Masaż antycellulitowy Bielsko-Biała

431 wyników

Najlepszy masaż w mieście - Gabinet masażu stacjonarnego oraz mobilnego Joanna Czysz

Masaż

Cieszyńska 132, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1 opinia

Pani Joasia to świetna osoba. Niezwykle sympatyczna, ciepła, z super podejściem do pacjenta i emanująca pozytywną energią. Masaż cudowny- ból w plecach mija, a i taśmy robią dobrą robotę. Gabinet jest ładny i w dobrym miejscu. Słowem- polecam w 100%

Salony z podobnych kategorii

Studio Urody Profesja

Masaż

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
135 opinii

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Atelier-Mariposa

Masaż

aleja Generała Władysława Andersa 8, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
170 opinii

Atelier ma bardzo miłą profesjonalną obsługę. Miałam możliwość wypróbować wszystkie maszyny które posiada Mariposa a p. Agnieszka bardzo dokładnie opisała ich działanie. Poświęcono mi maximum uwagi. Podjęłam decyzję o odwiedzaniu tego miejsca 3 razy w tygodniu i wierzę że w miłej atmosferze osiągnę swój cel. I

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody

Masaż

Orzeszkowej 66, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
149 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, Pani Sylwia odpowiadała na wszystkie (liczne) pytania wyczerpująco, a i dodawała od siebie bardzo przydatne rady odnośnie pielęgnacji po zabiegu i sugerowała jakie powinny być kolejne kroki. Brwi zrobione bardzo starannie i bezboleśnie, całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie, czysta przyjemność :)

Golden Spa

Masaż

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
62 opinie

Bardzo polecam, masaż wykonaniu Pani Agnieszki jest niesamowicie relaksujący i przyjemny. Pełen profesjonalizm, dbanie o atmosferę i samopoczucie klientów, świetnie dopasowana muzyka - to wszystko sprawia, że na pewno będę tam wracała. Sam masaż jest bardzo odprężający, - polecam do zrelaksowania się po ciężkim dniu.

Masaż antycellulitowy Bielsko-Biała 431 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł