Masaż bańką chińską Gdańsk

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Masaż

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Pani Anastazja bardzo dobrze i profesjonalnie wykonała zabieg. Jest osobą miłą i kontaktową, zna się na swoim fachu. Jestem zadowolona z usług Państwa obiektu. Już planuję kolejną wizytę. Będę polecać 😊 Pozdrawiam 😊

Calma y Alma Pracownia Masażu Symbiotycznego

Calma y Alma Pracownia Masażu Symbiotycznego

Masaż

ul. Nieborowska 10, 80-034 Gdańsk
5.0

Masaże symbiotyczne to połączenie technik masaży: klasycznych, polinezyjskich, terapii manualnych, naturalnego anti agingu, mocy zgromadzonej w kamieniach naturalnych, ziołach. Mają na celu zmniejszenie objawów urazów narządów ruchu, przykurczy mięśniowych, problemów ze stawami i mięśniami.

Balola Sopot

Balola Sopot

Masaż

Tadeusza Kościuszki 4/1/b, 81-704 Sopot
0.0
Brak opinii

Salon kosmetyczny Balola powstał by zaspokajać potrzebę piękna. Doświadczony zespół Balola stawia na najwyższej klasy, nowoczesne urządzenia ktosmetologiczne oraz preparaty do pielęgnacji o udowodnionej skuteczności, wyznaczające nowe trendy w dziedzinie kosmetologii. Balola powstała

Salony z podobnych kategorii

KASHMIR SPA Malwina Markowska

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Masaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk

Jestem zadowolona po błogim masażu całego ciała, relaks na podgrzewanym łóżku, w otoczeniu świec i pięknych melodii, Pani Marlena z uśmiechem zadbała o mój komfort w 100%. Po zabiegu ciało świetnie nawilżone i ujędrnione. Polecam serdecznie.

Salon Sopot

Salon Sopot

Masaż

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

Masaż bańką chińską Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł