Przejdź do głównej zawartości

Masaż gorącą czekoladą Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Masaż

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wspaniała sprawa. Masaż głowy to masaż - głowy, uszu (absolutny szał), barków, ramion. Namaszczanie głowy olejkiem sprawiło, że się cudownie odprężyłam i poczułam jak wschodnia księżniczka. Tę niewątpliwą przyjemność połączyłam z masażem twarzy i zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz. Piękne dopełnienie. Bardzo polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Masaż

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon

Wizyty u Państwa to sama przyjemność. Zawsze jest miło i profesjonalnie. Pan Grzegorz szczegółowo omawia każdy zabieg oraz udziela wskazówek, jak postępować później. To bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które nie korzystały dotychczas z takich zabiegów.

Salony z podobnych kategorii

Masaż gorącą czekoladą to usługa z której chętnie korzystają zarówno kobiety jak i panowie. Świetnie sprawdzi się jako zabieg dla amatorów czekolady ale nie tylko. Przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, wygładza skórę, wspomaga walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem. Masaż gorącą czekoladą w Łodzi można wykonać w wielu renomowanych salonach. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Moment.pl. Gromadzimy tu informacje o najlepszych gabinetach masażu, salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej.

Na czym polega i jak przebiega masaż czekoladą w Łodzi?

Masaż czekoladą to połączenie klasycznych technik manualnej mobilizacji zmęczonych mięśni i relaksu z użyciem czekolady. Zawarte w czekoladzie dobroczynne witaminy z grupy B, witamina A i E stanowią silne antyoksydanty. Do tego czekolada jest źródłem magnezu i polifenoli, wspierających organizm w walce z wolnymi rodnikami. Dzięki nim skóra dłużej wygląda młodo.

Masaż wykonywany jest tradycyjnymi metodami. Najpierw na ciało nakładana jest biała i ciemna czekolada z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych. Następnie rozmasowywane są poszczególne części ciała. Po wykonaniu masażu specjalista nałoży na Twoje ciało folię i koc. Ta część relaksującego zabiegu trwa około 15 minut. Następnie czekolada jest zmywana. 

Przygotowanie do zabiegu i efekty

Aby masaż czekoladą jak najlepiej spełnił swoje funkcje, warto się przygotować do zabiegu, poprzez wykonanie depilacji i peelingu. Dzięki temu substancje lepiej wnikną w skórę.

Po masażu skóra będzie odżywiona, nawilżona i bardziej elastyczna, zmniejsza się także widoczność cellulitu. Oprócz tego masaż ma działanie uspokajające, poprawiające nastrój i łagodzące nadmierny stres, pomaga utrzymać równowagę pomiędzy ciałem a duchem. Co więcej masaż gorącą czekoladą pomaga złagodzić dolegliwości ze strony układu nerwowego, oddechowego i krążenia. 

Przeciwwskazania do masażu gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą, tak jak każdy inny zabieg posiada też pewne przeciwwskazania. Nie powinien być wykonywany u pań w ciąży, a także u osób, które mają gorączkę, borykają się z nadciśnieniem tętniczym, chorobami zakaźnymi, chorobami i stanami zapalnymi skóry, zaburzeniami krążenia. O wszelkich niepokojących objawach i wątpliwościach należy poinformować osobę wykonującą zabieg.

Umów się na masaż gorącą czekoladą w Łodzi

Aby zarezerwować masaż gorącą czekoladą w gabinecie z Łodzi wystarczy wejść na naszą stronę internetową albo w aplikację mobilną Moment.pl i wyszukać salony oferujące usługę w dogodnej lokalizacji. Możesz także sprawdzić opinie pozostawione przez realnych klientów i sprawdzić cennik. Wybierz osobę, która przeprowadzi masaż, albo zdecyduj się na pierwszy wolny termin u dowolnego masażysty. Nasz system jest niezwykle intuicyjny i praktyczny, dzięki czemu zarezerwujesz termin szybko i bez problemów. Nie czekaj i już teraz umów się na masaż czekoladą w Łodzi