Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Masaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem zadowolona po błogim masażu całego ciała, relaks na podgrzewanym łóżku, w otoczeniu świec i pięknych melodii, Pani Marlena z uśmiechem zadbała o mój komfort w 100%. Po zabiegu ciało świetnie nawilżone i ujędrnione. Polecam serdecznie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Good Luck Club  - zarezerwuj wizytę

Good Luck Club

Masaż

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż produktów

Polecam z całego serducha :) . Pani Marta - przesympatyczna osoba, która w trakcie całego zabiegu dbała o nawet najdrobniejszy detal, bym mogła się w pełni zrelaksować :).

Płatności online
FIVE SENSES float spa - zarezerwuj wizytę

FIVE SENSES float spa

Masaż

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Pan Jacek świetnie podzielił 2 zabiegi by miały sens. Peeling, kolejno masaż kamieniami i na koniec nawilżenie(wrap). Cała wizyta w świetnej atmosferze, Pan Jacek co raz kontrolował czy wszystko w porządku. Wyszłam totalnie zrelaksowana i zadowolona. Zdecydowanie jeszcze skorzystam z usług tego salonu! 😊

Bezpieczny salon
Salon Galeria Urody - zarezerwuj wizytę

Salon Galeria Urody

Masaż

Leszczynowa 90, 80-175 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Agnieszka jest bezkonkurencyjna. Jej delikatne, ciepłe dłonie czynią cuda.Po każdym zabiegu na twarz czuję się wspaniale,a masaż gorącymi kamieniami ,,uzdrawia"moje ciało. Bardzo dziękuję pani Agnieszko.

Płatności online
Tropical Massage - zarezerwuj wizytę

Tropical Massage

Masaż

Świętokrzyska 69, 80-180 Gdańsk
4.85
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Profesjonalny masaż w miłej atmosferze. Sympatyczne, komunikatywne Panie wykonujące zabieg. Aktywnie słuchające klienta. Lokal skromny. Natomiast atmosfera, muzyka, ciepło miejsca i ludzi pozwala odprężyć się i zrelaksować. Wrócę tu !

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Madison Gdańsk - zarezerwuj wizytę

Yasumi Madison Gdańsk

Masaż

Rajska 10, 80-850 Gdańsk
4.82
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jak zawsze - pełen profesjonalizm. Zabieg wykonany przez bardzo miła, dyskretna Panią Magdę, każdy etap zabiegu wcześniej omówiony, skóra po nim gladka, zregenerowana. Polecam Salon z pełną odpowiedzialnością i już czekam na kolejną wizytę :)

Płatności online
Bezpieczny salon
TINTAMARE Podologia, Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

TINTAMARE Podologia, Medycyna Estetyczna

Masaż

Młodzieży Polskiej 9/2, 80-512 Gdańsk
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

TINTAMARE Podologia i Medycyna Estetyczna oferuje zabiegi specjalistyczne z zakresu Podologii oraz Medycyny Estetycznej. Zamiłowanie do utrzymania piękna poprzez zdrowie jest naszym celem. Nasz zespół to mgr rehabilitacji, podolog, specjalista medycyny estetycznej, masażysta. Poprze

Każdy, kto mieszka na pomorzu, ma swobodny dostęp do różnych zabiegów poprawiających zdrowie. Jeśli należysz do ludzi zmagających się z bólami pleców, głowy i żyjesz w ciągłym stresie, powinieneś poznać metodę usuwania tych wszystkich problemów. Zdecyduj się na masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska a będziesz polecał go wszystkim znajomym, jako antidotum na schorzenia duszy i ciała. Cechą wyróżniającą masaż jest to, że masażysta ma miękki, ale skuteczny wpływ na określone zakończenia nerwowe i receptory skóry, wykorzystując do osiągnięcia celu efekty termiczne, a nie fizyczny kontakt.

Taki manualny masaż wymaga głębokiej wiedzy i dużego doświadczenia, to właśnie ci specjaliści spotykają się ze stałymi klientami i tymi, którzy zdecydowali się po raz pierwszy doświadczyć działania gorących kamieni w gabinecie masażu w Gdańsku. Dzięki funkcjonalnościom naszego serwisu możesz posortować salony według cen lub opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów gabinetów po odbytej wizycie. Zapoznasz się z listą najlepszych masażystów i sam dokonasz wyboru, będziesz mógł także dokonać rezerwacji terminu wizyty bez wychodzenia z domu, wystarczy Internet lub aplikacja mobilna Moment.pl.

Chcesz wybrać się na masaż gorącymi kamieniami w Gdańsku – dowiedz się więcej?

Terapia kamieniami to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, którego celem jest:

  • Łagodzenie stresu i niepokoju, lęków.
  • Pozbycie się chronicznego zmęczenia.
  • Wsparcie przy urazach sportowych, obrzękach, napięciu mięśni, przetrenowaniu, przewlekłym bólu.
  • Pomoc w chorobach autoimmunologicznych oraz reumatologicznych.
  • Pomoc w wyjściu z depresji.

W trakcie masażu gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska będziesz miał możliwość całkowitego odprężenia i zapomnienia o wszelkich palących problemach, skupiając się jedynie na efekcie, jaki uzyskasz w wyniku masażu. Stosowanie gorących kamieni do masażu jest znane od wieków. Podobnie jak wiele innych metod starożytnej medycyny chińskiej, zabieg ten ma na celu uzdrowienie i odmłodzenie organizmu.Terapia poprawia krążenie i równowagę energetyczną, aktywuje procesy metaboliczne i wzmacnia system odpornościowy, który jest tak ważny i niezbędny przez cały rok, ale szczególnie poza sezonem, kiedy tak powszechne są przeziębienia, choroby wirusowe i zakaźne.

Jakie efekty uzyskasz korzystając z masażu gorącymi kamieniami w Gdańsku?

Efektem zabiegu jest głęboki relaks, który pozwala organizmowi odpocząć od stresu nerwowego i fizycznego. Zadanie stojące przed masażystą jest znacznie szersze, obejmuje:

  • Wzmocnienie układu nerwowego, przywrócenie integralności funkcjonowania całego ośrodkowego układu nerwowego, rozluźnienie układu mięśniowego, przywrócenie równowagi psychosomatycznej, aktywacja przepływu krwi i limfy. Zgodnie ze starożytną chińską filozofią bazalt jest nośnikiem wszystkich czterech pierwiastków i sprzyja skutecznemu leczeniu i przywracaniu utraconych sił.
  • Gorące kamienie używane do masażu w Gdańsku są specjalnie dobrane, każdy ma określony rozmiar i specjalny kształt. Są owalne i absolutnie gładkie. Według chińskich mędrców przymusowa obróbka kamienia, nadanie mu innej, nie naturalnej formy, niszczy jego energię, a taki kamień staje się bezużyteczny w terapii kamieniami.

W gabinecie masażu pleców gorącymi kamieniami w Gdańsku przeznaczono specjalne pomieszczenie do takiego zabiegu, co pozwala stworzyć tu wyjątkową atmosferę. To pomieszczenie jest stale wentylowane, aby zawsze było w nim czyste powietrze. Specjalnie dobrane otoczenie doskonale współgra z muzyką i zapachem świec. Przyczynia się to do tego, że na Twój organizm wywierany jest wszechstronny pozytywny efekt. Rozmiar i kształt użytych kamieni zależy całkowicie od obszaru, który ma poddany masażowi. Jeśli poczułeś potrzebę poddania się masażowi gorącymi kamieniami zapoznaj się z bazą naszego portalu Moment.pl a uzyskasz mnóstwo danych na temat masażu w Gdańsku.