Przejdź do głównej zawartości

Masaż antycellulitowy Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Poczucie Piękna Face & Body Institute - zarezerwuj wizytę

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Masaż

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Wizyta w gabinecie była czystą przyjemnością. Zrelaksowana pełna energii wyszłam po masażu czekolada jaki robiła mi Pani Kasia. Jest ona fantastyczną masażystką, której dłonie czynią cuda🙂. Podejście w 100% profesjonalne. Polecam masaż czekolada, która również dobrze smakuje….

Bezpieczny salon
Royal Studio - zarezerwuj wizytę

Royal Studio

Masaż

Główna 54a, 54-061 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Lilianna to konkretna fryzjerka w pozytywnym znaczeniu :). Usługa strzyżenia wykonana zwinnie i kompleksowo przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Gorąco polecam :)

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Masaż

Ślężna 27A, 53-301 Wrocław
Rezerwacja przez Booksy

Brak mi słów(a to nie lada gratka) by wyrazić zachwyt i określić stan w którym byliśmy z mężem podczas wykonywanych masaży. Pełen profesjonalizm, niesamowity klimat, czystość…..wrócimy tu napewno. Polecamy tym, którzy jeszcze nie odwiedzili tego miejsca. Dziękujemy za dziś i do zobaczenia wkrótce.

Płatności online
Bezpieczny salon
Ciałokształt - Salon kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Ciałokształt - Salon kosmetyczny

Masaż

Powstańców Śląskich 111, 53-332 Wrocław
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

Profesjonalizm i przemila atmosfera. Jestem zachwycona masazem kolumbijskim- maderoterapia. Pani Natalia wyjatkowa osoba, cudowna energia. Bede wracac:)

Salony z podobnych kategorii

Czy wiesz, jakie zapytanie wyszukiwania online pojawiało się ostatnio najczęściej? Jak pozbyć się cellulitu z brzucha, pośladków ud we Wrocławiu? Jest prosta odpowiedź na tak postawione pytanie a mianowicie masaż antycellulitowy w gabinecie z Wrocławia. Za pomocą technik manualnych masażysta oddziałuje tylko na górną warstwę tłuszczu skóry, a nie na mięśnie. Doświadczeni specjaliści wykonują wyłącznie sprawdzone przez lata ruchy masażu, które skutecznie zwalczają rezerwy tłuszczu. Szczególną uwagę zwracają właśnie na nogi, pośladki i brzuch, czyli, tradycyjnie problematyczne obszary kobiecego ciała. Jeżeli chcesz poddać się takiemu zabiegowi zajrzyj do naszej bazy gabinetów masażu antycellulitowego we Wrocławiu, dzięki funkcjonalnemu wyszukiwaniu, wystarczy, że podasz dzielnicę i cenę a pojawi się lista polecanych masażystów. Korzystając z aplikacji mobilnej Moment.pl możesz zarezerwować wizytę i poznać opinie klientek, które przeszły całą sesję i dowiesz się, jakie uzyskały wyniki.

Chcesz znaleźć najlepszy gabinet masażu antycellulitowego we Wrocławiu?

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym masażu antycellulitowym w gabinecie we Wrocławiu, wykonanym przez doświadczonego masażystę, który posiada dogłębną wiedzę na temat ludzkiego ciała i odpowiednich technik to doskonale się składa. Na tym portalu znajdziesz najlepszych specjalistów, którzy zapewnią Ci prawdziwie europejską jakość usług oraz przyjemne uczucie podczas zabiegu. Masaż antycellulitowy poprzez głębokość oddziaływania na Twój organizm można podzielić na miejscowy i powierzchowny. Aby z każdym z nich osiągnąć pożądane rezultaty, masażysta stosuje różne metody pracy:

 • Ruchy okrężne (lekkie ruchy okrężne pozwalają rozgrzać tkankę, wyciszyć organizm po zabiegu)
 • Ściskanie (tkanka jest ściskana palcami, nadgarstkiem)
 • Ugniatanie (masażysta ugniata palcami skórę i tłuszcz podskórny, uruchamiając przepływ krwi)
 • Uściskanie (za pomocą pięści, przedramienia)
 • Klepanie (skóra jest oklepywana lekkimi ruchami zaciśniętych palców)
 • Szczypanie skóry obiema dłońmi.

Metody i techniki pracy masażysta dobiera indywidualnie dla każdego pacjenta. Nie obawiają się silnych ruchów, jakie będzie wykonywał specjalista, masaż antycellulitowy z Wrocławia wymaga zdecydowanych ruchów, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Warto abyś wiedziała, że podstawową zasadą przy tego typu masażach jest tzw. reguła w kierunku serca, to znaczy, że ruchy będą wykonywane od dołu do góry.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki sesji masażu antycellulitowego w gabinecie z Wrocławia?

Masaż antycellulitowy z Wrocławia pobudza procesy zachodzące w organizmie, dzięki czemu możliwe jest usunięcie nadmiaru wody i toksyn z komórek tłuszczowych i tkanki podskórnej, a tym samym zredukować lub całkowite wyeliminować Twój cellulit. Co możesz uzyskać?

 • Pomaga zmniejszyć problemy z krążeniem.
 • Wraz ze wzrostem szybkości krążenia skóra staje się zdrowsza.
 • Możesz osiągnąć szybkie rezultaty w krótkim czasie - świetna opcja na przygotowanie się do wakacji lub ważnego wydarzenia.
 • Skuteczność jest wyższa niż w przypadku procedur sprzętowych, masażysta chwyta skórę na małych obszarach, a nie w strefach.
 • Stworzenie warunków, w których kremy antycellulitowe działają maksymalnie pozytywnie.

Przy tak pobudzającym działaniu organizmowi znacznie łatwiej jest pozbyć się substancji tworzących cellulit, a docelowo zadowolić Ciebie pięknymi zewnętrznymi kształtami. Czy takiego efektu szukałaś, jeśli tak, to w naszym serwisie znajdziesz najlepszych masażystów z Wrocławia docenionych już przez wiele kobiet za doskonałe efekty, tworzenie kameralnej atmosfery oraz indywidualne podejście.