Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Katowice

Yasumi Chorzów - zarezerwuj wizytę

Yasumi Chorzów

Masaż

Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona. Cały zabieg bardzo przyjemny, Pani Paulina odpowiadała na wszelkie moje pytania. Doradzała jak powinnam pielęgnować twarz. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez Państwa usług.

Estetic Way - zarezerwuj wizytę

Estetic Way

Masaż

Piastów 8, 44-868 Katowice
5.0
Bezpieczny salon

Cóż można powiedzieć? Nie ma takiej skali , aby ocenić profesjonalizm . Bardzo lubię korzystać z usług Pani Kamili . Zawsze mam pięknie wyregulowane brwi, henna trzyma się naprawdę długo . Miło spędzam czas podczas wizyt, zapominam o problemach , a także oto chodzi , żeby się zrelaksować dać piękno na zewnątrz, ale także duszy 🙂. polecam

Jasmine Spa - zarezerwuj wizytę

Jasmine Spa

Masaż

Józefowska 135, 40-144 Katowice
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

WITAMY W JASMINE ORIENTAL SPA W KATOWICACH. Miejscu, gdzie zarówno Twoje ciało, jak i umysł zakosztują ukojenia i odprężenia. MASAŻ TAJSKI I BALIJSKI Specjalizujemy się w tradycyjnym masażu tajskim i balijskim, które od ponad 2000 lat regenerują, relaksują i leczą. Odwiedzając nasz sa

Salony z podobnych kategorii

Masaż gorącymi kamieniami w Katowicach to idealny pomysł na romantyczną randkę czy relaks po ciężkim tygodniu pracy. Zabieg przynosi ulgę napiętym mięśniom i ukojenie zmysłów. Połączenie ciepła wydzielanego przez kamienie oraz atmosfery salonu gwarantuje niepowtarzalną przyjemność, z której warto skorzystać.

Na czym polega masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Katowic?

Masaż gorącymi kamieniami w Katowicach ma działanie fizjoterapeutyczne. Poprawia sprawność uszkodzonych narządów, pozwala się zregenerować i odpocząć. W ten sposób wpływa również na poprawę wydolności organizmu. Celem zabiegu jest złagodzenie dolegliwości bólowych i mięśniowych, a także napięcia nerwowego. Dodatkowo wspiera prawidłową pracę układu krążenia. Technika opiera się na teorii przepływu energii przez organizm, która mówi o tym, że ośrodki energii (czakry) znajdują się w pobliżu gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie umieszczane są zgodnie z mapą punktów energetycznych i przesuwane wzdłuż meridianów, czyli linii łączących punkty. Technika pozwala stymulować przepływ energii.

Jakie efekty daje masaż pleców gorącymi kamieniami w Katowicach?

Masaż gorącymi kamieniami przynosi wiele korzyści. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania organizmu, ale przede wszystkim na kondycję skóry, tkankę mięśniową, układ nerwowy, limfatyczny i krążenia. W związku z tym masaż może spowodować:

- zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,

- zminimalizowanie obrzęków,

- odprężenie,

- regenerację mięśni,

- większą wydolność organizmu,

- poprawę krążenia krwi.

Wskazania do masażu gorącymi kamieniami

Ze względu na szerokie zastosowanie zabiegu, istnieje również długa lista wskazań do zabiegu. Szczególnie poleca się ten typ masażu osobom otyłym oraz po przebytych urazach, a także doświadczających stresu, nerwicy czy lęków. Wskazaniem są również choroby reumatyczne, zaparcia, niektóre schorzenia neurologiczne, a także przebyty udar mózgu. Zabieg polecany jest również jako element rekonwalescencji. Oprócz wskazań istnieją również kluczowe przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie masażu gorącymi kamieniami w Katowicach u określonej grupy pacjentów. Z tego powodu każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, podczas którego masażysta wyklucza ewentualne przeciwwskazania (np. stany zapalne skóry, choroby przewlekłe itp.).

Jak umówić się na masaż gorącymi kamieniami?

Umówienie wizyty jest bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz ze strony internetowej moment.pl lub aplikacji, wybierając miasto oraz zakres usług. Dzięki wygodnym filtrom i bogatej ofercie sprawdzisz również cennik usług oraz opinie klientów.