Przejdź do głównej zawartości

Masaż bańką chińską Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Masaż

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Atmosfera w salonie i muzyka bardzo przyjemna. Panie są bardzo sympatyczne a jakość usług jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie zostało mi za każdym razem przedstawione najlepsze rozwiązanie dla moich włosów a dogadanie się z z fryzjerka jest dla mnie bardzo ważne.

Klinika Urody MaDa - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody MaDa

Masaż

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
4.98

Zawsze jestem zadowolona z wizyty w Salonie ale tym razem po raz pierwszy trafiłam w ręce p. Alicji. Pedicure wykonany perfekcyjnie, w miłej atmosferze i co mnie zaskoczyło - pp raz pierwszy tak delikatnie i bez łaskotania (mam bardzo wrażliwe stopy). Pedicure przestaje być nieprzyjemnym obowiązkiem. Polecam p. Alicję, na pewno wrócę!

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka

Masaż

Legnicka 52, 54-204 Wrocław
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Natalia jest bardzo profesjonalną masażystką. Miałam pełne zaufanie do niej podczas masażu. Bardzo zaimponowało mi jej holistyczne podejście do ciała. To był moj pierwszy profesjonalny masaż i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem ze na pewno wrócę do Pani Natalii. Polecam.

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska - zarezerwuj wizytę

Pracownia fizjoterapii i masażu Magdalena Sierakowska

Masaż

Kamiennogórska 10, 54-034 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Magda niejednokrotnie pomogła mojemu ciału w regeneracji, wzmocniła moją odpornośc i nie raz postawiła na nogi (a raczej wstawiła moją głowe na miejsce) :) Róźnorodność zabiegów pozwala na wybranie zawsze tego co potrzebujemy :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
MP Masaż  - zarezerwuj wizytę

MP Masaż

Masaż

Wrocław, 53-429 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

W 2016 roku w Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu ukończyłam licencjat na wydziale Fizjoterapii, kierunek Terapia Zajęciowa, która jest nowoczesną formą terapii, podobną do programu amerykańskiego, łączącą fizjoterapię z psychologią. Na tej samej uczelni w 2018 roku otrzymałam stop

Szukasz gabinetu, w którym oferowany jest masaż bańką chińską we Wrocławiu?

Masaż bańką chińską to znany i skuteczny sposób pozwalający zredukować widoczny cellulit oraz rozstępy. Oprócz tego bańki wspomagają leczenie niektórych schorzeń. Sam masaż działa podobnie do drenażu limfatycznego, przyspiesza krążenie krwi i limfy oraz usuwa nadmiar toksyn zgromadzonych w organizmie. Masaż bańką chińską we Wrocławiu jest więc okazją do zadbania o piękny i estetyczny wygląd oraz o poprawę zdrowia. Na naszej stronie odnajdziesz wiele gabinetów oferujących ten zabieg. Będziesz mieć okazję poznać opinie o nich oraz sprawdzić ceny i czas trwania zabiegu. Wszystko to stworzone zostało z myślą o Twojej wygodzie.

Na czym polega masaż bańką chińską wykonywany we Wrocławiu?

Masażyści masujący bańką chińską we Wrocławiu stosują się podczas wykonywania zabiegów do określonych zasad. Zazwyczaj masaż tego typu trwa około 15-30 minut, jednak przy większych partiach ciała może to być nawet godzina. Przed rozpoczęciem masażu ciało smarowane jest oliwką lub zapachowym olejkiem, który umożliwi łatwiejsze i przyjemniejsze przesuwanie baniek, a także odżywi i nawilży skórę. Wykorzystywane sprzęty są dezynfekowane przed każdym użyciem dla bezpieczeństwa i komfortu Klientów.

Doświadczony specjalista dobiera rozmiar bańki chińskiej do masowanego miejsca, a przed przystawieniem jej do ciała dba, aby była odpowiednio nagrzana. Sam zabieg polega na przyssaniu do skóry ciepłej bańki i powolnym przesuwaniu jej ciągłymi ruchami od dołu do góry i na odwrót. Masażysta pilnuje, aby każdy element masowanej części ciała otrzymał taką samą ilość uwagi. W trakcie zabiegu znacznie poprawia się krążenie krwi, co prowadzi między innymi do rozbijania tkanki tłuszczowej i łatwiejszego pozbywania się jej. Na koniec bańka chińska jest delikatnie ściągana poprzez wetknięcie w nią jednego palca. 

Odwiedzając wybrany gabinet masażu bańką chińską z Wrocławia systematycznie można znacznie zmniejszyć posiadany cellulit, zredukować rozstępy, wspomóc się w walce ze zbędnymi kilogramami, a także rozluźnić mięśnie.

Umów się na zabieg bańką chińską we Wrocławiu przez internet!

Ze stroną Moment.pl z łatwością zarezerwujesz wizytę w wybranym gabinecie oferującym masaż bańką chińską we Wrocławiu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową lub skorzystasz z aplikacji mobilnej, odnajdziesz dopasowany do Twoich potrzeb salon, klikniesz "rezerwuj" i wybierzesz termin zabiegu. Nie musisz więc dzwonić do różnych gabinetów, ani szukać ich w mieście. Wystarczy kilka kliknięć, aby masażyści masujący bańką chińską we Wrocławiu byli na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj i zarezerwuj wizytę!