Masaż dłoni Warszawa Bielany

Salony z podobnych kategorii

Artist Studio Urody

Masaż

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
169 opinii

Pierwszy raz trafiłam do tego salonu , zostałam mile przyjęta przez p. Partycję. J . Jest osobą profesjonalną ,wie co robi . Jestem uczulona na wycięcie skórek, zrobiła to super . Pomalowane i wypiłowane elegancko . Dziękuję. Następna wizyta umówiona.

Afryka Day Spa

Masaż

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki
5.0
384 opinie

Wprawdzie brak mi porównania, bo jest to dopiero drugi mój zabieg tego rodzaju, ale mam nadzieję, że po całym cyklu zabiegów poczuję efekt w postaci lepszego krążenia, tym bardziej, że już mam wrażenie jak gdyby nogi moje były znacznie lżejsze. Pan Paweł - masażysta wykonuje zabieg z wielką uwagą i skupieniem. Zdecydowanie polecam.

MEA CLINIC

Masaż

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
284 opinie

Pełen profesjonalizm przy konsultacji,jasno,rzeczowo,prostym językiem,zrozumiałym dla kazdego.Doktor przemiły,czułam się swobodnie,tak jakbym przyszła na pogawędkę do kolegi,zero stresu. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Z niecierpliwością czekam na zabieg.

Yasumi Białołęka

Masaż

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
4.9
115 opinii

Czy efekty będą to się okaże ale jestem pełna nadziei po zabiegu w tak miłej i relaksujące atmosferze wykonywanego przez profesjonalistkę. Zdecydowanie polecam i czekam na kolejne wizyty.

O Mały Włos

Masaż

Światowida 58, 03-144 Warszawa
5.0
32 opinie

W końcu salon fryzjerski z prawdziwego zdarzenia! Najważniejsze jest to, ze usługa strzyżenia męskiego została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami, super wystrój i normalny, ale tez ciekawy człowiek z nożyczkami. Do zobaczenia!

Salon Imaż

Masaż

Porajów12 I piętro, 03-188 Warszawa
5.0
72 opinie

Wizyta u Pani Asi to nie tylko pełen profesjonalizmu zabieg ale moc dobrej energii. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, szczerze zainteresowana pomocą w rozwiązaniu problemów urodowych :) Z pełnym zaufaniem korzystam z jej usług od prawie 10 lat, a od ponad roku Pani Asia z sukcesami zajmuje się także cerą mojej nastolatki :)

Masaż dłoni Warszawa Bielany

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł