Przejdź do głównej zawartości

Masaż bańką chińską Kraków Podgórze

Bezpieczny salon
DALI Nailart Studio - zarezerwuj wizytę

DALI Nailart Studio

Masaż

Ulica Kalwaryjska 56, 30-504 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Drugi raz byłem na masażu i jestem szczerze zachwycony podejściem do klienta. Pan Igor skrupulatnie masuje każdy mięsień, rozbija urządzeniem pneumatycznym - przy tym jest bardzo miły i profesjonalny. Trafiłem tu, bo mam blisko, ale warto by tu było przyjechać nawet z drugiego końca miasta. Bardzo polecam!

Bezpieczny salon
SHA Cosmetology & Beauty Lounge - zarezerwuj wizytę

SHA Cosmetology & Beauty Lounge

Masaż

ul. Bagrowa 82/42, 30-733 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Po prostu... Cudowna chwila... Chwila relaksująca, pozwalająca poczuć się wyjątkowo! Dziękuję Pani Moniko za wspaniały masaż, świetny peeling, kojące winko i pięknie pachnącą maskę z drobinami złota oraz kuleczki do kąpieli w prezencie!

Bezpieczny salon
MEwa Masaż - zarezerwuj wizytę

MEwa Masaż

Masaż

Przewóz 34, Lok. 203, 30-716 Kraków
4.91
Bezpieczny salon

Super przyjemna sesja. Pewnie wykupię pakiet, bo efekty będą widoczne dopiero po kilku sesjach, ale już czuję, jak moja skóra odżyła. Nowa miejscówka bardzo fajna, ciche, spokojne, bardzo relaksujące miejsce. Idealny chillout po ciężkim dniu pracy. Gorąco polecam.

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Masaż

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Polecam! Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (jak zawsze) ;). Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, (również wtedy, gdy jest to kolejna wizyta). Za każdym razem, co oczywiście odbieram na plus, jesteśmy informowani o właściwej pielęgnacji skory po zabiegach. W razie pytań, zawsze uzyskuję odpowiedź.

Human Body Gabinet Masażu - zarezerwuj wizytę

Human Body Gabinet Masażu

Masaż

Jana Długosza 13, 30-512 Kraków
5.0

Miła atmosfera podczas zabiegu, a mimo to pełen profesjonalizm :) To był chyba najbardziej efektywny masaż w moim życiu, dodatkowo otrzymałam również porady jakie ćwiczenia wykonywać w domu aby moje plecy się 'naprawiły' :) Bardzo polecam i wrócę na pewno!

Beauty Concept - zarezerwuj wizytę

Beauty Concept

Masaż

Nadwiślańska 9, 30-527 Kraków
4.95

Najładniejszy mani jaki kiedykolwiek miałam. Długość paznokcia idealna, kolor rewelacyjny, przepiękny. Napatrzeć się nie mogę. Polecam panią Joannę. Wszystkie zabiegi jakie pani Joanna wykonuje są zrobione szczegółowo, profesjonalnie i dokładnie. Idealne miejsce na chwilę relaksu.

Płatności online
Bezpieczny salon
Ręce i Nogi - zarezerwuj wizytę

Ręce i Nogi

Masaż

Kalwaryjska 67, 30-504 Kraków
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu laminacji rzęs wykonanego przez panią Agnieszkę. Profesjonalizm, miła atmosfera i przytulny salon - tak wspominam wizytę w Ręce i nogi, na pewno nie ostatnią!