Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Urody Sakura - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Sakura

Paznokcie

Mogilska 69A, 31-545 Kraków-Śródmieście
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabieg VITALISE HL daje świetne efekty, ale przede wszystkim jest bardzo przyjemny. Połaczony z masażem pleców pozwala się zrelaksować i rozluźnić. Pani Dorota wykonuje go świetnie!Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Aquasun - zarezerwuj wizytę

Aquasun

Inne

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem po wizycie u Pani Kingi, jak zwykle manicure zrobiony profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kinga jest przesympatyczną, uśmiechniętą i bardzo pomocną osóbką. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo serdecznie polecam studio kosmetyczne AQUASUN. Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa oraz przemiła atmosfera. Dziękuję :)

Co może być lepszego niż masaż? Tylko masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Krakowa! Zabieg ten wskazany jest przy wyczerpaniu fizycznym i psychicznym, na pewno pomoże Ci zyskać zdrowie fizyczne i spokój ducha. Masażyści używają wyłącznie naturalnych kamieni pochodzenia wulkanicznego, zdolnych do dzielenia się swoją energią podczas interakcji z ludzkim ciałem. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, ponieważ jednocześnie oddziałuje fizjologicznie, kosmetycznie i psychologicznie na człowieka, co jest ważne we współczesnym rytmie życia. Zastanawiasz się, gdzie w Małopolsce skorzystać z takiej formy masażu? Wchodząc na nasz portal trafiłeś w dziesiątkę, tutaj znajdziesz najlepszych specjalistów od masażu gorącymi kamieniami w Krakowie, których wysokie kwalifikacje i doświadczenie doceniło już wielu klientów.

Chcesz poddać się masażowi pleców gorącymi kamieniami w Krakowie?

Masaż gorącymi kamieniami polecany jest na:

  • Bezsenność
  • Nadciśnienie
  • Osłabienie odporności
  • Starzejącą się skórę
  • Bóle głowy
  • Częste przeziębienia
  • Depresję.

Masaż pleców gorącymi kamieniami w Krakowie uwolni Cię od bólu kręgosłupa, usunie napięcie mięśniowe i zapewni pełne odprężenie przywracając utracone siły witalne. Relaksacyjne zabiegi masażu pleców są równie dobre zarówno przed rozpoczęciem pracy, jak i na jej zakończeniu.

Co daje masaż pleców?

  • Ciśnienie krwi jest znormalizowane.
  • Poprawia się praca serca.

Technika masażu kamieniami to starożytna technika oparta na naturalnej reakcji organizmu na zimno i ciepło. Uważa się, że kamienie są najstarszymi mieszkańcami naszego świata, którzy od tysięcy lat absorbują energię kosmosu i gwiazd, ziemi i wody. W procesie masażu gorącymi kamieniami w gabinecie z Krakowa minerały przekazują zmagazynowaną energię do organizmu człowieka, lecząc dolegliwości i uspokajając duszę. Niektóre punkty na ciele reagują na dotyk gorąca, inne są aktywowane przez działanie zimnych kamieni.To jest istota techniki. Bazalt jest najczęściej stosowanym masażem termicznym, ponieważ obejmuje w równym stopniu wszystkie rodzaje energii. Ten kamień stygnie powoli, hojnie dzieląc się swoim ciepłem z osobą. Ekspozycja na zimno odbywa się za pomocą kawałków marmuru.

Zarezerwuj termin na masaż gorącymi kamieniami w Krakowie  

Na rynku może być wielu masażystów, ale jak znaleźć prawdziwego mistrza, który zdobył wiedzę praktyczną i potrafi pomagać za pomocą swoich rąk? W takich poszukiwaniach pomogą Ci opinie osób, które skorzystały z jednego masażu lub całej serii i wiedzą, który masażysta jest najlepszy i godny polecenia. Dobrze, że jesteś na naszej stronie, w bazie naszego portalu Moment.pl możesz szybko wyszukać prawdziwych profesjonalistów wpisując dzielnicę i cenę, jaką możesz zapłacić. Lista, która pojawi się na Twoim monitorze będzie rankingiem najbardziej cenionych specjalistów od masażu gorącymi kamieniami w gabinetach w Krakowie i sam zdecydujesz, którego wybrać. Jeśli dokonasz wyboru zarezerwuj wizytę przez Internet.