Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącymi kamieniami Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Masaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem zadowolona po błogim masażu całego ciała, relaks na podgrzewanym łóżku, w otoczeniu świec i pięknych melodii, Pani Marlena z uśmiechem zadbała o mój komfort w 100%. Po zabiegu ciało świetnie nawilżone i ujędrnione. Polecam serdecznie.

Bezpieczny salon
Salon Galeria Urody - zarezerwuj wizytę

Salon Galeria Urody

Masaż

Leszczynowa 90, 80-175 Gdańsk
4.99
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka jest bezkonkurencyjna. Jej delikatne, ciepłe dłonie czynią cuda.Po każdym zabiegu na twarz czuję się wspaniale,a masaż gorącymi kamieniami ,,uzdrawia"moje ciało. Bardzo dziękuję pani Agnieszko.

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI GDAŃSK - zarezerwuj wizytę

YASUMI GDAŃSK

Masaż

Marszałka Ferdynanda Focha 8, 80-156 Gdańsk
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu usług oferowanych przez Yasumi. Od samego progu klienta wita uśmiechnięty i przyjazny personel. Atmosfera w Yasumi sprzyja relaksowi, czystość zachwyca, a usługi są na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę jeszcze nie raz. Serdecznie polecam 😊

Płatności online
Bezpieczny salon
Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Masaż

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Mój 6-letni synek pierwszy raz wyszedł uśmiechnięty po wizycie u fryzjera :) Ja też jestem bardzo zdowolona z profesjonalnego cięcia i sprawnej, sympatycznej obsługi. Dziękujemy i do zobaczenia za miesiąc ;)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
ZEN SPA body&health - zarezerwuj wizytę

ZEN SPA body&health

Masaż

Piastowska 33a, 80-332 Gdańsk
4.98

Potrzebujesz równowagi? Zapraszamy do Zen Spa, gdzie pomożemy Ci w odzyskaniu utraconej harmonii. Wiemy jak upiększyć ciało oraz rozpieścić zmysły. Nasi pracownicy to bardzo sympatyczne osoby o wysokich kompetencjach. Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby znalazły się w niej usługi, które

Każdy, kto mieszka na pomorzu, ma swobodny dostęp do różnych zabiegów poprawiających zdrowie. Jeśli należysz do ludzi zmagających się z bólami pleców, głowy i żyjesz w ciągłym stresie, powinieneś poznać metodę usuwania tych wszystkich problemów. Zdecyduj się na masaż gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska a będziesz polecał go wszystkim znajomym, jako antidotum na schorzenia duszy i ciała. Cechą wyróżniającą masaż jest to, że masażysta ma miękki, ale skuteczny wpływ na określone zakończenia nerwowe i receptory skóry, wykorzystując do osiągnięcia celu efekty termiczne, a nie fizyczny kontakt.

Taki manualny masaż wymaga głębokiej wiedzy i dużego doświadczenia, to właśnie ci specjaliści spotykają się ze stałymi klientami i tymi, którzy zdecydowali się po raz pierwszy doświadczyć działania gorących kamieni w gabinecie masażu w Gdańsku. Dzięki funkcjonalnościom naszego serwisu możesz posortować salony według cen lub opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów gabinetów po odbytej wizycie. Zapoznasz się z listą najlepszych masażystów i sam dokonasz wyboru, będziesz mógł także dokonać rezerwacji terminu wizyty bez wychodzenia z domu, wystarczy Internet lub aplikacja mobilna Moment.pl.

Chcesz wybrać się na masaż gorącymi kamieniami w Gdańsku – dowiedz się więcej?

Terapia kamieniami to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, którego celem jest:

  • Łagodzenie stresu i niepokoju, lęków.
  • Pozbycie się chronicznego zmęczenia.
  • Wsparcie przy urazach sportowych, obrzękach, napięciu mięśni, przetrenowaniu, przewlekłym bólu.
  • Pomoc w chorobach autoimmunologicznych oraz reumatologicznych.
  • Pomoc w wyjściu z depresji.

W trakcie masażu gorącymi kamieniami w gabinecie z Gdańska będziesz miał możliwość całkowitego odprężenia i zapomnienia o wszelkich palących problemach, skupiając się jedynie na efekcie, jaki uzyskasz w wyniku masażu. Stosowanie gorących kamieni do masażu jest znane od wieków. Podobnie jak wiele innych metod starożytnej medycyny chińskiej, zabieg ten ma na celu uzdrowienie i odmłodzenie organizmu.Terapia poprawia krążenie i równowagę energetyczną, aktywuje procesy metaboliczne i wzmacnia system odpornościowy, który jest tak ważny i niezbędny przez cały rok, ale szczególnie poza sezonem, kiedy tak powszechne są przeziębienia, choroby wirusowe i zakaźne.

Jakie efekty uzyskasz korzystając z masażu gorącymi kamieniami w Gdańsku?

Efektem zabiegu jest głęboki relaks, który pozwala organizmowi odpocząć od stresu nerwowego i fizycznego. Zadanie stojące przed masażystą jest znacznie szersze, obejmuje:

  • Wzmocnienie układu nerwowego, przywrócenie integralności funkcjonowania całego ośrodkowego układu nerwowego, rozluźnienie układu mięśniowego, przywrócenie równowagi psychosomatycznej, aktywacja przepływu krwi i limfy. Zgodnie ze starożytną chińską filozofią bazalt jest nośnikiem wszystkich czterech pierwiastków i sprzyja skutecznemu leczeniu i przywracaniu utraconych sił.
  • Gorące kamienie używane do masażu w Gdańsku są specjalnie dobrane, każdy ma określony rozmiar i specjalny kształt. Są owalne i absolutnie gładkie. Według chińskich mędrców przymusowa obróbka kamienia, nadanie mu innej, nie naturalnej formy, niszczy jego energię, a taki kamień staje się bezużyteczny w terapii kamieniami.

W gabinecie masażu pleców gorącymi kamieniami w Gdańsku przeznaczono specjalne pomieszczenie do takiego zabiegu, co pozwala stworzyć tu wyjątkową atmosferę. To pomieszczenie jest stale wentylowane, aby zawsze było w nim czyste powietrze. Specjalnie dobrane otoczenie doskonale współgra z muzyką i zapachem świec. Przyczynia się to do tego, że na Twój organizm wywierany jest wszechstronny pozytywny efekt. Rozmiar i kształt użytych kamieni zależy całkowicie od obszaru, który ma poddany masażowi. Jeśli poczułeś potrzebę poddania się masażowi gorącymi kamieniami zapoznaj się z bazą naszego portalu Moment.pl a uzyskasz mnóstwo danych na temat masażu w Gdańsku.