Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Katowice

Płatności online
Studio EOS - zarezerwuj wizytę

Studio EOS

Masaż

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 82, 40-616 Katowice
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

W studio EOS u Pani Marty byłam już po raz drugi i po raz drugi wyszłam bardzo zadowolona. Cała usługa wykonana na najwyższym poziomie, w pełni sterylnie i z ogromną wiedzą, co przy przekłuciach jest bardzo ważne. Dostałam również pełną informacje co się może dziać i jak dbać o miejsce przekłucia. Szczerze polecam!

Bezpieczny salon
Jasmine Spa - zarezerwuj wizytę

Jasmine Spa

Masaż

Józefowska 135, 40-144 Katowice
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Cudowny masaż dla dwojga, miałam okazję skorzystać z masażu balijskiego - wspaniały relaks idealny dla osób wrażliwych. Natomiast mój partner skorzystał z masażu tajskiego olejowanego - masaż mocniejszy, intensywny, głęboki. Bardzo profesjonalna obsługa!

Salony z podobnych kategorii

Masaż gorącymi kamieniami w Katowicach to idealny pomysł na romantyczną randkę czy relaks po ciężkim tygodniu pracy. Zabieg przynosi ulgę napiętym mięśniom i ukojenie zmysłów. Połączenie ciepła wydzielanego przez kamienie oraz atmosfery salonu gwarantuje niepowtarzalną przyjemność, z której warto skorzystać.

Na czym polega masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Katowic?

Masaż gorącymi kamieniami w Katowicach ma działanie fizjoterapeutyczne. Poprawia sprawność uszkodzonych narządów, pozwala się zregenerować i odpocząć. W ten sposób wpływa również na poprawę wydolności organizmu. Celem zabiegu jest złagodzenie dolegliwości bólowych i mięśniowych, a także napięcia nerwowego. Dodatkowo wspiera prawidłową pracę układu krążenia. Technika opiera się na teorii przepływu energii przez organizm, która mówi o tym, że ośrodki energii (czakry) znajdują się w pobliżu gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie umieszczane są zgodnie z mapą punktów energetycznych i przesuwane wzdłuż meridianów, czyli linii łączących punkty. Technika pozwala stymulować przepływ energii.

Jakie efekty daje masaż pleców gorącymi kamieniami w Katowicach?

Masaż gorącymi kamieniami przynosi wiele korzyści. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania organizmu, ale przede wszystkim na kondycję skóry, tkankę mięśniową, układ nerwowy, limfatyczny i krążenia. W związku z tym masaż może spowodować:

- zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,

- zminimalizowanie obrzęków,

- odprężenie,

- regenerację mięśni,

- większą wydolność organizmu,

- poprawę krążenia krwi.

Wskazania do masażu gorącymi kamieniami

Ze względu na szerokie zastosowanie zabiegu, istnieje również długa lista wskazań do zabiegu. Szczególnie poleca się ten typ masażu osobom otyłym oraz po przebytych urazach, a także doświadczających stresu, nerwicy czy lęków. Wskazaniem są również choroby reumatyczne, zaparcia, niektóre schorzenia neurologiczne, a także przebyty udar mózgu. Zabieg polecany jest również jako element rekonwalescencji. Oprócz wskazań istnieją również kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie masażu gorącymi kamieniami w Katowicach u określonej grupy pacjentów. Z tego powodu każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, podczas którego masażysta wyklucza ewentualne przeciwwskazania (np. stany zapalne skóry, choroby przewlekłe itp.).

Jak umówić się na masaż gorącymi kamieniami?

Umówienie wizyty jest bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz ze strony internetowej moment.pl lub aplikacji, wybierając miasto oraz zakres usług. Dzięki wygodnym filtrom i bogatej ofercie sprawdzisz również cennik usług oraz opinie klientów.