Przejdź do głównej zawartości

Masaż bańką chińską Warszawa

Masaż bańką chińską w Warszawie to zabieg, który pozwoli szybko cieszyć się zdrowszą, bardziej elastyczną i pięknieszą skórą bez celulitu. Ponadto masaż pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia krążenie i modeluje sylwetkę. Sprawdź, gdzie przyjmują masażyści masujący bańką chińską w Warszawie i ciesz się jędrną skórą i zdrowym ciałem.

Na czym polega masaż bańką chińską

Do masażu bańką chińską wykorzystuje się specjalne bańki, które zasysają skórę oraz tkanki, dzięki czemu masowane są zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne partie. Jest to metoda głębkiego masażu. Często przed masażem skóra jest pobudzana na przykład za pomocą szczotkowania na sucho. Następnie wybrane miejsca, czyli uda, łydki, pośladki, ramiona i brzuch są masowane bańką. Bańki zasysają skórę i tkanki, a masażysta poruszając nimi wykonuje masaż. Na koniec następuje delikatny masaż z nałożeniem kosmetyków.

Istnieje też możliwość masowania okolic kręgosłupa. Wówczas masaż bardziej pełni funkcje przeciwbólowe i lecznicze, niż kosmetyczne. Rozluźnia mięśnie i przynosi dużą ulgę pacjentowi.

 Wskazania do masażu bańką chińską

Już od ponad 3 tysięcy lat masaż bańką chińską może być wykorzystywany w celu poprawy krążenia krwi i limfy, stymulowania odporności i ujędrniania skóry.

Masaż bańką zmniejsza napięcie mięśniowe i łagodzi ból kręgosłupa. Współcześnie masaż bańką chińską jest stosowany także w celu walki z cellulitem i rozstępami.

Obserwuje się także ograniczenie tkanki tłuszczowej u osób, które korzystają z serii zabiegów. Widoczne jest też zmniejszenie obwodów ud i pośladków.

Masaż bańką chińską to też świetny sposób na oczyszczenie organizmu. Pozwala szybko i skutecznie pozbyć się nagromadzonych toksyn 

Przeciwwskazania do zabiegu 

Masaż bańką chińską nie powinien być wykonywany u osób, które chorują na nowotwory, gruźlicę, żylaki, wysiękowe zapalenie stawów, albo zaburzenia krwi. Przeciwwskazaniem są też rany, naruszenie ciągłości skóry, niedawne złamania i wysoka gorączka. Oprócz tego z zabiegiem powinny się wstrzymać kobiety w ciąży.

Umów się na masaż bańką chińską w Warszawie

Znajdź gabinet masażu bańką chińską z Warszawy. Na naszej stronie możesz zarezerwować wizytę w sprawdzonych, prestiżowych salonach. Wyszukaj specjalistę przyjmującego w dogodnej lokalizacji, sprawdź opinie pozostawione przez klientów którzy już zdecydowali się na skorzystanie z usługi, a także cennik. Umów się na masaż bańką chińską w Warszawie i popraw wygląd swojego ciała, a jednocześnie zadbaj o zdrowie. Masażyści masujący bańką chińską w Warszawie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.