Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Gdańsk

KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Masaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem zadowolona po błogim masażu całego ciała, relaks na podgrzewanym łóżku, w otoczeniu świec i pięknych melodii, Pani Marlena z uśmiechem zadbała o mój komfort w 100%. Po zabiegu ciało świetnie nawilżone i ujędrnione. Polecam serdecznie.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Masaż

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Gabinet stomatologiczny Amber Beauty odwiedzam juz od kilku miesiecy i podczas ostatniej wizyty leczyłam kanałowo górną jedynkę. Leczenie odbyło się sprawnie i szybko przy minimalnym bólu. Fachowa i sympatyczna obsługa przy każdym zabiegu. Szczerze polecam.

BALTIQA DAY SPA hotel Scandic - zarezerwuj wizytę

BALTIQA DAY SPA hotel Scandic

Masaż

Podwale Grodzkie 9, 80-985 Gdańsk
0.0
Brak opinii
Sprzedaż bonów

Działamy już od 7 lat na trójmiejskim rynku. 7 lat to bardzo długo, dużo się wydarzyło i wiele się zmieniło. My też się zmieniliśmy i chyba bardziej dojrzalej podchodzimy do naszej pracy. Ciągle tak samo profesjonalnie, ciągle z taką samą energią i zapałem, ale dzięki naszym klientom zyskal

Salony z podobnych kategorii

Każdy, kto mieszka na pomorzu, ma swobodny dostęp do różnych zabiegów poprawiających zdrowie. Jeśli należysz do ludzi zmagających się z bólami pleców, głowy i żyjesz w ciągłym stresie, powinieneś poznać metodę usuwania tych wszystkich problemów. Zdecyduj się na masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska a będziesz polecał go wszystkim znajomym, jako antidotum na schorzenia duszy i ciała. Cechą wyróżniającą masaż jest to, że masażysta ma miękki, ale skuteczny wpływ na określone zakończenia nerwowe i receptory skóry, wykorzystując do osiągnięcia celu efekty termiczne, a nie fizyczny kontakt.

Taki manualny masaż wymaga głębokiej wiedzy i dużego doświadczenia, to właśnie ci specjaliści spotykają się ze stałymi klientami i tymi, którzy zdecydowali się po raz pierwszy doświadczyć działania gorących kamieni w gabinecie masażu w Gdańsku. Dzięki funkcjonalnościom naszego serwisu możesz posortować salony według cen lub opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów gabinetów po odbytej wizycie. Zapoznasz się z listą najlepszych masażystów i sam dokonasz wyboru, będziesz mógł także dokonać rezerwacji terminu wizyty bez wychodzenia z domu, wystarczy Internet lub aplikacja mobilna Moment.pl.

Chcesz wybrać się na masaż gorącymi kamieniami w Gdańsku – dowiedz się więcej?

Terapia kamieniami to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, którego celem jest:

  • Łagodzenie stresu i niepokoju, lęków.
  • Pozbycie się chronicznego zmęczenia.
  • Wsparcie przy urazach sportowych, obrzękach, napięciu mięśni, przetrenowaniu, przewlekłym bólu.
  • Pomoc w chorobach autoimmunologicznych oraz reumatologicznych.
  • Pomoc w wyjściu z depresji.

W trakcie masażu gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska będziesz miał możliwość całkowitego odprężenia i zapomnienia o wszelkich palących problemach, skupiając się jedynie na efekcie, jaki uzyskasz w wyniku masażu. Stosowanie gorących kamieni do masażu jest znane od wieków. Podobnie jak wiele innych metod starożytnej medycyny chińskiej, zabieg ten ma na celu uzdrowienie i odmłodzenie organizmu.Terapia poprawia krążenie i równowagę energetyczną, aktywuje procesy metaboliczne i wzmacnia system odpornościowy, który jest tak ważny i niezbędny przez cały rok, ale szczególnie poza sezonem, kiedy tak powszechne są przeziębienia, choroby wirusowe i zakaźne.

Jakie efekty uzyskasz korzystając z masażu gorącymi kamieniami w Gdańsku?

Efektem zabiegu jest głęboki relaks, który pozwala organizmowi odpocząć od stresu nerwowego i fizycznego. Zadanie stojące przed masażystą jest znacznie szersze, obejmuje:

  • Wzmocnienie układu nerwowego, przywrócenie integralności funkcjonowania całego ośrodkowego układu nerwowego, rozluźnienie układu mięśniowego, przywrócenie równowagi psychosomatycznej, aktywacja przepływu krwi i limfy. Zgodnie ze starożytną chińską filozofią bazalt jest nośnikiem wszystkich czterech pierwiastków i sprzyja skutecznemu leczeniu i przywracaniu utraconych sił.
  • Gorące kamienie używane do masażu w Gdańsku są specjalnie dobrane, każdy ma określony rozmiar i specjalny kształt. Są owalne i absolutnie gładkie. Według chińskich mędrców przymusowa obróbka kamienia, nadanie mu innej, nie naturalnej formy, niszczy jego energię, a taki kamień staje się bezużyteczny w terapii kamieniami.

W gabinecie masażu pleców gorącymi kamieniami w Gdańsku przeznaczono specjalne pomieszczenie do takiego zabiegu, co pozwala stworzyć tu wyjątkową atmosferę. To pomieszczenie jest stale wentylowane, aby zawsze było w nim czyste powietrze. Specjalnie dobrane otoczenie doskonale współgra z muzyką i zapachem świec. Przyczynia się to do tego, że na Twój organizm wywierany jest wszechstronny pozytywny efekt. Rozmiar i kształt użytych kamieni zależy całkowicie od obszaru, który ma poddany masażowi. Jeśli poczułeś potrzebę poddania się masażowi gorącymi kamieniami zapoznaj się z bazą naszego portalu Moment.pl a uzyskasz mnóstwo danych na temat masażu w Gdańsku.