Przejdź do głównej zawartości

Masaż ajurwedyjski Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
La'Koshi - zarezerwuj wizytę

La'Koshi

Masaż

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pierwszy raz byłam na tym zabiegu i na pewno nie ostatni. Myślę że cała seria da fantastyczny efekt, bo po tym jednym twarz jest odmieniona. Bardzo polecam, Pani Agnieszka pełen profesjonalizm.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska - zarezerwuj wizytę

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Masaż

Bolesławiecka 15, 53-662 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon

Byłam dziś na drugim zabiegu depilacji laserowej, która jest zupełnie bezbolesna. Jednak już po tygodniu po pierwszym zabiegu włoski w dużej mierze powypadały, przerzedziły się i osłabły co widać gołym okiem. Nie mogę doczekać się kolejnych wizyt u Pani Pauliny, która jest świetną profesjonalistką.

Nakładanie leczniczych olejków na głowę i ciało to jedna z rutynowych praktyk zabiegów ajurwedyjskiego we Wrocławiu. Może stanowić integralną część naszego codziennego życia, poprawiając nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeżeli jesteś gotowy na spotkanie z masażami wschodu zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą specjalistów i wyborem swojego ulubionego gabinetu masażu ajurwedyjskiego we Wrocławiu. Dzięki wygodnym funkcjom naszego portalu, możesz posegregować je według opinii klientów lub cen a następnie zarezerwować termin za pomocą Internetu lub aplikacji mobilnej Moment.pl.   

Szukasz specjalistów masażu abhyanga we Wrocławiu?

Trafiłeś w dobre miejsce na naszym portalu znajdziesz gabinety masażu ajurwedyjskiego we Wrocławiu, zatrudniające prawdziwych mistrzów, którzy swoimi magicznymi dłońmi potrafią zdziałać cuda. Osoby, które skorzystały z ich usług cieszą się dobrym samopoczuciem i zostawiają swoje opinie na stronie naszego serwisu. Z traktatów samej Ajurwedy wynika, że masaż indyjski może rozwiązać problemy z prawie wszystkimi chorobami. Recenzje pacjentów, którzy wypróbowali na sobie moc ajurwedyjskich masaży, wskazują, że skutecznie łagodzą ból, pozwalają czuć się znacznie lepiej. Co jeszcze jest potrzebne do satysfakcjonującego życia? Równowaga w systemie ciał subtelnych z pomocą masażu Abhyanga we Wrocławiu.

Jakie korzyści są osiągane dzięki zabiegom wykonywanym przez miejscowych masażystów?

Efekt leczniczy uzyskuje się poprzez wejście olejków bezpośrednio do krwiobiegu i limfy. Dzięki tej procedurze ajurwedy:

 • Wypracowywane są grupy mięśni
 • Ciało się rozluźnia
 • Umysł jest oczyszczony
 • Znika napięcie psychoemocjonalne
 • Wzmacnia się krążenie krwi, dociera ona przede wszystkim do zakończeń nerwowych
 • Następuje wzmocnienie stawów
 • Poprawia się proces usuwania toksyn z organizmu, działając oczyszczająco
 • Zwiększa długość życia
 • Wzmacnia wzrok
 • Poprawia zdrowie skóry, usuwa zmarszczki
 • Wspomaga wzrost włosów, sprawia, że są gęste, miękkie i błyszczące
 • Usuwa zmarszczki mimiczne.

Przy regularnym poddawaniu się masażom abhyanga we Wrocławiu włókna nerwowe są odżywione, co powoduje spowolnienie procesu starzenia, normalizację snu, co cudownie wpływa na efekt kosmetyczny. Abyanga zaczyna oczyszczać komórki poprzez ruchy masujące, aktywowana jest limfa.

Umów się na zabiegi ajurwedyjskie we Wrocławiu przez Internet!

Lecznicze olejki roślinne wchłaniają się w skórę, otwierając pory. Nasycają tkankę witaminami i kwasami rozpuszczalnymi w tłuszczach. Następuje przywrócenie barier ochronnych i oddychanie skóry, organizm jest w stanie oprzeć się szkodliwym substancjom z otoczenia. Masaż ajurwedyjski korzystnie wpływa na wzrok. Abhyanga to triada akupresury i masaży klasycznych z aromaterapią.

Jeśli chcesz skorzystać z masażu, który wykona prawdziwy profesjonalista skorzystaj z wiedzy, jaka znajduje się w naszej bazie, są tu opinie o najlepszych gabinetach masażu ajurwedyjskiego we Wrocławiu.To autentyczny ranking, którzy tworzą ludzie, korzystający z tego rodzaju usług i oceniają ich jakość na naszym portalu. Nie musisz nawet wychodzić z domu, zapisz się na wizytę do gabinetu masażu online.