Przejdź do głównej zawartości

Masaż antycellulitowy Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Masaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Masaż u Agi był przefantastyczny, polecam każdemu kto jest tydzień przed ślubem i ma mega stresa. Zabieg na twarz też był bardzo przyjemny. Katarzyna udzieliła mi fachowych porad i wyczerpujących odpowiedzi.

KORE Fizjoterapia Specjalistczna - zarezerwuj wizytę

KORE Fizjoterapia Specjalistczna

Masaż

Plac Zielony 26, 62-020 Swarzędz
5.0
Bezpieczny salon

KORE Fizjoterapia Specjalistyczna to gabinet świadczący usługi fizjoterapii, terapii manualnej i osteopatii oraz fizykoterapii i masażu. Znajdziesz u nas także profesjonalną pomoc w zakresie dietetyki czy psychoterapii. Wykonujemy również zabiegi na ciało i twarz. Nad pacjentami naszego

Salony z podobnych kategorii

Masaż antycellulitowy w gabinecie z Poznania polega na kontrolowanym uciskaniu umięśnionych części ciała z odpowiednią intensywnością. Celem ucisku jest poprawa ukrwienia skóry oraz podskórnej warstwy tłuszczowej, a także stymulacja przepływu limfy. Odpowiednia dynamika ruchów pozwala na skuteczne rozbicie nierównomiernie rozłożonej tkanki tłuszczowej. Oprócz działania upiększającego masaż wykazuje również działanie lecznicze, ponieważ wspiera proces detoksykacji.

Rodzaj masażu antycellulitowego

Metod wykonywania masażu antycellulitowego jest kilka. Jedną z najskuteczniejszych jest metoda próżniowa, która wymaga użycia dermomasażera z głowicą zasysającą skórę. Podobne działanie wykazuje masaż bańką chińską (model działania jest podobny z tym, że w drugim przypadku do zasysania skóry potrzebna jest wysoka temperatura wytwarzana z użyciem łatwopalnej substancji). Poza wykorzystywaniem specjalnych urządzeń można masaż antycellulitowy wykonać manualnie za pomocą drewnianego lub plastikowego masażera. Mają one specjalne wypustki, które pobudzają krążenie. Dostępne są również masażery elektryczne. Kolejną metodą jest masaż antycellulitowy za pomocą ultradźwięków, ze względu na swoje łagodne działanie dedykowany jest osobom z początkowymi objawami skórki pomarańczowej. Gabinet masażu antycellulitowego w Poznaniu oferuje również masaże manualne, podczas których wykorzystywana jest wyłącznie siła rąk.

Jakie są efekty masażu antycellulitowego?

Podstawowym działaniem masażu antycellulitowego jest wygładzenie skóry, ponieważ w trakcie zabiegu dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, której komórki wydalane są w procesach metabolicznych. W czasie masażu zostaje pobudzona produkcja kolagenu i elastyny, co wpływa na ujędrnienie skóry. W ten sposób mogą też ulec spłyceniu blizny i świeże rozstępy. Masaż antycellulitowy wspomaga również prawidłowe krążenie, co sprzyja redukcji obrzęków i opuchlizn. Poza niewątpliwym działaniem estetycznym warto również podkreślić prozdrowotne skutki działania masażu antycellulitowego. Kontrolowane uciskanie skóry powoduje stopniowe usuwanie toksyn z organizmu oraz pozostałych zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki poprawie mikrokrążenia komórki otrzymują więcej tlenu i substancji odżywczych, co wpływa na ogólnie lepszą kondycję skóry i organizmu.

Jak wybrać masaż antycellulitowy z Poznania?

Aby umówić się na masaż antycellulitowy w Poznaniu, warto skorzystać z aplikacji Moment.pl. Tam za pomocą filtrów można znaleźć usługę w dowolnym gabinecie i umówić wizytę przez internet.