Masaż gorącymi kamieniami Kraków

1569 wyników

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Masaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5730 opinii

Pani Dorota Żurek jest tak sympatyczną osobą, że z przyjemnością oddałam się w jej ręce podczas wykonywania masażu. Bardzo dziękuję! Cudowny początek roku. Uwielbiam wizyty w F.B.I. DOBREGO, RADOSNEGO ROKU 2018 życzę wszystkim agentkom i ich klientom :)

Beauty M Studio Urody

Masaż

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1748 opinii

Profesjonalnie wykonany przez Panią Kamilę masaż twarzy z wielkim wyczuciem potrzeb klientki ! Efekty były widoczne natychmiast, opuchlizna i obrzęki zniknęły 😊 Dodatkowo, stres i napięcie zastąpiło miłe uczucie odprężenia ! Bravo !

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
5.0
61 opinii

Już od progu czuć ducha Azji, klienci witani są filiżanką pysznego naparu. Masaż wykonany perfekcyjnie, dbając o sugestie klientów. Klimat niepowtarzalny, zdecydowanie polecam to miejsce. Ja dostałam karnet upominkowy na urodziny i był to zdecydowanie trafiony w dziesiątkę prezent.

Face and Body Instiutute ul. Pod Fortem 2C/LU7

Masaż

ul. Pod Fortem 2C/LU7, 31-302 Kraków
4.9
62 opinie

Pani Anna jest fantastyczną specjalistką. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i żadne wyzwanie nie stanowi dla niej problemu. Rzetelna wiedza i wyrozumiałość - najlepszy dietetyk z jakim miałam kontakt. Szczerze polecam.

REN centrum treningu i fizjoterapii

Masaż

Ludwinowska 11/159, 30-331 Kraków
0.0
Brak opinii

Centrum Treningu i Fizjoterapii REN powstało z myślą o ludziach, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Dzięki dobrze dobranemu treningowi, który połączony zostanie z fizjoterapią można świadomie pokierować swoim trybem życia. Do tego ważne jest, dobrze skomponowana dieta. Trzymanie się zasad

Masaż gorącymi kamieniami Kraków 1569 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł