Masaż gorącą czekoladą Warszawa Ochota

731 wyników

Relax in SPA

Masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1929 opinii

Fantastyczne miejsce. Masaż cudowny, wykonany perfekcyjnie. Atmosfera salonu sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Była to już moja druga wizyta i wiem na pewno, że będą kolejne. Skusiłam się ponadto na zakup naturalnych kosmetyków, które również są w ofercie. Polecam serdecznie!

Body & Mind massage by HANKA KRASZCZYŃSKA

Masaż

Al.Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
5.0
38 opinii

Magda is an excellent massage therapist. She is very knowledgeable , professional but at the same time she has an intuitive ability to help the client to release tension and pain. I highly recommend Magda.

Salony z podobnych kategorii

Tallulah Hair & Beauty

Masaż

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
517 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Masaż

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
282 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Studio Pemodelan - Gabinet Zdrowego Ciała

Masaż

Wilcza 25 lok 8, 00-544 Warszawa
4.9
517 opinii

Terapia niezwykle skuteczna, troszkę bólu, ale jaka ulga po zabiegu! Dziękuję Pani Irenko jak zawsze działa. A dodatkowy masaż twarzy, który miałam był boskim ukojeniem wcześniejszych "praktyk". Polecam

Masaż gorącą czekoladą Warszawa Ochota 731 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł