Przejdź do głównej zawartości

Masaż ajurwedyjski Szczecin

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska - zarezerwuj wizytę

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Masaż

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wszystko na najwyższym poziomie! Zachowanie największych norm zabezpieczeń przed Covit-19! Sterylnie czysto!Usługa perfekcyjna od prawie 10 lat!Girąco polecam!profesjonalizm,atmosfera,satysfakcja,sterylna czystość ,nowoczesne wnętrze to główne cechy dla ,których korzystach od prawie 10 lat!

Sensitive - zarezerwuj wizytę

Sensitive

Masaż

plac Batorego 5c, 70-207 Szczecin
4.99
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam :) W rękach Pani Wiktorii czułam się w pełni zaopiekowana. Zabieg poliabrazji wykonany z należytą starannością. Wszystko w trakcie zabiegu zostało wytłumaczone, nie było żadnych wątpliwości. Na pewno tu wrócę :)

Kosmetologia Monika Turowska - zarezerwuj wizytę

Kosmetologia Monika Turowska

Masaż

Duńska 38, 71-795 Szczecin
4.98
Bezpieczny salon

Nasz gabinet kosmetologii na Warszewie to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy klient otaczany jest indywidualną opieką i obsługiwany na najwyższym poziomie. Tworzymy to miejsce by dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, a także doradzić jak dbać o siebie, swoją urodę i zdrowie. Wyróżni

Płatności online
DeuClinic esthetics&beauty - zarezerwuj wizytę

DeuClinic esthetics&beauty

Masaż

Dembowskiego 9/u2, 71-533 Szczecin
5.0
Płatności online

DeuClinic to nowoczesna Klinika kosmetologii, oferująca szeroki zakres usług, w której zespół kosmetologów dba o profesjonalną i kompleksową opiekę nad klientem. Stosujemy najnowsze metody, sprzęty i rozwiązania mające na celu osiągniecie jak najlepszych efektów u naszych klientów. Zajmujem

Limfoterapia. Centrum Terapeutyczno-Edukacyjne - zarezerwuj wizytę

Limfoterapia. Centrum Terapeutyczno-Edukacyjne

Masaż

Świetego Ducha 5A/U3, 70-205 Szczecin
5.0
Bezpieczny salon

Najwyższy poziom fachowości, wiedza i wyczucie czego potrzebuje organizm. Pani Agnieszka sprawia,, że operacji powrót do poprzedniej sprawności jest szybszy niż się spodziewałam.

Masaż indyjski, jak każdy inny, jest sztuką wyrażającą się w systemie dotykania ludzkiego ciała. Zabiegi ajurwedyjskie w Szczecinie są wyjątkowe, polegają na miękkim głaskaniu i pocieraniu. Efekt jest niesamowity, już podczas jednej sesji organizm otrzymuje ogromną dawkę energii. Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze korzyści, jakie zapewnia ta wschodnia procedura wybierz gabinet masażu ajurwedyjskiego w Szczecinie z bazy dostępnej na naszej stronie internetowej. Na portalu Moment.pl. znajdziesz masażystów, których doceniło już wielu klientów za profesjonalizm i wyjątkowe podejście do każdej osoby korzystające z usług. Zarezerwuj termin online lub aplikację tą mobilną.

Technika wykonania masażu abhyanga w Szczecinie

Relaks osiąga się poprzez tworzenie atmosfery. Pomieszczenie gabinetu masażu ajurwedyjskiego w Szczecinie jest specjalnie przygotowane z wyciszoną spokojną muzyką. Atmosfera lekkości usuwa blokady psychologiczne. Masaż rozpoczyna się od twarzy, całej głowy, schodząc w dół. Istnieje możliwość masowania poszczególnych kończyn. Ruch przebiega zgodnie ze wzrostem linii włosów i wskazówką zegara. Na podstawie cech osobistych masażysta zwraca uwagę na określone części ciała. Masowanie pleców i ramion, wzmacnia kręgosłup, brzucha przywraca funkcje narządów wewnętrznych, masaż karku odmładza a uszu wzmacnia organizm od wewnątrz.

Jakie efekty zapewniają zabiegi ajurwedyjskie w Szczecinie?

Już niewielka liczba profesjonalnie wykonywanych sesji masażu abhyanga w Szczecinie powoduje znaczną poprawę stanu zdrowia. Pomaga rozwiązać wiele problemów zdrowotnych:

  • Przywrócić siłę fizyczną i psychiczną
  • Poprawić krążenie krwi, drenaż limfy
  • Rozwiązać problem z gromadzeniem się cholesterolu
  • Zapewnić spokojny i głęboki sen
  • Zatrzymać ból spowodowany osteochondrozą
  • Zapobiegać chorobom stawów
  • Regulować ciśnienie krwi
  • Złagodzić bóle głowy
  • Uspokoić układ nerwowy.

Doskonałe efekty masażu abhyanga - umów się do masażystki w Szczecinie przez Interent

Masaż usuwa zanieczyszczenia i toksyny. Zioła i oleje dobierane są w zależności od stanu narządów. Jeśli zależy Ci na w pełni profesjonalnym masażu abhyanga, to doskonale się składa. Na naszym portalu znajdziesz najlepsze gabinety masażu ajurwedyjskiego w Szczecinie i będziesz mógł wybrać dogodną dla siebie lokalizację. Funkcjonalność naszej strony internetowej pozwoli Ci posegregować gabinety według cen, opinii, które zostawiają klienci po odbytym masażu ajurwedyjskim.  

Starożytne traktaty mówią, że abhyanga należy praktykować przez całe życie.Technika nie jest skomplikowana, ale efekt jest imponujący, siła i regeneracja we współczesnym świecie próżności nie są zbyteczne. Masaż zaczyna oczyszczać komórki poprzez ruchy masujące, aktywowana jest limfa. Lecznicze olejki roślinne wchłaniają się w skórę, otwierając pory. Nasycają tkankę witaminami i kwasami rozpuszczalnymi w tłuszczach. Następuje przywrócenie barier ochronnych i oddychanie skóry, organizm jest w stanie oprzeć się szkodliwym substancjom z otoczenia. Masaż korzystnie wpływa na przewód pokarmowy i wzrok. Abhyanga to triada akupresury i masaży klasycznych z aromaterapią. Jesteś gotowy na chwile odprężenia i poprawę zdrowia, odszukaj w naszym serwisie gabinet najbliżej swojego miejsca zamieszkania.