Masaż bańką chińską Warszawa Mokotów

Impresja BODY SPA

Masaż

Aleja Wincentego Witosa 31 lok 125 piętro I, 00-710 Warszawa
5.0
7 opinii

Wspaniały, relaksujący zabieg na ciało. Peeling i masaż wykonany profesjonalnie, z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Na zabiegu czułam się komfortowo i byłam zrelaksowana. Z okazji pierwszej wizyty otrzymałam również drobny upominek. Na pewno skorzystam z oferty ponownie :)

Salony z podobnych kategorii

Ce-Ce Beauty Clinic

Masaż

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16055 opinii

To już mój ostatni zabieg w tej serii i jestem wdzięczna p. Basi, że mnie namówiła własnie na masaż manualny. Teraz krótka przerwa, ale na pewno jeszcze będę kontynuować te zabiegi.

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Masaż

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275
5.0
200 opinii

Wczoraj udałam się do salonu Aloe na masaż gorącą czekoladą. Masaż został wykonany przez profesjonalnego i jednocześnie przesympatycznego Pana Romana. Po masażu moja skóra stała się bardzo gładka, a ja czułam się zrelaksowana.Na pewno wrócę na kolejną "czekoladową przyjemność". Serdecznie polecam Drogie Panie😁

Flamingo Place

Masaż

Czerniowiecka 9 lok.3, 02-705 Warszawa
5.0
93 opinie

Jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych zabiegów kosmetycznych na ciało! Efekt jest widoczny już po drugim zabiegu, skóra bardziej jędrna i napięta, mniej widoczne rozstępy i zredukowany celulit. Właścicielka salonu - super, profesjonalnie i z ogromną wprawą wykonuje zabieg. Szczerze polecam!

Masaż bańką chińską Warszawa Mokotów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł