Przejdź do głównej zawartości

Masaż bańką chińską Łódź

Płatności online
Koki Loki  - zarezerwuj wizytę

Koki Loki

Masaż

Abrama Koplowicza 1, 92-549 Łódź
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Marta jest przesympatyczną specjalistką, która bardzo dokładnie zbiera informacje i ustala indywidualnie przebieg zabiegów. Sam masaż w sobie mocno relaksujący, z gabinetu wychodzi się wręcz wypoczętym. Wizyta spełniła wszystkie moje oczekiwania :)

Płatności online
Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Masaż

Rokicińska 132, 95-020 Andrespol
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pierwszy raz byłem na masażu gorącymi kamieniami i mogę powiedzieć tylko jedno - było cudownie, niesamowicie odprężająco. Po całym zabiegu czułem się bardzo lekko. Gorąco polecam

Bezpieczny salon
Salon Odnowy Biologicznej "Pod Motylem" - zarezerwuj wizytę

Salon Odnowy Biologicznej "Pod Motylem"

Masaż

Strażacka 11, 93-318 Łódź
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Zawsze wychodzę bardzo zadowolona z salonu, przesympatyczna atmosfera i profesjonalna obsługa! Paznokcie wyglądają pięknie i bardzo długo się trzymają! Polecam

Płatności online
Dotknij Magii - zarezerwuj wizytę

Dotknij Magii

Masaż

Łąkowa 7d, 90-562 Łódź
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Jestesmy bardzo zadwoleni z masazu, a wlascwie calego rytulalu! Zalezalo nam na odprezeniu, dobrej energii i chwili relaksu przed ciezkim tygodniem i to wlasnie otrzymalismy. Goraco polecamy Marte i Michala. Bedziemy wracac!

Płatności online
Bezpieczny salon
OASIS Beauty Center - zarezerwuj wizytę

OASIS Beauty Center

Masaż

Bartoka 67a, 92-531 Łódź
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

OASIS Beauty Center to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Szereg zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich sprawi, że osoby odwiedzające salon wyjdą z niego zachwycone swym wyglądem. Usługi fryzjerskie, oferowane przez OASIS Beauty Center zachwycą nawet najbardziej wymaga

Salony z podobnych kategorii

Bańka chińska znana jest od stuleci. Masaże nią wykonuje się na całym świecie. Masaż bańką chińską w Łodzi wykonują specjaliści przeszkoleni na kursach. Gabinet masażu bańką chińską z Łodzi sprawi, że limfa nie zatrzymuje się, a ciało staje się gładkie i ponętne, doskonale zadbane. Masażyści masujący bańką chińską w Łodzi potrafią pomóc każdej osobie. Klienci doceniają dobre masaże i chętnie poddają się im regularnie. Dobry efekt osiąga się po dziesięciu masażach. Jedna sesja to dopiero początek.  Jest to bańka próżniowa działająca na zasadzie zasysania tkanki. Sprzedawane są bańki gumowe lub szklane czy bambusowe. Metodyka zabiegu jest prosta, ale należy opanować ją do perfekcji. Taką bańką należy wykonywać masaż relaksacyjny. Dzięki niemu ustają bóle kręgosłupa, ucisk mięśnia na nerw, napięcie związane z przetrenowaniem. Mięśnie będą odprężone, a niejedna osoba zechce skorzystać z takiego odprężenia i poczuć stan pewnego relaksu. Cellulit dzięki bańce chińskiej będzie szybko zredukowany. Sam masaż nie odchudzi, ale przyśpieszy przemianę materii. 

Co daje bańka chińska?

Bańka chińska pomaga usuwać skórkę pomarańczową, redukować rozstępy, modelować sylwetkę, poprawiać krążenie, odżywiać tkanki. Podciśnienie pomaga redukować krągłości. Masażysta przyczepia bańkę do ciała i przesuwa ją energicznie po nogach. Pierwszy zabieg może być nieco bolesny, ale kolejne zabiegi powinny być o wiele delikatniejsze. Po masażu ciało przemywa się wodą. Masaż trwać powinien od kwadransa do pół godziny. Powtarza się go co dwa-trzy dni. seria zabiegów to 10-12 spotkań z masażystą. Później dla utrwalenia efektu wykonuje się jeden zabieg lub dwa zabiegi w miesiącu. 

Nie każdy może wykonać zabieg bańką chińską

Niektóre osoby nie mogą wybrać takiego masażu. Osoby mające gorączkę, nowotwory, padaczkę, stwardnienie rozsiane, żylaki, wady serca, będące w ciąży czy też mające 80 lat lub więcej nie mogą zamówić masażu bańką chińską. 

Bańka chińska przed każdym zabiegiem oraz po nim powinna być zdezynfekowana. Do masażu bańką stosuje się olejek, który pomoże zadbać o własne ciało. Ludzie wybierają taki masaż i korzystają z niego zawsze, gdy jest taka potrzeba. Podsumowując, bańka chińska to produkt do masażu w Łodzi, który pozwala rozkoszować się wspaniałym masażem w niewysokiej cenie. Jest to ewidentnie zabieg dla pań, ponieważ panowie nie mają problemów z cellulitem, a panie bardzo często mają takie problemy. Podczas pobytu w Łodzi spokojnie można zamówić kilka takich zabiegów i rozkoszować się nimi przez długi czas.