Przejdź do głównej zawartości

Masaż dłoni Poznań

Salony z podobnych kategorii

Masaż dłoni w Poznaniu świetnie poprawia samopoczucie, koi nerwy i relaksuje. Jednocześnie stymuluje prawidłowe krążenie krwi, dostarczając komórkom odpowiednią ilość tlenu i składników odżywczych. Tym samym poprawia wchłanialność składników aktywnych dostarczanych w kremach pielęgnujących. Aby dobrze przygotować skórę do masażu, wykonywany jest wcześniej gruboziarnisty peeling, zwykle na bazie cukru. Z kolei w trakcie zabiegu wykorzystywana jest głęboko nawilżająca maska, balsam lub krem. Zabieg przyczynia się nie tylko do głębokiego relaksu, ale również pozytywnych wrażeń zapachowych.

Jakie są zalety masażu dłoni w Poznaniu?

Masaż poprawia przede wszystkim kondycję skóry rąk. Stymuluje krążenie krwi, przywraca sprężystość skórze. Ma także działanie relaksujące i odprężające, czego źródłem jest nie tylko stymulacja dotykiem, ale również wspomniana aromaterapia. Zabieg powoduje wyraźną regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry, w wyniku czego staje się ona napięta i wygładzona. Masaż ma również działanie złuszczające.

Dla kogo jest  masaż dłoni?

Masaż dedykowany jest przede wszystkim osobom, które wykonują pracę siedzącą, biurową, czyli spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. W wyniku takiego systemu pracy naskórek staje się wysuszony i zniszczony. Masaż wskazany jest również w przypadku bólu mięśni i stawów. Masaż polega na wykonywaniu określonych ruchów (ugniatania, rozcierania, głaskania czy oklepywania) w pewnej sekwencji. Sesja trwa zwykle około 30 minut. Pierwszym etapem jest wykonanie peelingu cukrowego, który ma na celu złuszczenie martwego naskórka i przygotowanie powierzchni dłoni do masażu. Następnie rozprowadzany jest preparat nawilżający, który jednocześnie ułatwia poślizg. 

Przeciwwskazania do masażu dłoni

Masaż dłoni w Poznaniu jest bezpieczną formą zabiegu, ale nie jest zalecany osobom, które cierpią na stany zapalne skóry, grzybicę, drożdżycę oraz uszkodzenia skóry. 

Jak wybrać gabinet masażu dłoni w Poznaniu?

Istnieje wiele gabinetów, oferujących profesjonalny masaż dłoni w Poznaniu. Jak jednak wybrać ten właściwy? W tym celu warto skorzystać z wygodnej aplikacji moment.pl, która gromadzi listę gabinetów nie tylko z Poznania, ale również innych części Polski. Za pomocą wygodnych filtrów można sprawdzić oferowane usługi, a także aktualny cennik oraz opinie wystawione przez klientów korzystających z usług salonu. Wszystkie te informacje znajdują się na stronie internetowej oraz aplikacji, gdzie można również wygodnie umówić wolny termin na wybrany masaż lub inną usługę.