Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Urody Sakura - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Sakura

Masaż

Mogilska 69A, 31-545 Kraków-Śródmieście
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Masaz gorącymi kamieniami to przyjemna odmiana dla klasycznego masażu. Na regularne wizyty wybieram jednak klasyczny. Warto jednak spróbować też i tego :)

Bezpieczny salon
Human Body Gabinet Masażu - zarezerwuj wizytę

Human Body Gabinet Masażu

Masaż

Jana Długosza 13, 30-512 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Nie myślałam, że jednym masażem można osiągnąć taki efekt - twarz promienieje, worki pod oczami zniknęły. Masaż bardzo relaksacyjny. Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności Pani Sylwii - w masażu Kobido czuje się jak ryba w wodzie. Polecam każdemu ! Zakupiłam pakiet i nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

Bezpieczny salon
Instytut Shintai Day Spa - zarezerwuj wizytę

Instytut Shintai Day Spa

Masaż

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Masaż gorącymi kamieniami w wykonaniu Pani Kasi - było cudownie. Ciało jest całkowicie zrelaksowane, widać i czuć ,że to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. Właściwa atmosfera .W rozmowie przed masażem wszystko dokładnie wytłumaczone . Byłam pierwszy raz na masażu - jednym słowem rewelacja. Polecam serdecznie i dziękuję :)

Bezpieczny salon
SHA Cosmetology & Beauty Lounge - zarezerwuj wizytę

SHA Cosmetology & Beauty Lounge

Masaż

ul. Bagrowa 82/42, 30-733 Kraków
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Kolejny wypróbowany rytuał w SHA. Rytuał Limonka & bazylia ma świeży, delikatny zapach. Dużym atutem zabiegu jest zadbanie również o ręce, przyjemna maska i ciepłe rękawice sprawiają że całe ciało jest zrelaksowane i odpowiednio natłuszono-nawilżone. Polecam i wrócę nie raz!

Co może być lepszego niż masaż? Tylko masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Krakowa! Zabieg ten wskazany jest przy wyczerpaniu fizycznym i psychicznym, na pewno pomoże Ci zyskać zdrowie fizyczne i spokój ducha. Masażyści używają wyłącznie naturalnych kamieni pochodzenia wulkanicznego, zdolnych do dzielenia się swoją energią podczas interakcji z ludzkim ciałem. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, ponieważ jednocześnie oddziałuje fizjologicznie, kosmetycznie i psychologicznie na człowieka, co jest ważne we współczesnym rytmie życia. Zastanawiasz się, gdzie w Małopolsce skorzystać z takiej formy masażu? Wchodząc na nasz portal trafiłeś w dziesiątkę, tutaj znajdziesz najlepszych specjalistów od masażu gorącymi kamieniami w Krakowie, których wysokie kwalifikacje i doświadczenie doceniło już wielu klientów.

Chcesz poddać się masażowi pleców gorącymi kamieniami w Krakowie?

Masaż gorącymi kamieniami polecany jest na:

  • Bezsenność
  • Nadciśnienie
  • Osłabienie odporności
  • Starzejącą się skórę
  • Bóle głowy
  • Częste przeziębienia
  • Depresję.

Masaż pleców gorącymi kamieniami w Krakowie uwolni Cię od bólu kręgosłupa, usunie napięcie mięśniowe i zapewni pełne odprężenie przywracając utracone siły witalne. Relaksacyjne zabiegi masażu pleców są równie dobre zarówno przed rozpoczęciem pracy, jak i na jej zakończeniu.

Co daje masaż pleców?

  • Ciśnienie krwi jest znormalizowane.
  • Poprawia się praca serca.

Technika masażu kamieniami to starożytna technika oparta na naturalnej reakcji organizmu na zimno i ciepło. Uważa się, że kamienie są najstarszymi mieszkańcami naszego świata, którzy od tysięcy lat absorbują energię kosmosu i gwiazd, ziemi i wody. W procesie masażu gorącymi kamieniami w gabinecie z Krakowa minerały przekazują zmagazynowaną energię do organizmu człowieka, lecząc dolegliwości i uspokajając duszę. Niektóre punkty na ciele reagują na dotyk gorąca, inne są aktywowane przez działanie zimnych kamieni.To jest istota techniki. Bazalt jest najczęściej stosowanym masażem termicznym, ponieważ obejmuje w równym stopniu wszystkie rodzaje energii. Ten kamień stygnie powoli, hojnie dzieląc się swoim ciepłem z osobą. Ekspozycja na zimno odbywa się za pomocą kawałków marmuru.

Zarezerwuj termin na masaż gorącymi kamieniami w Krakowie  

Na rynku może być wielu masażystów, ale jak znaleźć prawdziwego mistrza, który zdobył wiedzę praktyczną i potrafi pomagać za pomocą swoich rąk? W takich poszukiwaniach pomogą Ci opinie osób, które skorzystały z jednego masażu lub całej serii i wiedzą, który masażysta jest najlepszy i godny polecenia. Dobrze, że jesteś na naszej stronie, w bazie naszego portalu Moment.pl możesz szybko wyszukać prawdziwych profesjonalistów wpisując dzielnicę i cenę, jaką możesz zapłacić. Lista, która pojawi się na Twoim monitorze będzie rankingiem najbardziej cenionych specjalistów od masażu gorącymi kamieniami w gabinetach w Krakowie i sam zdecydujesz, którego wybrać. Jeśli dokonasz wyboru zarezerwuj wizytę przez Internet.