Przejdź do głównej zawartości

Masaż dłoni Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zabieg był wykonany przez Panią Ilonę w sposób profesjonalny i odbywał się w bardzo miłej atmosferze. Pani Ilona cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, dlatego bardzo chętnie wrócę na kolejne moje masaże. Dziękuję

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Studio Urody Maniq - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Maniq

Masaż

Pocztowa, 53-313 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon

Zespół ManiQ to pięć niesamowitych kobiet, których pasją jest praca dla innych i poprawa ich samopoczucia. Każda z nas jest inna, ale łączy nas to, że lubimy ludzi, kochamy zwierzęta i czas, który wspólnie spędzamy. Każdego dnia staramy się zrozumieć oczekiwania naszych klientów i im spro

Salony z podobnych kategorii

Masaż dłoni We Wrocławiu stanowi prosty i skuteczny sposób, aby uatrakcyjnić wygląd skóry na tych częściach ciała. Ma on wiele zalet. Pobudza cyrkulację krwi, co przekłada się na elastyczność skóry oraz lepsze odżywienie dłoni, a także zniwelowanie nieestetycznych odbarwień. Ponadto, odpowiednie ruchy masażysty przeciwdziałają skrzywieniom i zwyrodnieniom dłoni, które nierzadko występują podczas długiej pracy z klawiaturą oraz myszą komputerową.

Masaż dłoni we Wrocławiu - jak pomaga?

Masaż dłoni we Wrocławiu to mało znana metoda na walkę z bólem. Na dłoniach znajdują się receptory, które odpowiadają za mnóstwo, różnych części naszego ciała. To właśnie na dłoniach umieszczone są końcówki linii energetycznych, które są połączone z wewnętrznymi gruczołami i organami. Jeśli skutecznie zadbasz o odprężenie i relaks dłoni, możesz znacząco poprawić funkcjonowanie własnego ciała. Tak właśnie zakłada terapia japońska jin shin jyuts, czyli "sztuka samoleczenia poprzez samopoznanie", która została stworzona już w 1900 roku, przez Jiro Muraia. Zakłada ona przywrócenie harmonii między ciałem i duszą. Pozwala również kontrolować objawy lęków, stresu i innych negatywnych emocji, a także zwiększyć ilość wewnętrznej energii.

Refleksoterapia dłoni we Wrocławiu - jakie przynosi korzyści?

  • Uruchamia ona naturalny system obronny organizmu.
  • Łagodzi bóle kręgosłupa, brzucha, głowy i wiele innych.
  • Pomaga się odprężyć likwidując napięcia.
  • Poprawia nasze samopoczucie - sprawia, że przybywa nam sił witalnych.
  • Poprawia nasze krążenie krwi.
  • Redukuje wzdęcia, zgagę oraz zaparcia.
  • Reguluje zaburzenia menstruacyjne u kobiet.

Terapia jin shin jyutsu wywodząca się z Japonii zakłada, iż ludzkie ciało ma trzy kanały energetyczne. Główny - owalny, który idzie od twarzy, przez mostek, brzuch, kość łonową, aż do kręgosłupa i głowy. I dwa nadzorcze zaczynające się po wewnętrznej części kolan. Chodzi głównie o skanalizowanie wszystkich energii znajdujących się w naszym ciele. Ponadto, każdy punkt na dłoni ma bezpośredni związek z kilkoma lub z jednym narządem oraz jednocześnie z naszymi emocjami. 

Moment.pl - Twój partner

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do wykonania  masażu dłoni we Wrocławiu, nie mogłeś trafić lepiej. Z nami umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu oraz wybierzesz salon masażu, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy wyszukiwanie za pomocą cen, opinii oraz dzielnic Wrocławia. Pobierz nasza aplikację mobilną lub wejdź na naszą stronę internetową i umów się na wizytę bez wychodzenia z domu. Wybierz salon, termin oraz godzinę i gotowe! Z Moment.pl wszystko staje się łatwiejsze.

Najlepszy gabinet masażu dłoni we Wrocławiu czeka właśnie na Ciebie!