Przejdź do głównej zawartości

Masaż bańką chińską Łódź

Medkos - zarezerwuj wizytę

Medkos

Masaż

Gdańska 121/123, 90-519 Łódź
5.0

Naszą Misją jest profesjonalne świadczenie usług służących zdrowiu i urodzie naszych Klientów. Centrum Medkos przygotowało dla swoich klientów szeroki wachlarz usług kosmetologicznych. Znajdziecie u nas Państwo zabiegi podstawowe oraz takie które specjalnie dostosowane są do potrzeb naszego

Salony z podobnych kategorii

Bańka chińska znana jest od stuleci. Masaże nią wykonuje się na całym świecie. Masaż bańką chińską w Łodzi wykonują specjaliści przeszkoleni na kursach. Gabinet masażu bańką chińską z Łodzi sprawi, że limfa nie zatrzymuje się, a ciało staje się gładkie i ponętne, doskonale zadbane. Masażyści masujący bańką chińską w Łodzi potrafią pomóc każdej osobie. Klienci doceniają dobre masaże i chętnie poddają się im regularnie. Dobry efekt osiąga się po dziesięciu masażach. Jedna sesja to dopiero początek.  Jest to bańka próżniowa działająca na zasadzie zasysania tkanki. Sprzedawane są bańki gumowe lub szklane czy bambusowe. Metodyka zabiegu jest prosta, ale należy opanować ją do perfekcji. Taką bańką należy wykonywać masaż relaksacyjny. Dzięki niemu ustają bóle kręgosłupa, ucisk mięśnia na nerw, napięcie związane z przetrenowaniem. Mięśnie będą odprężone, a niejedna osoba zechce skorzystać z takiego odprężenia i poczuć stan pewnego relaksu. Cellulit dzięki bańce chińskiej będzie szybko zredukowany. Sam masaż nie odchudzi, ale przyśpieszy przemianę materii. 

Co daje bańka chińska?

Bańka chińska pomaga usuwać skórkę pomarańczową, redukować rozstępy, modelować sylwetkę, poprawiać krążenie, odżywiać tkanki. Podciśnienie pomaga redukować krągłości. Masażysta przyczepia bańkę do ciała i przesuwa ją energicznie po nogach. Pierwszy zabieg może być nieco bolesny, ale kolejne zabiegi powinny być o wiele delikatniejsze. Po masażu ciało przemywa się wodą. Masaż trwać powinien od kwadransa do pół godziny. Powtarza się go co dwa-trzy dni. seria zabiegów to 10-12 spotkań z masażystą. Później dla utrwalenia efektu wykonuje się jeden zabieg lub dwa zabiegi w miesiącu. 

Nie każdy może wykonać zabieg bańką chińską

Niektóre osoby nie mogą wybrać takiego masażu. Osoby mające gorączkę, nowotwory, padaczkę, stwardnienie rozsiane, żylaki, wady serca, będące w ciąży czy też mające 80 lat lub więcej nie mogą zamówić masażu bańką chińską. 

Bańka chińska przed każdym zabiegiem oraz po nim powinna być zdezynfekowana. Do masażu bańką stosuje się olejek, który pomoże zadbać o własne ciało. Ludzie wybierają taki masaż i korzystają z niego zawsze, gdy jest taka potrzeba. Podsumowując, bańka chińska to produkt do masażu w Łodzi, który pozwala rozkoszować się wspaniałym masażem w niewysokiej cenie. Jest to ewidentnie zabieg dla pań, ponieważ panowie nie mają problemów z cellulitem, a panie bardzo często mają takie problemy. Podczas pobytu w Łodzi spokojnie można zamówić kilka takich zabiegów i rozkoszować się nimi przez długi czas.