Przejdź do głównej zawartości

Masaż antycellulitowy Ząbki

LeveL Up - zarezerwuj wizytę

LeveL Up

Fryzjer

Piłsudskiego 111, 05-081 Ząbki
5.0

Mega polecam salon Level Up! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta! Jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru i obecnego stanu moich włosów! Cudowne miejsce, które tworzy naprawdę wspaniała osoba! Wrócę tu jeszcze nie raz, polecam z całego serca!

Salony z tej samej miejscowości

Salon Fryzjerski Techni Art  - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Techni Art

Fryzjer

3 Maja 30, 05-091 Ząbki
4.96

Jestem bardzo zadowolona, po odpowiednim cięciu wlosy bardziej się kręcą, pani Maria ma duza wiedze na temat pielęgnacji i metody strzyżenia wlosow kreconych (przy tego typu wlosach wazne są nawet tak prozaiczne czynności jak mycie i suszenie - pani mnie nie zawiodła ❤️). Atmosfera podczas wizyty i sam salon na 5+. Na pewno tu wroce.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika TRYCHOLOGII I KOSMETOLOGII Klinika Włosa - zarezerwuj wizytę

Klinika TRYCHOLOGII I KOSMETOLOGII Klinika Włosa

Fryzjer

Ząbkowska 21 d, 05-270 Marki
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Klinika Trychologii i Kosmetologii to miejsce gdzie zaopiekujemy się Tobą kompleksowo w zakresie skóry głowy i włosów oraz zaskoczymy Cię zabiegami specjalistycznymi z zakresu medycyny estetycznej

Salony bez rezerwacji online

SALON VACU ACTIV & SPA ZĄBKI - zarezerwuj wizytę

SALON VACU ACTIV & SPA ZĄBKI

Fryzjer

Harcerska 2, 05-091 Ząbki
5.0
niezweryfikowany

CENNIK SALONU VACU ACTIV & SPA: (ZAPYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE) *VACU ACTIV EXTREME 3W1 BIEŻNIA PODZERWIEŃ + PODCIŚNIENIE 1WEJŚCIE-30ZŁ 10WEJŚĆ-259ZŁ *VACU ACTIV EXCELLENCE BIEŻNIA PODCIŚNIENIE ORAZ VACU SHAPE STEPER PODCIŚNIENIE(MOŻNA WYMIENIAĆ WEJŚCIA) 1WEJŚCIE 28ZŁ 10WEJŚĆ-229ZŁ *PLATF