyjemnego ciepła, skóra staje się czerwona, naczynia krwionośne rozszerzają się. Jako pierwsze reagują krążenie kapilarne i procesy metaboliczne. Następnie wykonywany jest masaż zimnymi kamieniami, który powoduje skurcz naczyń, co stymuluje odpływ limfy, usuwa przekrwienie żył i normalizuje funkcje autonomicznego układu nerwowego.

Układ hormonalny i odpornościowy reagują pośrednio na efekt, masażu. Sesja masażu gorącymi kamieniami w Lublinie rozpoczyna się i kończy masażem dłoni. Miękkie, ślizgające się dotknięcia najpierw przygotowują skórę, czyniąc ją jak najbardziej podatną na kamienie. Wreszcie masaż sprzyja odprężeniu, utrzymuje endorfiny i działa kojąco. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym masażu gorącymi kamieniami, wykonanym przez masażystę, który posiada doświadczenie i do każdego klienta podchodzi z uśmiechem to doskonale się składa. Na tym portalu znajdziesz najlepszych specjalistów od takich procedur w Lublinie. Na Moment.pl zapoznasz się z opiniami ludzi, którzy poddali się masażom.