Przejdź do głównej zawartości

Masaż dłoni Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego początku weekendu ;-) Obie Panie spisały się pod każdym względem - masaż „gwoździami” rewelacja ! wszystko dokładnie tłumaczone, a peeling na twarz i maseczka również rewelacja - delikatnie, dokładnie. Obie Panie przesympatyczne, otwarte, czułam, ze jestem w dobrych rękach :-)

Salony z podobnych kategorii

Masaż dłoni We Wrocławiu stanowi prosty i skuteczny sposób, aby uatrakcyjnić wygląd skóry na tych częściach ciała. Ma on wiele zalet. Pobudza cyrkulację krwi, co przekłada się na elastyczność skóry oraz lepsze odżywienie dłoni, a także zniwelowanie nieestetycznych odbarwień. Ponadto, odpowiednie ruchy masażysty przeciwdziałają skrzywieniom i zwyrodnieniom dłoni, które nierzadko występują podczas długiej pracy z klawiaturą oraz myszą komputerową.

Masaż dłoni we Wrocławiu - jak pomaga?

Masaż dłoni we Wrocławiu to mało znana metoda na walkę z bólem. Na dłoniach znajdują się receptory, które odpowiadają za mnóstwo, różnych części naszego ciała. To właśnie na dłoniach umieszczone są końcówki linii energetycznych, które są połączone z wewnętrznymi gruczołami i organami. Jeśli skutecznie zadbasz o odprężenie i relaks dłoni, możesz znacząco poprawić funkcjonowanie własnego ciała. Tak właśnie zakłada terapia japońska jin shin jyuts, czyli "sztuka samoleczenia poprzez samopoznanie", która została stworzona już w 1900 roku, przez Jiro Muraia. Zakłada ona przywrócenie harmonii między ciałem i duszą. Pozwala również kontrolować objawy lęków, stresu i innych negatywnych emocji, a także zwiększyć ilość wewnętrznej energii.

Refleksoterapia dłoni we Wrocławiu - jakie przynosi korzyści?

  • Uruchamia ona naturalny system obronny organizmu.
  • Łagodzi bóle kręgosłupa, brzucha, głowy i wiele innych.
  • Pomaga się odprężyć likwidując napięcia.
  • Poprawia nasze samopoczucie - sprawia, że przybywa nam sił witalnych.
  • Poprawia nasze krążenie krwi.
  • Redukuje wzdęcia, zgagę oraz zaparcia.
  • Reguluje zaburzenia menstruacyjne u kobiet.

Terapia jin shin jyutsu wywodząca się z Japonii zakłada, iż ludzkie ciało ma trzy kanały energetyczne. Główny - owalny, który idzie od twarzy, przez mostek, brzuch, kość łonową, aż do kręgosłupa i głowy. I dwa nadzorcze zaczynające się po wewnętrznej części kolan. Chodzi głównie o skanalizowanie wszystkich energii znajdujących się w naszym ciele. Ponadto, każdy punkt na dłoni ma bezpośredni związek z kilkoma lub z jednym narządem oraz jednocześnie z naszymi emocjami. 

Moment.pl - Twój partner

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do wykonania  masażu dłoni we Wrocławiu, nie mogłeś trafić lepiej. Z nami umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu oraz wybierzesz salon masażu, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy wyszukiwanie za pomocą cen, opinii oraz dzielnic Wrocławia. Pobierz nasza aplikację mobilną lub wejdź na naszą stronę internetową i umów się na wizytę bez wychodzenia z domu. Wybierz salon, termin oraz godzinę i gotowe! Z Moment.pl wszystko staje się łatwiejsze.

Najlepszy gabinet masażu dłoni we Wrocławiu czeka właśnie na Ciebie!